Co się dzieje w kraju

Czy jesteś za odwołaniem rządu Mateusza Morawieckiego?

TAK
21
58%
NIE
15
42%

Liczba głosów: 36
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Co się dzieje w kraju

Post autor: Kizior » 2017-12-12, 18:59

Senator :roll:

Obrazek
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer
USER MIESIĄCA i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-12-31, 11:18

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/janusz-p ... ka/306b2tx

Jednego pajaca mniej, czyli Nowy Rok będzie lepszy. Czekam na resztę KOD-u.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-01-09, 17:20

Cieszy wyrzucenia Macierewicza i Szyszki, ale Błaszczak też kretyn, więc w MON raczej lepiej nie będzie.
Dymisja Szyszki to cios dla sekty toruńskiej. Żal Streżyńska, bo jako jedyna wzbudzała moją sympatię.
Ostatnio zmieniony 2018-01-09, 17:26 przez Vito_Corleone, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-01-11, 20:05

Macierewicz będzie szefem podkomisji smoleńskiej. Chwilowo nie oceniam zmian, bo potrzeba do tego czasu, zobaczymy, co będzie robić nowy skład. Jestem jednak pewien, że nowy skład będzie równie aktywny.

A tymczasem najpierw Petru zakłada swój plan i odłącza się od KOD, a teraz odłączają się też feministki.

https://noizz.pl/opinie/opozycja-nie-pr ... ty/8hp46s8

Prawica się nie kłóci, tylko myśli nad zwiększeniem wydajności, a w lewicy w tym czasie są jajca. Tusk jest z nich wszystkich najzdolniejszy, ale uciekł. Niestety po kadencji wróci i wtedy efektywność KOD pewnie wzrośnie, ale PiS się nie da wziąć żywcem, więc liczę, że sobie jakoś poradzą. Są faworytami na drugą kadencję i w prezydenturze i w Parlamencie.
Ostatnio zmieniony 2018-01-11, 20:05 przez Pabfer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-28, 16:40

No i jak wszystko ładnie się składa w jedną całość.
Polski rząd walczy z kłamstwami na temat "polskich obozów śmierci" a tvn wypuszcza reportaż o grupce idiotów świętujących urodziny Hitlera (w maju) więc teraz Izrael i Niemcy mają "kontrargument" :roll:

Państwo polskie zostało wepchnięte w różne sztuczne konflikty i musi zużywać dużo sił i energii, żeby się temu przeciwstawiać, żeby to neutralizować.

W mniejszej skali to samo musi robić TVP, zamiast skupić się tylko na podnoszeniu jakości programów to ile pary musi być zmarnowane na odkłamywanie tych wszystkich fake-newsów. Ech, czemu nie było lustracji w 1989 roku !
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-02-01, 03:24

No i komu zależy na podsycaniu konfliktu jak jeszcze tego prowokatorka pod ambasadą Izraela nie mogło zabraknąć:

Obrazek
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2018-02-01, 12:27

A gdzie go nie było? :-P Demonstracje związane z obroną Krzyża, protest rolników, parada równości, wiec poparcia Komorowskiego, marsz KOD-u, demonstracja partii Razem przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego, teraz tu. Zapomniałem o czymś? A, jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje: dostał już to obiecane przez poprzednią ekipę mieszkanie? ;-)
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-02-01, 17:40

Jeszcze z Korwinem ma zdjęcie. Taki by się nadał do Milionerów, zawód: "zawodowy prowokator" :lol:

A poważnie, szkoda że ta rozdmuchana afera z Izraelem przykryła nowoodkryte tajemnice "układu tarnowskiego" bo to powinno być tematem nr 1.

https://www.youtube.com/watch?v=o4inJpwGrjw

Włos się na głowie jeży, jaka patologia kwitła przez ostatnie dekady i wszyscy byli szczęśliwi.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-02-03, 22:04

Bardzo ciekawe, Rosjanie zachwyceni nową ustawą o IPN
https://www.rt.com/politics/417714-russ ... -supports/
Obrazek
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-02-18, 21:13

Mati niedługo przebije Beatę w kategorii jak nie uprawiać polityki zagranicznej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2018-02-18, 21:26

Przynajmniej nie "robi laski Amerykanom". ;-)
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-02-20, 19:22

Jednak go uniewinniono :lol: :roll:
Kpina w żywe oczy
Szczyt bezczelności, na nic nagrania z monitoringu, wystarczy odstawić szopkę, (obrońca płakał jak bóbr), mieć znajomości i można odwrócić każdego kota ogonem robiąc z niego wcześniej szarą myszkę. Od razu mogli pójść na całość i oskarżyć kobieciną o wręczenie łapówki "sędziemu", a co tam ! Tylko jak tacy mają potem moralne prawo sądzić zwykłych ludzi ?
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-04-09, 19:29

W Polsce to nie tylko kopiują zagraniczne szoły czy seriale ale i partie polityczne:

Obrazek

Toczka w toczkę wszystko, zwłaszcza poglądy, brawo oryginalność und kreatywność :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-04-12, 20:27

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-zg ... go/wq7fms9

Tyle się straszyło o aresztowaniach tych złodziei i nic, a wreszcie się za jakieś wzięli...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-04-12, 22:59

To ten od homoharemu ? A potem jak się te gwiazdy i celebryty zarzekają że u nas się nie daje doop za rolę jak tu nawet urzędnicy dawali :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-04-16, 09:22

http://newsweb.pl/2018/04/14/bedzie-300 ... y-polakow/

Ciekawie wymyślili z tymi wyprawkami. Mnie to już nie obejmie, ale mojego brata jeszcze tak. Tylko niech jeszcze coś dorzucą emerytom, oni dużo potrzebują.
Obrazek
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2018-04-26, 11:30

Od czasu, gdy TVN pokazał światu swoją nową gwiazdę - syrena Ariela, myślałem, że nic mnie już nie zdziwi. :D
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 19729.html
Stacja ta jednak, która od lat odmóżdża Polaków, postanowiła stanąć w obronie innego degenerata - doprowadzającego się do stanu upadku Rafatusa. :P
https://www.youtube.com/watch?v=jis_gb3pP1U
Odnośnie sytuacji w kraju... ;)
Będzie ona na pewno lepsza, gdy stacja ta zniknie, najlepiej razem ze swoimi niemieckimi odpowiednikami w portalach i prasie. :)
Świat według Kiepskich
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2018-04-27, 16:55

Pabfer pisze:
2018-04-16, 09:22
http://newsweb.pl/2018/04/14/bedzie-300 ... y-polakow/

Ciekawie wymyślili z tymi wyprawkami. Mnie to już nie obejmie, ale mojego brata jeszcze tak. Tylko niech jeszcze coś dorzucą emerytom, oni dużo potrzebują.
Zakaz handlu w niedzielę, darmowe leki, 500+ (niedługo ponoć na 1-sze dziecko), wyprawki, kolejne świadczenia na rzecz niepełnosprawnych (już mają pierwszeństwo przy przyjmowaniu do pracy, a biorąc pod uwagę, iż 2/3 Polaków zarabia 2000-3000 zł, wkrótce bardziej będzie opłacało się być niepełnosprawnym, niż zdrowym), a wcześniej darmowe podręczniki... Teraz zapowiadający się strajk w LOT, gdzie zapewne tez chodzi o podniesienie, stosunkowo wysokich jak na polskie warunki, zarobków... W kolejce stoją kolejne grupy roszczeniowe, zachęcone skutecznością innych protestów i hojnością obecnej władzy... - Socjalizm pełną gębą, a ten - zarówno w sferze obyczajowej, jak społecznej i gospodarczej - źle się kończy - na Zachodzie już mamy państwa socjalów i zakazów, a w krajach skandynawskich, aby te nie poszły z torbami, podatki dochodzą do 50%. Jak to powiedział kiedyś Stefan Kisielewski - socjalizm (lewica) dzielnie zwalcza problemy, które sam stwarza! A najważniejszy z problemów - głodowe emerytury - jak był, tak jest nadal. :)
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-04-27, 17:22

Co innego strajk sam w sobie wynikający z czystej potrzeby a co innego napuszczanie ludzi na rząd przez opozycję.

LOT strajkuje zamiast całować po rękach ten rząd że pracę jeszcze mają bo jeszcze kilka lat rządów PO to by poszli pod młotek za bezcen jako skończony bankrut. I wtedy sobie protestuj, ale pod ambasadą niemiecką.
Dno i wodorosty taka polityka, nic nie może ruszyć naprawdę do przodu bo ciągle tylko trzeba się bronić.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-04-27, 21:41

LOT za Tuska DOSTAŁ pomoc publiczną za zgodą UE i dzięki temu wyszedł na prostą
Obrazek
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2018-04-28, 06:01

Vito_Corleone pisze:
2018-04-27, 21:41
LOT za Tuska DOSTAŁ pomoc publiczną za zgodą UE i dzięki temu wyszedł na prostą
Narracja TVN-u i im podobnych mediów jest od lat zakłamana i od lat miesza ludziom w głowach - aż dziwne, iż ktoś jeszcze w takie bzdury wierzy. LOT wyszedł na prostą przez to, że zdrajcy i złodzieje a la Tusk i PO zostali odsunięci od władzy. Tusk chciał sprzedać LOT Niemcom i za pomocą OLT oddać im kolejną - po mediach, bankach i sklepach - sferę w Polsce. Dopiero po wyborach LOT przestał przynosić straty, a nawet za sprawą dobrych decyzji i inwestycji (prawda, że w połowie obsadzonego przez partyjniaków, ale za to w połowie obsadzonego przez osoby kompetentne) nowego zarządu - prosperować. :lol:

Inna sprawa, że masowe, socjalistyczne rozdawnictwo państwowej kasy musiało się skończyć tym, iż każdy bezczelnie idzie do władzy, jak po swoje, nawet ten (jak w LOT), który jak na polskie warunki stosunkowo dobrze zarabia. :-)

Gwoli dopełnienia - genialny felieton Rafała Ziemkiewicza o tym, jak PiS, mając realne sukcesy w wielu sferach (zyski w spółkach, obniżenie luki VAT, reforma edukacji, zmniejszenie biedy, etc.) przez swój nadmierny socjalizm społeczno-gospodarczy, nowe zakazy i nakazy, obrażanie własnych zwolenników o wrażliwości konserwatywnej, przymykanie oko na problemy Polaków na Litwie, odradzanie się banderyzmu na Ukrainie i próbę rozkradzenia przez Żydów polskiego majątku narodowego pod pretekstem kwestii ustawy o IPN, rezygnację z repolonizacji mediów i banków. pompowanie finansowe tzw. artystów i organizacji spod znaku Gender i stopniowo=e ustępowanie lewicy w wielu kwestiach niebezpiecznie zbliża się do farbowanej prawicy na Zachodzie - praktycznie post-marksistowskiego lewactwa, z kilkoma prawicowo-kościelnymi frazesami na ustach, które teraz w imię swych chorych idei zabija dziecko w Wielkiej Brytanii.
http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiew ... Id,2574351
Nadzieja Polski w prawdziwej prawicy - na prawo od PiS. Być może wyłoni się ona za kilka lat ze środowisk - Kukiza, Korwina, ONR, Narodowców, Młodzieży Wszechpolskiej i kibiców. Możliwe też, że z potomków dawnych elit arystokratyczno-ziemiańskich, a la II RP hrabiego Jana Zbiegniewa Potockiego. Ale w końcu przyjdzie i ostatecznie wyzwoli ten kraj z czerwono-tęczowej niewoli. :) :) :) :)

Edytuj posty. - mod. Kiepski Widz
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-04-28, 11:44

Ściana tekstu nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością :lol: To nie jest żadna narracja, tylko fakty, poczytaj trochę, ale nie bełkotu partyjnych tygodników tylko prasy fachowej i analiz specjalistycznych (chociażby NIKu) ;) Wyłącz TVPiS włącz myślenie.
Ziemkiewicz? Chłop nie ma pojęcia o niczym.
Bardzo odbiegasz od zagadnienia, staraj się pisać zwięźle i na temat, wodolejstwo jest tutaj zbędne.
Obrazek
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2018-04-28, 12:53

Widocznie nie dorosłeś, skoro jest dla ciebie za długo. Ewentualnie jest to dla ciebie rzecz zbyt intelektualnie wymagająca. Zresztą, po tym, co piszesz, widać, iż myślenie to u ciebie już dawno przeszłość, a narracja lewicowych mediów do reszty wyprała ci mózg. Gdybyś czytał chociaż trochę, wiedziałbyś, iż wspomniany NIK przez lata krytycznie oceniał poprzednie rządy. Co do Ziemkiewicza, ani ty, ani nikt z twych autorytetów nie jest godzien zawiązać rzemyka u jego sandałów. A wracając do mediów - jako konserwatywny krytyk obecnego rządu, od lat nie korzystam z żadnych głównych środków przekazu, z jakiejkolwiek strony sceny politycznej, acz wiem, że, o ile w TVP jest co najwyżej połowa prawdy, o tyle w TVN-ie i niemieckich mediach nie ma jej za grosz. :)
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-04-28, 13:22

Kochany stwierdziłem tylko fakt który miał miejsce. :) Ataki ad peronem są nie na miejscu i świadczą o braku innych argumentów
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-04-28, 14:16

lukaszlipinski pisze:
2018-04-28, 12:53
Zresztą, po tym, co piszesz, widać, iż myślenie to u ciebie już dawno przeszłość
Za kolejny taki tekst będzie ostrzeżenie, na razie jest pierwsze i ostatnie upomnienie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka/wydarzenia”