433 Żarty żarciki

Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Re: 433 Żarty żarciki

Post autor: karol piękny » 2014-11-07, 22:57

Jajcarki odcinek!

PLUSY:
+Scena w sklepie (MEGA PLUS!!!)
+Scena w parku z Kozłowskim
+Scena w kościele z pierdzącą poduszką
+Pierwsza scena w salonie
+Scena z pierdzącą poduszką i z Boczkiem na korytarzu
+Żart Ferdka w stosunku do Paździochów
+Sztuczny wąż w sypialni
+Sztuczne oko w zupie
+Prezent Paździochów
+Żart Waldka
+Afera z czekoladkami
+Zakończenie (cała końcowa scena)

Minusy:
-Brak

10/10
Ostatnio zmieniony 2014-11-07, 22:57 przez karol piękny, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
sobol
Paździoch
Paździoch

Post autor: sobol » 2015-01-09, 02:03

Pierwsza scena była tak żenująca, że myślałem, że nie wyrobie, to samo uczucie miałem patrząc na zachowanie Waldka, na szczęście pojawiły się sceny z Boczkiem pod kiblem oraz bardzo zabawni Paździochowie, 5/10
Awatar użytkownika
mocny full 22
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: mocny full 22 » 2016-02-08, 22:09

Taki sobie ten odcinek, trochę moim zdaniem zbyt dużo było humoru z fekaliami, ale jakoś mnie zbyt mocno nie oburzyło. Najlepsze moim zdaniem były sceny Boczka z Ferdkiem na korytarzu, Ferdas z Waldkiem wymyślający żart na Jolasię, "bombonierka" Paździochów, program w TV, a także końcówka ze szukaniem sprawcy "pomysłowej" bombonierki. Najbardziej w odcinku wkurzała (jak zwykle) Jolasia i pantoflarstwo Waldka. Słabe sceny w kościele i parku. 5/10
Awatar użytkownika
boczek13
Waldek
Waldek

Post autor: boczek13 » 2016-06-29, 16:15

Genialny odcinek ! Nie było chwili żebym się nie śmiał.
Plusy:
-poduszka pierdząca
-świnia w kiblu
-scena w sklepie i furia Malinowskiej
-wylanie kompotu na Waldka
-sztuczne gówno w bombonierce i tekst Mariana , że były jeszcze wymiociny ale za drogo.
-rozwój afery
-zakończenie
Minusy:
brak
10/10
Ostatnio zmieniony 2016-06-29, 16:22 przez boczek13, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-06-29, 18:38

Dobry odcinek. Bardziej niż wszystkie kawały podobała mi się współpraca Ferdka z Waldusiem i ich wspólny śmiech jak za starych, dobrych lat. Miło, że dokuczyli również Jolaśce. Na plus przebranie Ferdka w WC, wizyta Paździochów z bombonierką i cała draka, która potem wynikła z tej bombonierki i spowodowała zmiany na wagę państwową. Na minus oczywiście tradycyjnie obiadek- zaczął się zaskakująco dobrze, a skończył jak zwykle... Poza tym nie podobały mi się sceny w kościele i u Stasia. O ile scena u Stasia to kawał pasujący do odcinka, tylko po prostu moim zdaniem nieudany, o tyle scena w kościele była niesmaczna i nie powinno się żartować w taki sposób z takich miejsc. Największym minusem nie jest jednak to, co było, lecz to, czego nie było. Do tego odcinka idealnie pasował Edzio Listonosz, który powinien pojedynkować się lub współpracować z Ferdkiem, ale w każdym razie też żartować. Wiem, że pan Smoleń jest chory, więc rywalizacja może by się nie udała- nie powinno go się obciążać zbyt dużą ilością scen, jednak mógł współpracować z Ferdkiem tak samo jak Walduś w sezonach 1-4. Ferdek wiódłby prym, a Edzio tylko podawał rekwizyty i wypowiedziałby ze 2 zdania na cały odcinak, w tym ,,Ale jaja!''. Na początku serialu to Edzio nosił tytuł ,,Jajcarza'', nawet się tak czasem przedstawiał, dlatego bardzo się dziwię, że go zabrakło. A nawet jeśli twórcy nie chcieli przemęczać pana Smolenia współpracą, to mógł chociaż siedzieć przez ten momencik w kościele lub stać w kolejce u Stasia i po kawale Ferdka mruknąć sobie pod nosem: ,,Ej! Ja to pierwszy wymyśliłem!''. To byłby koniec roli, a symbolice i tradycji stałoby się zadość.

9/10
Mimo paru żenujących momentów przeważały zabawne sytuacje.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-02-10, 19:27

Odcinek do strawienia. Zapowiadało się naprawdę dobrze, Ferdek się śmiał i to tak, jak to robił dawniej - szczerze i zabawnie. Podstawianie poduszki-pierdziuszki też na plus, też w stylu starych sezonów, choć troszkę gorzej wykonane. Dobrze, że Ferdek i Boczek śmiali się pod kiblem, zamiast ciągłego "wypierdzielania". Ferdek jako świnia - udane, choć szczerze przyznam, sam się troszkę przestraszyłem. :-P Kolejny plus - wręczenie gówna Ferdkowi, która powędrowała aż do prezydenta, nierealne, ale w tym serialu wszystko jest możliwe. No i świetne zakończenie. Poza tym była scena normalnej rozmowy Ferdka z Waldkiem, a to rzadkość. :-D Teraz minusy - Pupcińscy (Jolasia w sukni - wielka dama, co to ma być? :roll: ), a wylanie kompotu na Waldka to w ogóle dno dna - a on przecież jej tylko zrobił dowcip. Tragedia. Zbędny występ Malinowskiej, ale Kozłowskiego zniosłem za wspominanie Smolenia i Laskowika - ukłon w stronę ś.p. odtwórcę roli Edzia.
Wielkiej tragedii nie było, wszystko zepsuła ta Jolasia. 7/10. 6,5 byłoby sprawiedliwe, ale połówek nie wolno, więc już zaokrąglam.
Obrazek
20 LAT MINĘŁO...
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2017-03-13, 19:29

Cóż. Słabo. Jednak nie ma takiej tragedi...
Sam pomysł pierdzącej poduszki trochę jak w ,,Śmiechu Warte'' Drozdy (i bynajmniej nie jest to plus.)
Inne żarty z tego odcinka były oklepane do zajebania i tandetne okropnie. Wątek żartu Paździochów był naprawdę dobry, i w sumie jest to duży plus. Ale są dwie poważne wady.
1 - KOZŁOWSKI!
Jego żarty są tak suche i żenujące, że nie można tego oglądać. Naprawdę, nie rozumiem dlaczego jest bardziej szanowany od Jolaśki, osobiście uważam go za najgorszą postać w serialu.
2 - OBIAD
No jest tu chyba najbardziej niesławna scena z serialu obok całego odcinka Piętnaście minut.
Oblanie Waldka kompotem przez Jolaśke, bo to śmieszne jest.
Nie, nie jest. Cytując jeden z lepszych tekstów Ferdka:

I to pana śmieszy?

3/10
when i look at you, oh, i don't know what's real
once in a while
and you make me laugh
Barakuda
Mariolka
Mariolka

Post autor: Barakuda » 2017-03-20, 16:51

Świetny odcinek. Chyba jeden z moich ulubionych.

Plusy:
+ wszystkie kawały Ferdka, niechęć Halinki wobec nich
+ Waldek dokuczający swojej żonie
+ wszystkie sceny dobre, ale ta z Boczkiem i Ferdkiem oraz ta z wręczaniem czekoladek szczególnie fajne
+ akcja z czekoladkami
+ ,,Gówno w papierku po cukierku"
+ Dracz
+ radość Paździochów, kiedy usłyszeli krzyk w mieszkaniu Kiepskich
+ dobre teksty
+ zakończenie

Minusy:
- pierwsza scena

Neutral:
- scena w parku

10/10
Ostatnio zmieniony 2017-03-20, 16:53 przez Barakuda, łącznie zmieniany 2 razy.
Wrzód na zdrowym organizmie narodu
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-03-22, 14:12

ŻENADA. Yoka jest niezwykle nielogiczny, nie chcąc być kojarzony z tym głupim serialikiem, gdzie co drugie słowo musi być "gówno, kurde", gdzie podobno nie ma żadnego przesłania, "tworzy mądre zwierciadło społeczeństwa", pomijając fakt, że to gówno prawda, to czemu chociaż próbując sprawiać takie wrażenie, ten debil tylko stacza się z humorem do rynsztoku i prezentuje nam humor jeszcze bardziej żenujący i wymuszony humor niż w "Dzień w którym zapchał się kibel" (Przykład, ze względu na podobną fabułę, choć tam był morał, tu nawet nie). Oczywiście jak to w nowych odcinkach nie mogło zabraknąć: okołofekaliowych lub okołopierdowych żartów, ale to wyznacznik tej serii: (Odcinek o wkładaniu gówna do czekolady i kładzeniu wszędzie pierdzącej poduszki, odcinek o Boczku srającym na jajka, odcinek o gotowaniu po którym wszystkim jest niedobrze, i tak dalej) Faktycznie wyżyny inteligentego humoru i odniesień. Kolejny raz rewelacyjny pomysł został spieprzony do tego stopnia, że aż trudno o gorszy poziom. Walduś- totalny pedał i pantofel pozwalający się bić i rzucać w niego tortem przez żonę (Jeszcze się k*tas jeden smieje), no i Halineczka która ma to w dupie, ciekawe czy gdyby (To możliwe sądząc po tematykach odcinków) Jolasia jej nasrała na stół, to tez by była taka milutka, może by jeszcze brawo biła ?
Fajnie, że Ferdek był weselszy i to tyle. Wszystkie "żarty" z poduszką był na prawdę żenujący i jeszcze te "królewna pierdła, hehe" faktycznie inteligene k*rwa w ch*j i jeszcze twórców to bawi, bo jak tylko ktoś z planu wspomni o zabawnych scenach, to zawsze te "przekomiczne" pierdzenie musi k*rwa być. Gówna w czekoladzie nie skomentuje, zakoczenie nie najgorsze, choć oczywiście nie mogło się obyć bez wymuszonego śmiechu najgorszej aktorki w Polsce - Sztuki.

W odcinku dostaliśmy nie tylko gówno w czekoladzie od Paździochów, ale i gówno w ładnym papierku od Yoki i spółki.

0/10 za to gówno (Dosłownie i przenośnie)
Kanapkowy seropodobny z szynką parmeńską na dupce od chleba

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK) 

- Powiedz mi, po co jest ten Kopernik?
- No właśnie po co!

Waldek
Waldek

Post autor: boczek13 » 2017-03-22, 18:34

nie mogło się obyć bez wymuszonego śmiechu najgorszej aktorki w Polsce - Sztuki.
Nie przesadzasz pan trochę ? Jest wiele gorszych aktorek np. Kożuchowska, Natasza Urbańska, Mucha, Cielecka, Tamara Arciuch, Magdalena Walach.
Napie**alać tępe ch*je !!!
Ś.P Tytus Bomba
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-03-22, 19:23

boczek13 pisze:
nie mogło się obyć bez wymuszonego śmiechu najgorszej aktorki w Polsce - Sztuki.
Nie przesadzasz pan trochę ? Jest wiele gorszych aktorek np. Kożuchowska, Natasza Urbańska, Mucha, Cielecka, Tamara Arciuch, Magdalena Walach.
No to najgorszej w serialu, to na bank ;-). Moim zdaniem Sztuka od paru lat gra na poziomie wymienionych przez Pana aktorek ;-)'
Ostatnio zmieniony 2017-03-22, 19:25 przez Bździuch, łącznie zmieniany 1 raz.
Kanapkowy seropodobny z szynką parmeńską na dupce od chleba

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK) 

- Powiedz mi, po co jest ten Kopernik?
- No właśnie po co!

Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-07-15, 16:14

Plusy "+"

- Pierdząca poduszka