Co się dzieje w kraju

Czy jesteś za odwołaniem rządu Mateusza Morawieckiego?

TAK
21
58%
NIE
15
42%

Liczba głosów: 36
Awatar użytkownika
Szwejk
Paździoch
Paździoch

Re: Co się dzieje w kraju

Post autor: Szwejk » 2017-07-15, 17:40

Pabfer pisze:Myślę, że jakby niektóre świnie nie miały zapewnionego miękkiego lądowania
To "miękkie" lądowanie zapewnili im ludzie dawnego systemu przebrani za przywódców opozycji antykomunistycznej.

Widzisz Pabferze... Jak powiedział towarzysz Włodzimierz Iljicz Lenin: "Najlepszym sposobem na kontrolowanie opozycji jest jej stworzenie". Do tego cytatu i moich wcześniejszych słów dodaj kilka faktów, a logicznie dojdziesz do moich historycznych teorii, które lubią okazywać się prawdą.
Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana.
Awatar użytkownika
boczek13
Waldek
Waldek

Post autor: boczek13 » 2017-07-19, 12:25

https://www.youtube.com/watch?v=g1mqMRpKZ6E
Chyba trzeba się udać do specjalisty z tym panem :mrgreen:
Napie**alać tępe ch*je !!!
Ś.P Tytus Bomba
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-19, 14:51

Raczej wszyscy ci co dali się nabrać na ten aktorski popis (Grabowski ucz się !). Dzięki temu dziś nie mówi się o istocie rzeczy tylko o "kanaliach" "mordach" i "pośle" PO który rzucił się na posłów partii rządzącej.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-19, 18:17

Obrazek

Sam się złapałem :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Szwejk
Paździoch
Paździoch

Post autor: Szwejk » 2017-07-19, 21:48

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-19, 23:16

Jeszcze jego brakowałoby teraz w Sejmie.

Myszka spieprzyła się z mównicy, wstaje Korwin, patrzy, zapina rozporek, spluwa na podłogę i mówi:
"Jednej j.... lewackiej k... mniej" :lol:

A tymczasem władze Gdańska na powitanie pary książecej porozdawały do machania flagi "Freie Stadt Danzig" :roll: Nie pierwsza to taka antypolska akcja Amber Adamowicza.
Ostatnio zmieniony 2017-07-19, 23:21 przez Kizior, łącznie zmieniany 2 razy.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-22, 17:18

Nie wiedziałem, że w całym kraju obowiązuje jeden model świecy :-o To rzeczywiście głęboki komunizm, tylko kto jest tutaj jego uosobieniem ? Spontaniczny proces zwykłych ludzi :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Szwejk
Paździoch
Paździoch

Post autor: Szwejk » 2017-07-22, 17:23

>bądź totalną opozycją
>j***ć PiS
>protestuj przeciw reformie sądownictwa
>idź na protest pod sąd
>zablokuj wejście do sądu swoimi świeczkami
>bo tak
>profit
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-22, 17:32

A potem płacz że np. ten co oszukał ludzi na Amber Gold, zamiast długoletniego wyroku dostanie jeszcze z naszych pieniędzy odszkodowanie za niesłuszny areszt.

Niech taki jeden z drugim osioł trafi najpierw na rozprawę gdzie sędzią była matka, a adwokatem jednej ze stron jej syn to też zrobimy sobie wspaniałe zaangażowane selfie pod sejmem.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2017-07-24, 10:30

2x VETO, brawo Andrzej! Jak chcesz to możesz!

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-24, 15:32

Jak to nie jest część jakiejś długofalowej gry na system prezydencki to większego błędu Prezydent nie mógł zrobić.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-07-24, 16:17

Nareszcie rozsądna decyzja Dudy. Choć pewnie to Kaczyński go do tego namówił, bo sam bał się wycofać.

"Duda przywraca postkomunizm" :lol:
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-24, 16:23

kacrudy pisze:Nareszcie rozsądna decyzja Dudy.
Pytanie, czy druga strona też wykaże się jakimkolwiek rozsądkiem ?
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer
USER MIESIĄCA i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-07-24, 22:03

Dziwi mnie ta decyzja, ale może Duda chce trochę ograniczyć zarzuty o rzekomą dyktaturę. Chociaż moim zdaniem nie musi, bo są one śmieszne. Ale są duże szanse na to, że PiS się dogada z Kukiz'15 i razem osiągną te 3/5 i dla totalnej opozycji będzie argument, że PiS sam nie rządzi i nie tylko PiS ma takie poglądy?
Myślałem też przez moment, że to może być próba ograniczenia władzy następców, ale przecież ci następcy mogą wszystko pozmieniać i ułożyć po swojemu, więc odpisać.
Niektórzy mają teorię, że Duda prywatnie rywalizuje z Ziobro i chce mu pokazać kto tu rządzi. Nie wiem ile w tym prawdy, ale i tak widzę szkodę dla Polski.
Jednak zmiany wprowadzone przez Dudę nie są duże. Końcowy całokształt będzie bardzo podobny, i tak zmieni duże na lepsze i tak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-24, 22:10

Kukizowi bym za grosz nie ufał to raz.

Po drugie następne próby zreformowania chorego systemu spotkają się z jeszcze większymi protestami i awanturami ze strony "opozycji". Zobaczyli że można coś osiągnąć takimi chuligańskimi metodami więc to tylko ich zachęciło.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-07-24, 22:26

Kukiz rzeczywiście jest dziwny, ale na pewno mu bliżej do PiS-u niż do KOD-u. On jest wyczulony na niesprawiedliwość, więc pewnie też by chciał zmian w sądach, tylko może ma trochę inną wizję. Jednak tak czy siak da się dogadać i coś się ruszy.

Nie wiem co Duda kombinuje, ale skoro wcześniej się zgadzał ze swoją partią, a teraz kwestionuje tylko szczegóły, nie ogólny zarys, to wierzę, że w tym szaleństwie jest metoda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Szwejk
Paździoch
Paździoch

Post autor: Szwejk » 2017-07-24, 22:35

A ja myślę, że to weto to jest chytry plan prezesa.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-24, 22:36

Pabfer pisze:Kukiz rzeczywiście jest dziwny, ale na pewno mu bliżej do PiS-u niż do KOD-u. On jest wyczulony na niesprawiedliwość, więc pewnie też by chciał zmian w sądach, tylko może ma trochę inną wizję. Jednak tak czy siak da się dogadać i coś się ruszy..
Jemu to najbliżej było do Tuska i Schetyny, i to przez bardzo długi czas. A co to za ludzie nie trzeba nikomu wyjaśniać. Więc teraz skąd nagle robi z siebie antysystemowca jak wyszedł z samego jądra tego systemu ? Albo jest głupi albo teraz robi za powtórkę z Giertycha.

Zamiast wesprzeć reformę usuwającą złogi komunizmu z wymiaru sprawiedliwości to znowu pokaże się w koszulce NSZ i będzie udawał patriotę. A to przecież od czasów stalinowskich, gdzie sędziowie typu Stefan Michnik mordowali Żołnierzy Wyklętych ten system się implikuje i końca nie widać.
Szwejk pisze:A ja myślę, że to weto to jest chytry plan prezesa.
Ja mam już dość tych planów, już te całe 27:1 miało być sprytnym planem i co ? Tusk jeszcze się mści i mąci zamiast grzecznie milczeć.
Ostatnio zmieniony 2017-07-24, 22:38 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-07-24, 22:47

A może Kukiz jest podobny do Trumpa, że wyczuł zmianę nastrojów i się przestawił na to, co modniejsze? Nie wiem. Jeszcze są dwa lata żeby sprawdzić ile razy pomógł, a ile zaszkodził, potem się oceni.
Opozycja obiecała protestować przeciw jakiejkolwiek decyzji Dudy, bez względu na wszystko. Czyli nie mają swojego zdania ani na tak ani na nie, tylko po prostu lubią bałagan. I jaki to ma sens?
Barciś ich wspiera w mediach społecznościowych, Żak od niedawna też coraz częściej, inni celebryci też... Niedawno straciłem szacunek do wielu gwiazd...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-24, 22:58

Pabfer pisze: Opozycja obiecała protestować przeciw jakiejkolwiek decyzji Dudy, bez względu na wszystko. Czyli nie mają swojego zdania ani na tak ani na nie, tylko po prostu lubią bałagan. I jaki to ma sens?
No bo im nie chodziło od samego początku o żadną reformę sądów tylko o obalenie legalnie wybranych władz. Nie wiem jak Duda tego może nie widzieć ?

"prezydent Duda jako człowiek uczciwy sądzi, ze wszyscy inni postępują tak samo. Że jeżeli on się cofa, to tamci odpowiedzą tym samym. Jednak ten system, wliczając w to III RP, który został zapoczątkowany, kiedy Stalin, czyli szef złodziejskiego gangu, został sekretarzem komunistycznej partii, ta mentalność została przeniesiona do tego systemu. Mentalność gangsterska. A dla gangstera nie ma dżentelmeńskich umów. Dla gangstera każde cofnięcie się jest oznaką słabości, czyli sygnałem do ataku"

Z tymi słowami Andrzeja Gwiazdy wyjątkowo się zgadzam.
Pabfer pisze: Barciś ich wspiera w mediach społecznościowych, Żak od niedawna też coraz częściej, inni celebryci też... Niedawno straciłem szacunek do wielu gwiazd...
W szoł-biznesie ta sama sytuacja co z sądami - tylko jedna opcja rozdaje karty.
Ostatnio zmieniony 2017-07-24, 22:59 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-07-24, 23:18

Racja, na show biznes też się powinno wpłynąć, ale w demokracji chyba nie ma takiej możliwości albo pole działania jest bardzo ograniczone. Tzn. repolonizacja mediów by wiele dała na pezyszłość, ale by wpłynęła na nowych, a ze starymi się nic nie zrobi, bo im dalej może pomagać Zagranica.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-24, 23:21

Pabfer pisze:Racja, na show biznes też się powinno wpłynąć, ale w demokracji chyba nie ma takiej możliwości albo pole działania jest bardzo ograniczone. Tzn. repolonizacja mediów by wiele dała na pezyszłość, ale by wpłynęła na nowych, a ze starymi się nic nie zrobi, bo im dalej może pomagać Zagranica.
W demokracji szanse na robienie pieniędzy i utworzenie telewizji powinny być równe.
A tu jednych i drugich nominował sam Jerzy Urban.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Szwejk
Paździoch
Paździoch

Post autor: Szwejk » 2017-07-26, 16:42

W TVP Info pokazywali jak w jednym mieście podczas protestu pod sądem, w tłum protestujących wszedł facet z pudełkiem pizzy, chcąc po prostu przejść. Radny z PO wyciągnął mu tą pizzę i dał mu ją na twarz. Jakim trzeba być debilem, że by robić takie rzeczy? To już kot, co do mnie przychodzi ma więcej rozumu.

EDIT:
Tu macie nagranie: https://www.youtube.com/watch?v=27hoNrp6Fwg
Ostatnio zmieniony 2017-07-26, 16:48 przez Szwejk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-26, 17:37

O wiele głupsza była ta baba (typowa uczestniczka Familiady z nadwagą) co czytała na schodkach konstytucję nic z niej nie rozumiejąc.

Ogólnie o to im chodzi, o awanturę i nic więcej.
I szkoda że Duda ulega takim "argumentom" zamiast pokazać charakter.

Niech mi wyliczą skąd ta Malinowska vel Gellsdorf dorobiła się takiego majątku wcześniej biadoląc, że za 10 000 zł można przeżyć tylko na głębokiej prowincji.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-26, 18:59

Złapali gnoja

https://www.youtube.com/watch?v=6ZjKPfuZyZ0

Ale czy ktoś przeprosi ministra Waszczykowskiego za wyśmianie go za jego słowa o rowerzystach ?
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka/wydarzenia”