Najlepsze zakończenia odcinków

Ogólne dyskusje o serialu "Świat według Kiepskich".
Awatar użytkownika
Ayikan
Paździoch
Paździoch

Najlepsze zakończenia odcinków

Post autor: Ayikan » 2018-08-17, 15:30

Był temat o rozczarowujących zakończeniach, a więc teraz jest temat o najlepszych.

Od siebie dodam że najlepsze zakończenia czy puenty to Hobby gdzie paździoch ma atak paranoi i słyszy kreta ryjącego w ziemi i gdy słyszy słowo pomidor to odpowiada czy pryskane czy w szkielecie kiedy paździoch wyskakuje przez okno i Boczek puka do drzwi żeby powiedzieć że miał rację że będzie tak jak w rzeszowie ( tam facet wyskoczył przez okno ).
Dodałbym też odcinek przyspieszenie gdzie ferdek zawiadamia diabła o pocałowanie go w dupę.
Jakie są wasze typy ?
Wyższy stopień paranoi
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Najlepsze zakończenia odcinków

Post autor: kacrudy » 2018-08-17, 15:40

Moim zdaniem jedno z lepszych zakończeń znajduje się w odcinku "Masakra". Na pewno większość spodziewała się, że Ferdek odda płytę Boczkowi lub pozbędzie się jej w inny sposób, a tu zaskoczenie!
"Lucyferdek" również miał moim zdaniem jedno z lepszych zakończeń, świetny pomysł z piekłem Ferdka. ;)
Według mnie bardzo słaby epizod "Czekolada" uratowało właśnie świetne zakończenie, jedyne od wielu lat, przy którym zaśmiałem się na głos. :P
Awatar użytkownika
WKCM
Redakcja
Redakcja

Post autor: WKCM » 2018-08-17, 16:03

Dla mnie świetne zakończenia to też jak przedmówca "Lucyferdek" za pomysł, "Wszystko dla Ciebie" to też dla mnie czołówka - płacz Ferdka przeistoczony w śmiech - mistrzostwo. W ogóle wiele odcinków piątego sezonu ma dla mnie fantastyczne zakończenia, ale poza nim wyróżnię "Harakiri" - muzyka, mimika postaci, teksty i ruchy kamery połączone ze sobą dały jedno z najlepszych jak dla mnie zakończeń w serialu.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-08-17, 20:51

Nie wybiorę spośród tego natłoku odcinków... Po prostu nie ma jak... Powiem więc tylko ogólnie, najlepsze zakończenia były w sezonach 1-7, a teraz są nijakie. Najbardziej lubię te absurdalne. Np. jak Ferdek-kosmita (z mojego avatata :-P ) kradnie Babce rentę w Margarynie Gagaryna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-17, 21:57

Zgadzam się trudno wyróżnić nawet paręnaście takich, zgadzam się też, że w 5 były świetne zakończenia, szósty był zabawniejszy, ale zakończenia niekiedy pozostawiały wiele do życzenia. Zgadzam się tez (ależ ja dzisiaj zgodny :-P), że "Harakiri" miało genialną scenę zamykającą. Jednak najlepszy jest zdecydowanie koniec "Jak ten czas leci" - świetny zwrot akcji.

Najlepsze zakończenia:
1 "Jak ten czas leci".
2. "Szara strefa"
3. "Cały ten jazz"
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Szymek_19
Halinka
Halinka

Post autor: Szymek_19 » 2018-08-18, 14:07

"Właściciele" mieli bardzo dobre zakończenie z torturowamiem Edzia i późniejszym jego monologiem "Narobiłem se kłopotów, muszę sprzątać u idiotów. Byłem głupi, jestem głupi, może ktoś pół litra kupi"
Babka w kosmosie. To jest wstyd i hańba dla całego, ludzkiego człowieczeństwa :-P
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-08-18, 19:23

Jeszcze dodam "Fryzjera". Szczerze nie spodziewałem się, że Ferdek przyciągnie klientów z powrotem, a jednak się przystosował do rynku. :)
Że nie wspomnę o przegenialnym zakończeniu w odcinku "Kolke mizerere" z Boczkiem-kobietą. Genialne po prostu!
Awatar użytkownika
Asp. Stępień
Mariolka
Mariolka

Post autor: Asp. Stępień » 2018-08-20, 20:46

Ja jeszcze dodam zakończenie odcinka "Niszczyciel",mimo że widziałem je już wiele razy to zawsze mnie rozśmiesza,do tego ten śmiech Ferdka.
boczek22
Halinka
Halinka

Post autor: boczek22 » 2018-08-24, 05:53

Chyba odcinek ''Niszczyciel' 'miał najlepsze zakończenie.Ten zawał Boczka. :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”