Co się dzieje w kraju

Czy jesteś za odwołaniem rządu Mateusza Morawieckiego?

TAK
21
58%
NIE
15
42%

Liczba głosów: 36
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Co się dzieje w kraju

Post autor: Kizior » 2018-04-28, 17:05

Lipiński jeszcze nie wie że z Vitem nie ma sensu gadać więc darujcie mu !
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-05-11, 17:15

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ryszard ... ze/67drrkg

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaze ... go/h2q4dqc

Petru odchodzi z Nowoczesnej, Nowoczesna znowu traci poparcie i nawet lewicowe media to krytykują, co z przyjemnością tutaj wklejam. Czy was też to wcale nie dziwi? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-05-11, 17:19

Od początku ta partyjka była klecona na chwilę żeby poparcie dla Platformy nie uleciało w próźnię.
Przynajmniej udało im się zrobić idiotów z tych, którzy twierdzili że to nowa jakość w polskiej polityce :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-05-11, 17:24

Natomiast teraz Tusk niedługo wróci i niestety muszę mu przyznać, że mimo wszystko reprezentuje sobą więcej niż Petru albo przynajmniej lepiej udaje, więc też otrzyma od wyborców pewne poparcie, nawet konkretne, ale oby wciąż słabsze niż PiS.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-05-11, 17:28

Wróci albo nie wróci, wszystko zależy od tego czy Gawłowski lub Kapica zacznie sypać.
I jeszcze jego samego przesłuchanie czeka przed komisją Amber Gold. Będzie cyrk - on wielki europejczyk a obok niego szepcący mu do ucha Giertych - do niedawna największy faszysta i antysemita IV RP :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-05-11, 19:00

Jak dotychczas wszystkie przesłuchania raczej umocniły Tuska, ośmieszając oskarżycieli. Kabaret polityczny z marnymi aktorami. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-05-13, 23:11

Czegoś takiego to nawet najlepszy kabaret nie wymyśli.
Niby oburzeni informacją że u ich kolegi w mieszkaniu jest regularny burdel ale to wyglądało od początku jakby szpieszyli się na jakąś promocję :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=7gK2y6Jy6nI
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-05-15, 20:06

Bardzo fajny pomysł z tą daniną solidarnościowi niech dowalą bogatym, mogliby im cały majątek zabrać i najlepiej pozbawić obywatelstwa. Kto to widział żeby być tak bogatym, obywatel powinien być biedny jak pozostali współobywatele.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-05-15, 20:38

Jeśli ktoś ma więcej, to dlaczego ma się nie podzielić z biedniejszymi? Nie chodzi o rozdanie wszystkiego lub obniżenie majątku do sumy równej "obywatelom biednym", jak to pan określił, tylko o przeznaczenie jakiejś części. A jak odda się te parę złotych, to nikomu korona z głowy nie spadnie, tym bardziej, że w ciągu miesiąca zarobi dużo więcej. A druga sprawa, to podatek ten będzie dotyczył tylko ok. 25 tys. osób spośród 38 milionów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-05-15, 22:05

Ten podatek, znaczy się danina to kara za ciężką pracę i bycie bogatszym. Zaraz z tych 25 tys. zrobi się połowa mniej bo kwiat narodu ucieknie ze swoim majątkiem i obniżą ten próg, a przecież jest najlepiej od lat, rekordowe wzrosty ekonomiczne, wstawanie z kolan, są środki dla TVP, dla godzinówek partyjnych, dla ojca Tadeusza czy na narody dla najgorszy ministrów po 89 r., generalnie kraj mlekiem i miodem płynący. Tak mówi telewizja więc tak musi być. Chyba, że to wszystko kłamstwa i propaganda, ale przecież Prawi i Sprawiedliwi nie okłamywaliby Polaków.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-05-21, 22:28

Kodziarstwo nie ma odwagi to wykorzystuje upośledzonego który nie ma pojęcia co dokładnie robi.
http://wmeritum.pl/skandaliczna-zabawa- ... deo/233758
Ale "inteligenci" mają ubaw a jak.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-05-23, 16:24

Obrazek
Bardzo ciekawy przykład antypolonizmu w wykonaniu wielokrotnie przywoływanego tutaj Ziemkiewicza.

Pomniejszanie polskich sukcesów jako mało znaczących i zaistniałych jako zrobione "na złość" tej prawdziwej, patriotycznej i prawicowej Polsce, bo oczywiście tylko taka Polska istnieje.
Zjawisko znane od lat podobna wyglądała reakcja na Noble dla Miłosza i Wałęsy oraz innych nagród i zasług dla osób niewłaściwych w mniemaniu ówczesnej władzy.
I tak się kręci ta dobra zmiana z miernymi publicystami, którzy napiszą wszystko, aby tylko jak najdłużej czerpać profity, bo tłuste lata kiedyś się skończą
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka/wydarzenia”