Co się dzieje w kraju

Czy jesteś za odwołaniem rządu Mateusza Morawieckiego?

TAK
21
62%
NIE
13
38%

Liczba głosów: 34
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Co się dzieje w kraju

Post autor: Johnny Cage » 2012-01-26, 17:42

To co wyprawia od jakiegoś czasu rząd zaczyna się ludziom nie podobać. Jak wiadomo rząd robi co chce i kiedy chce (patrz ACTA, ceny paliw, NFZ, emerytury, minimalna płaca brutto itp., idt.).

Czytając w internecie komentarze na temat rządu natknąłem się na tę oto petycję:

http://www.petycjeonline.pl/petycja/pet ... -tuska/639

Podpisałem się pod nią i namawiam do tego innych, którzy też są tego zdania, że ten człowiek, nijaki Donald T. zdradził nas i wyzyskuje na wszelakie sposoby.

PS. Najlepsze jest to, że liczba podpisów rośnie w szalonym tempie (wystarczy odświeżyć stronkę by się przekonać).

JESTEŚ ZA? PODPISZ SIĘ!!!

PS2. Do przeciwników tej petycji: masz inne zdanie, zachowaj je dla siebie i nie pisz o zwolennikach w sposób obrażający ich :!:
Ostatnio zmieniony 2018-02-01, 10:05 przez Johnny Cage, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Co się dzieje w kraju

Post autor: Kizior » 2012-01-26, 18:11

Mnie Tusku nie zdradził bo ja na niego w życiu nie głosowałem.

A nowe wybory i tak nic nie pomogą bo ludzie znowu na niego zagłosują - tak są przerobieni przez media.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-01-26, 18:14

Kizior pisze:ja na niego w życiu nie głosowałem.
Ja na niego też nie, ale przemawiajac do narodu mówił też do Ciebie, pomimo, że go nie wybrałeś.
Kizior pisze:A nowe wybory i tak nic nie pomogą bo ludzie znowu na niego zagłosują
Gwarantuję Ci, że na 100% nie. Nie po tym co się zaczyna dziać.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2012-01-26, 18:39

Grupa niezadowolonych rośnie ale tak samo przybywa ogłupiałych tą propagandą.

Wydawało się że ruch kibolski też porwie tłumy - ich było dużo, były demonstracje - ale niestety. Media przedstawiały ich jako bandytów z którymi dzielny Donek musi się zmagać. Teraz też zrobią zwykłych zadymiarzy z ruchu Anti-ACTA - a ludzie głupie to kupią. Zaraz pozwolą spalić pewnie jakiś wóz transmisyjny tvn dla lepszego efektu.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-01-26, 18:54

Powiem Ci tak. Jak PO wygra następne wybory masz u mnie kratę browara, ale jak nie, ja mam u Ciebie. Wchodzisz w to? To raz.

Dwa, zauważ, że ludzie zaczynają mieć dość. W sobotę w całym kraju (notabene ludki z mojego miasta to wymyślili) jest protest przeciwko wysokim cenom paliwa, słyszałeś o tym? Jak nie, masz tu linka:
https://www.facebook.com/pages/Stop-wys ... 76?sk=info

Powoli zaczyna się coś dziać w tym kraju (nie pisze, że w państwie bo w państwie obowiązuje Konstytucja i jest przestrzegana).
Na początek paliwo, ACTA (inne sprawy nabierają mocy), jeszcze trochę poczekamy i zobaczysz co się będzie dziać. Nie mówię tu o miesiącu, czy roku, ale Tusek i jego partia wyborów nie wygra.

Nie wiem czy jesteś zmotoryzowany czy nie, ale jak czytam komentarze ludzi, że paliwo dla nich może kosztować 10 czy 15 zł/litr bo jeżdżą rowerami,to ręce opadają. Bo ta banda durni nie może pojąć, że wówczas za bochenek chleba zapłacą po 5 zł :roll:
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: david123lost » 2012-01-26, 19:05

Johnny Cage pisze:W sobotę w całym kraju (notabene ludki z mojego miasta to wymyślili) jest protest przeciwko wysokim cenom paliwa, słyszałeś o tym? Jak nie, masz tu linka:
Protesty były w Polsce obecne juz od wielu wieków, wiec żadna nowosc. Ale od pewnego czasu jest ich coraz wiecej. Lekarze, kierowcy - to tylko poczatek. Do polityki staram się nie wtracac, ale niwe jest to możliwe, kiedy państwo coraz bardziej się buntuje. A bunt za kazdym razem zostaje tłumiony..

Swoją drogą, dla wszytskich obywateli licza sie tylko dwie postacie, które mogą miec władzę. Kaczyński i Tusk. Reszta kandydatów w głebokiej murzyńskiej d***, a jestem pewien, że nie jeden prosty człowiek poradziłby sobie lepiej, niz Ci obydwaj panowie razem wzieci.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2012-01-26, 19:06

Słyszałem o wszystkich inicjatywach, protestach ale o co mi chodzi najlepiej pokazuje ten rysunek:

Obrazek

.
hellcabber

Post autor: hellcabber » 2012-01-26, 19:11

ja płacę za chleb 5 zł
czy przy władzy będzie Donald, Palikot czy Jarek to nic nie zmieni - zwłaszcza w tym drugim była nadzieja, ale jak widzę i jego dopadła typowa przypadłość - zajmowania się pierdołami typu krzyż w sejmie, marihuana czy związki partnerskie
nawet jeśli jakikolwiek polityk chce coś zrobić dla kraju to po dojściu do władzy ta władza go omamia - liczy się tylko koryto dla niego i jego kumpli
politycy nie mają żadnych poglądów - dla kasy i władzy przechodzą z SLD do PO (teoretycznie skrajnych partii bo właściwie niczym się nie różniących), a potem wprowadzają ustawę, przeciw której burzliwie protestowali - dziś na takiego zagłosujesz, a jutro on odejdzie do innych albo podzieli partię
przykładem jest Solidarność - na plecach robotników doszła do władzy, podzieliła tort zwany Polską a dziś tychże robotników postsolidaruchy gnębią coraz bzdurniejszymi ustawami i rosnącymi podatkami

ja ratunku dla tego kraju nie widzę - nawet jeśli zaraza wybije tych wszystkich złodziei to rządy obejmą inni - Polacy to po prostu skażony naród
Ostatnio zmieniony 2012-01-26, 19:16 przez hellcabber, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-01-26, 19:40

hellcabber pisze:ja płacę za chleb 5 zł
Ciekawe gdzie?
hellcabber pisze:czy przy władzy będzie Donald, Palikot czy Jarek to nic nie zmieni - zwłaszcza w tym drugim była nadzieja, ale jak widzę i jego dopadła typowa przypadłość - zajmowania się pierdołami typu krzyż w sejmie, marihuana czy związki partnerskie
Tu akurat masz rację, choć ja nie jestem zwolennikiem Palikota. Choć o tym zakładaniu masek w sejmie, potwierdzając, że jest przeciwnikiem podpisania ACTA to go popieram :-D
hellcabber pisze:nawet jeśli jakikolwiek polityk chce coś zrobić dla kraju to po dojściu do władzy ta władza go omamia - liczy się tylko koryto dla niego i jego kumpli
politycy nie mają żadnych poglądów - dla kasy i władzy przechodzą z SLD do PO (teoretycznie skrajnych partii bo właściwie niczym się nie różniących), a potem wprowadzają ustawę, przeciw której burzliwie protestowali - dziś na takiego zagłosujesz, a jutro on odejdzie do innych albo podzieli partię
przykładem jest Solidarność - na plecach robotników doszła do władzy, podzieliła tort zwany Polską a dziś tychże robotników postsolidaruchy gnębią coraz bzdurniejszymi ustawami i rosnącymi podatkami
Jest jeden człowiek, który może coś zmienić jeśli zostałby wybrany. Póki co ma małe przebicie, no ale może się uda...
http://www.youtube.com/watch?v=PJfj2pKpJTg
Gość już nie raz dobrze gadał. A słowo BAŁWAN oddaje cała prawdę o kolesiu co pełni rolę premiera, bo dla mnie nim nie jest.

Edit:
Chcesz wiecej?
http://wiadomosci.wp.pl/title,Kamienie- ... &_ticrsn=3

http://wiadomosci.wp.pl/title,Tusk-usuw ... omosc.html
Ostatnio zmieniony 2012-01-26, 19:46 przez Johnny Cage, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-01-28, 23:41

Awatar użytkownika
Procjon
Boczek
Boczek

Post autor: Procjon » 2012-01-29, 18:29

Johnny Cage pisze:Jest jeden człowiek, który może coś zmienić jeśli zostałby wybrany.
Zgadzam się całkowicie. Patrząc na obecnych ludzi będących przy władzy jestem wręcz pewien, że jedynym politykiem, który przełożyłby słowa na czyny, byłby Janusz Korwin-Mikke. Pamiętam że kiedyś JKM mówił, że jedną z najbardziej niedorzecznych spraw dla niego jest to, że ludzie między sobą krytykują rząd i wytykają wszelkie wady (bo zalet niestety nie widać) a za chwilę idą głosować na tych samych ludzi - trochę się to ze sobą kłóci. Poprostu ludzie boją się, że inny, nowy rząd może być jeszcze gorszy i z natury są ostrożni co do innowacji.

Obecna sytuacja w Polsce jest coraz gorsza. Wspomniane już ceny paliwa idą w góre tak, że niedługo jazda samochodem będzie luksusem - trudno, żeby ktoś wydawał pół pensji na benzynę. Tak samo ustawa refundacyjna, wprowadziła mnóstwo zamieszania w szeregi lekarzy, aptekarzy, ale oczywiście kto na tym cierpi najbardziej - pacjent.
Ostatnio bardzo zastanawia mnie to, co się dzieje w Policji - dzikie tłumy walą drzwiami i oknami, byleby zdążyć przed reformą emerytur policyjnych. Jak wiadomo, policjant odbębni 15 lat i ma z głowy, kapcie i telewizor. Najlepsze jest to, że prawdziwy policjant, który ściga bandziorów po ulicach niejednokrotnie z narażeniem życia i "policjant" siedzący za biurkiem i popijający herbatkę są traktowani tak samo :lol: O ile w przypadku tego pierwszego rozumiem tak wczesną emeryturę, bo trudno żeby 60-letni dziadek bawił się w szeryfa i gonił młodego byczka po ulicach, ale ten drugi powinien zapierdzielać jak normalny urzędnik.

Apropo przypomniała mi się anegdota - kandydat na policjanta dopchał się wreszcie do biura na rozmowę i zadaje pytanie "czy czas spędzony w kolejce dolicza się do emerytury?" :lol:
Szanuj bliźniego swego...jak bliźniego swego
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2012-02-08, 18:34

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2012-03-19, 01:34

Może ktoś mi to wytłumaczyć ?!
"Jak nieoficjalnie dowiedziała się redakcja Vogule Poland, miesięcznik PANI przyznał nominację dla Kasi i Bartka Wiśniewskich w plebiscycie Srebrne Jabłka 2012 dla najpiękniejszych par za szczególną intepretację słów dopóki śmierć nas nie rozłączy. Obserwując metamorfozy i wykwintny styl małżeństwa będziemy apelować również o nominację w konkursie OSKARY Fashion Magazine."
KLIK

:roll:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-03-19, 17:05

Kurna mać :evil: bo inaczej nie da rady tego skomentować. Za zabicie własnego dziecka, nie dość, że uniewinnienie, to jeszcze wyróżnienia będą im dawać. To przechodzi ludzkie pojecie.
paździoch91
MODERATOR DEKADY
MODERATOR DEKADY

Post autor: paździoch91 » 2012-03-19, 22:24

Johnny Cage pisze:Kurna mać :evil: bo inaczej nie da rady tego skomentować. Za zabicie własnego dziecka, nie dość, że uniewinnienie, to jeszcze wyróżnienia będą im dawać. To przechodzi ludzkie pojecie.
Już niedługo celebrytami zostaną. Żyjemy w chorym kraju. :evil:
Mam nadzieję, że nigdy nie doczekam 457 odcinka ŚWK.
Maximus90

Post autor: Maximus90 » 2012-03-19, 22:26

Ależ oni już są celebrytami, widziałe ich zdjecia, oboje machneli sie na biało, ona na czerwono podkreslone usta i okulary kujonki.

Widac jak im zależało.
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: david123lost » 2012-03-20, 09:33

Szkoda mi cholernie tego maleństwa, przez jego śmierć stali się sławni. Czyli co? Ubijemy niemowle i staniemy się celebrytami? :roll: Ku*wica mnie niedawno trafiła, gdy na pierwszej okładce "Faktu" zobaczyłem artykuł "Rodzice Madzi zajmują się pieskiem"... Nie ma wazniejszych rzeczy do pisania? Szlag człowieka trafia. Wystarczy wpisać w google frazę "kata", a na drugiej pozycji pojawi się Katarzyna Waśniewska. http://www.youtube.com/watch?v=RuPGX4JClLA
zeezeewoo
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: zeezeewoo » 2012-03-20, 10:18

Szlag człowieka trafia , jak umrą to niech ich na Wawel jeszcze wywiozą.
Kizior pisze:Kasi i Bartka Wiśniewskich w plebiscycie Srebrne Jabłka 2012 dla najpiękniejszych par za szczególną intepretację słów dopóki śmierć nas nie rozłączy.
To jest niemożliwe , patrzcie sie jacy prawdomówni się stali szkoda,że Katarzyna nie powiedziała prawdy w sprawie Madzi.Co prawda troszkę media jak zwykle przesadzają bo po ch*j mi zdjęcia jak ta d****a jest na blond zafarbowana.A ta nagroda..dlaczego jej nie dadzą moim rodzicom są 20 lat po ślubie,żyją jak przeciętni Polacy...no tak nikogo nie zabili...a to faktycznie..zbrodnią w tym kraju jest nikogo nie zabić.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2012-03-20, 15:10

Media ich zagospodarowały jako argument za aborcją. Biedna Kasia - złe szowinistyczne społeczeństwo zmusiło ją do urodzenia tego dziecka i tak się to skończyło - takie myślenie mają te mendy.
Pamiętacie jeszcze panią Tysiąc ? Chciała zabić swoje dziecko - lekarz nie pozwolił to zrobili z niej gwiazdę. Ta sama filozofia.

Opinia o "matce" Madzi:
- Bo ta matka, jak ją obserwuję, jest wychłodzona emocjonalnie, widać u niej silne rysy psychopatyczne. Ona do tego, co się zdarzyło, podchodzi wyłącznie racjonalnie, nie emocjonalnie. Ot, było dziecko, nie ma dziecka. Nie widać u niej śladu czułości, wrażliwości, to osoba zimna. I jest to niewątpliwie dowód zaburzeń psychicznych - dodaję Nęcki.
Właśnie - nawet jej do psychiatryka nie wzięli na badania co wydaje się być minimum.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2012-03-20, 18:44

dopiero teraz zobaczyłem ten temat ale nie chce mi się wypowiadać zbytnio o tym nierządzie... Zacytuje tylko Ferdka jak był w szkole podstawowej: "I wtedy drogie dzieci nastał w Polsce kapitalizm i zaczęli Polskę wyprzedawać w pizdu"
To by było na tyle :)
Człowiekiem jezdem i muszę mieć na browara

"Gaz STOP , Ropa STOP Jop Twoju Mać STOP"
_/
Dan-TuTenCham

Post autor: Dan-TuTenCham » 2012-03-20, 18:47

rasrev, Brawo, brawo!!!!!!!!!!!!!!!! Tak jest...

Miało śmieszyc , a jest smutna prawda!
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-03-20, 19:41

Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2012-03-23, 05:26

Nowe szokujące fakty ws. śmierci Madzi

Madzia z Sosnowca prawdopodobnie nie zginęła bezpośrednio po uderzeniu w tył głowy. Wstrząsające informacje dało sprawdzenie komputera Katarzyny W., matki dziecka.

Nowe fakty w sprawie dramatu z Sosnowca podały dzisiaj „Fakty” TVN. W mieszkaniu matki Madzi znaleziono kartkę z zapisem kilkunastu powodów, dla których warto pozbyć się dziecka.

Coraz mniej prawdopodobna staje się wersja o nieszczęśliwym wypadku. Oprócz szokujących zapisków prokuratura zabezpieczyła m.in. komputer rodziców Madzi. Jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", ktoś sprawdzał na nim, jak organizuje się pogrzeb dziecka, przeglądał cenniki małych trumien oraz szukał informacji na temat zasiłków dla rodziców w przypadku śmierci dziecka. Sprawdzano też, jakie są objawy zatrucia tlenkiem węgla.

Jakby to się potwierdziło to brak słów i brak też niestety odpowiedniej kary.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Maximus90

Post autor: Maximus90 » 2012-03-23, 07:26

Kizior pisze:i brak też niestety odpowiedniej kary.
Spokojnie, nieumyslne spowodowanie śmierci zamieni się w umyślne i kara będzie. Na pewno osoba odpowiedzialna odpowie za ten cały dramat.

Jestem zniesmaczony tym co przeczytałem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka/wydarzenia”