Co będzie jak zabraknie Paździocha?

Ogólne dyskusje o serialu "Świat według Kiepskich".
inż.Karbowski
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Co będzie jak zabraknie Paździocha?

Post autor: inż.Karbowski » 2018-07-15, 20:29

Czy zastąpi go ktoś inny czy wyślą go np. do więzienia?Paździoch to nie babka ani listonosz tylko główna postać więc może serial mieć problemy :-(
w kiepskim świecie kiepskie sprawy marne życie i zabawy.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Co będzie jak zabraknie Paździocha?

Post autor: Kizior » 2018-07-15, 20:50

Jak kiedyś już pisałem, podejrzewam że znajdą Paździochowej nowego męża typu Dracz albo inny etatowy epizodysta.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-07-15, 20:57

inż.Karbowski pisze:
2018-07-15, 20:29
Czy zastąpi go ktoś inny czy wyślą go np. do więzienia?Paździoch to nie babka ani listonosz tylko główna postać więc może serial mieć problemy :-(
Gdy zakłada się nowy temat to należy się w nim najpierw samemu wypowiedzieć.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
inż.Karbowski
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: inż.Karbowski » 2018-07-15, 21:05

A w jaki sposób odeszli inni bohaterowie?Po prostu znikli czy było jakieś nawiązanie (babka, Edek)
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-07-15, 21:22

Do Babki kilka razy nawiązywano, że już zmarła. O Edziu nic nie wspomnieli, żyje albo nie.
Co do Paździocha, to mam nadzieję, że serial zakończy się, zanim nie daj Boże umrze Ryszard Kotys, ale jeżeli miałoby się tak stać, to coś by wymyślili, ale raczej nie śmierć bohatera. Może że wyjechał do Elbląga, albo że - jeszcze lepiej - wygrał jakąś podróż dookoła świata czy coś. :P
inż.Karbowski
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: inż.Karbowski » 2018-07-15, 21:55

Miejmy nadzieję że Kotys będzie żył 100lat i grał a serial się nie zakończy.Ciężko przewidywać co będzie ale bez Paździocha bedzie ciężko, predzej bez Kiepskiego bym zniósł ten serial :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-07-16, 11:57

Poziom już teraz jest bardzo niski. Bez Paździocha poziom spadnie jeszcze bardziej, ale nie wiem czy w jakiś odczuwalny sposób, skoro nawet teraz nie da się na to patrzeć i często dajemy odcinkom 1/10. To może brzmieć jakbym coś ujmował Marianowi lub panu Kotysowi. Oczywiście nic z tych rzeczy. Po prostu w tym serialu jest tyle tragedii, że jedna nie robi różnicy. Bez Paździocha dalej będą kręcić, jestem tego pewien. Raczej przez krótki czas, ale sam fakt jest drażniący.

Zresztą nie ma co gdybać, macie tu konkrety. Bez Paździocha będzie tak:

http://kiepscy.org.pl/podsumowanie-25-sezonu/
Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Post autor: gafik3 » 2018-07-24, 21:08

Moim zdaniem jeśli zabrakło by Paździocha(oby nie) to serial i tak byłby kontynuowany. Przecież w jednym sezonie mie było go w ogóle i nie było to problemem dla twórców. Pewnie po czasie wymyślili by, ze wyjechał albo, ze po prostu zmarł ;-)
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
boczek22
Halinka
Halinka

Post autor: boczek22 » 2018-08-30, 10:30

Jak zabraknie Paździocha to serial będzie jeszcze gorszy o ile to w ogóle możliwe.Ja bym wtedy chyba skończył z tym serialem.
Awatar użytkownika
Marian Janusz.P
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Marian Janusz.P » 2018-08-30, 14:45

Było by na pewno smutno, i pewna era skończyła
by się na zawsze, ten serial bez Mariana nie istnieje
ale zapewne by go kontynuowali, reszta aktorów nie
jest jeszcze tak bardzo wiekowa.

Póki co Marian Janusz Paździoch jest :) i się cieszmy
mogąc oglądać go na ekranie, chociażby w jedynej
scenie.
PASZOŁ WON JOP TWOJA MAĆ
Awatar użytkownika
Szymek_19
Halinka
Halinka

Post autor: Szymek_19 » 2018-08-31, 16:40

Przy odrobinie szczęścia serial by się skończył
Babka w kosmosie. To jest wstyd i hańba dla całego, ludzkiego człowieczeństwa :-P
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-31, 17:54

Odejście Paździocha na pewno nie spowoduje końca serialu, ale i tak będziemy mieli takie szczęście, że serial jest już na takim etapie, że zobaczymy bardzo mało sezonów bez Paździocha (jeśli w ogóle jakieś zobaczymy, oby nie), bo serial umrze śmiercią naturalną (nie tylko z powodu braku Paździocha- po prostu Kiepscy są w tej chwili w jeszcze gorszej kondycji niż Pan Kotys).
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-31, 20:45

Mi się wydaję, że mimo wszystko zakończą serial, może będzie co najwyżej ostatni sezon gdzie obstawiam będzie podobnie jak w 25 czyli większa rola Paździochowej.
Ale trudno o tym rozmawiać, bo życzę Panu Kotysowi 200-stu lat i dłużej !
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-31, 21:35

Nawet jak pożyje te 200 lat, to i tak może w pewnym momencie zachcieć emerytury. Kiepscy zajmują mu mało czasu, ale mimo wszystko to może być zbyt męczące za jakiś czas. Nie mogę się doczekać chwili, w której Czerwińska odejdzie z tego powodu, a potem niech też sobie żyje ze 200 lat- nic do niej nie mam, tylko do Malinowskiej :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-31, 21:42

Ja tam akurat Malinowską, jako jedyną z tych nowych "tworów" lubię, tylko twórcy często pomysłu na nią nie mają.

Ale Kotys sam mówił, że lepiej się czuję jak gra w tym serialu i jest to całkiem logiczne w zasadzie. I na dodatek niezła emerytura ;-). Choć wiadomo, że kiedyś będzie MUSIAŁ przestać.

Zwłaszcza, że serial zakończy się na 28 sezonie (OBY) :-P
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-31, 21:52

W sumie racja. Mówił, że chciał zagrać w 25 sezonie, ale żona mu zabroniła. Też uważam, że zdrowie jest ważniejsze od czegokolwiek innego, dlatego bardzo dobrze, że nie zagrał, tylko po prostu niepotrzebnie kręcili bez niego. Jednak i tak ta wersja, która się wydarzyła, jest lepsza od pogorszenia stanu zdrowia Pana Kotysa.
Mówiłem jednak o takiej sytuacji, że załóżmy, że serial trwa jeszcze z 10 lat (nie bijcie, też tego nie chcę, tylko po prostu nie wiadomo) i Kotys nie daje już rady nawet, mimo, że bardzo chce. Powstają więc jeszcze ze 2-3 serie bez niego, które nawet już nie są gorsze niż te z nim, bo już nie da się ich niżej ocenić i serial się kończy nie tylko z powodu odejścia Kotysa. Przy tym my dostajemy stosunkowo mało sezonów bez niego.
Pisałem o tym, co jest realne, ale najbardziej mam nadzieję, że Polsat zdejmie Kiepskich z winy oglądalności jak Kotys będzie jeszcze w formie, a po Kiepskich zobaczymy go jeszcze w kilku małych rólkach podobnych do tej z Bogów z Kotem, grającym Religę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-31, 21:54

Pabfer pisze:
2018-08-31, 21:52
W sumie racja. Mówił, że chciał zagrać w 25 sezonie, ale żona mu zabroniła.
Nawet mówił konkretnie w wywiadzie przy 26 lub 27 sezonie że jak wrócił na plan to od razu się lepiej poczuł, wiesz w końcu jest wśród starych znajomych i to z takimi którymi widzi się przede wszystkim dwa razy w roku (Mówię przede wszystkim, bo wiadomo że czasem się gdzies tam spotkają ;-) )

ZAPRASZAM:

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-31, 22:07

A co jeśli stwierdzą, że zastąpią Paździocha dziećmi Waldusia i Mariolki i jeszcze może koleżanką Jolaśki i kolegą Kopernika- ogólnie bardzo odmłodzą obsadę, o to chodzi. Tak, mi też się to nie spodoba, ale odmładzanie obsady jest jak najbardziej zrozumiałe i często praktykowane. Kiepscy to teoretycznie nie telenowela, ale w telenowelach gdy mamy 500. odcinek, to większość jego bohaterów nie występowała w 1. odcinku. W Kiepskich zresztą też Jolaśka i Kopernik już teraz odmładzają obsadę. Wtedy (jak dojdą te wnuki i znajomi) Kiepscy mają materiał do trwania jeszcze bardzo długo. Tylko na szczęście oglądalności mogą już nie mieć :-P Chyba, że się zmienią w obyczajówkę jak Złotopolscy i poszerzą target, to im mogą statystyki trochę skoczyć. Tylko może mało skończą od nowych widzów, a dużo spadną od fanów nowych odcinków i i tak wyjdzie na minus :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-31, 22:14

A co jeśli stwierdzą, że zastąpią Paździocha dziećmi Waldusia i Mariolki i jeszcze może koleżanką Jolaśki i kolegą Kopernika- ogólnie bardzo odmłodzą obsadę, o to chodzi.
Nie, wydaję mi się, że akurat dzieci to w tym serialu nie będzie nigdy na głównym planie i dobrze. Zresztą taki temat nawet chyba tfurcom by się nie spodobał, gdyż resztki człowieczeństwa posiadają. Zresztą teraz widzimy jak powoli się wraca do starych przyzwyczajeń widzów, co prawda jest to trup ubrany w szaty i to brudne, ale jednak :-P, więc tym bardziej chyba by nie pozwolili na to.

Już bardziej się zgodzę co do tej obyczajówki.

Być może ograniczą jego rolę do przeważnie 1 sceny na odcinek (Coś na wzór Edzia pod koniec) zresztą już w ostatnich 13 odcinkach tak jest prawie zawsze ;-). I co najwyżej zrobią "prezent" w postaci odcinka trochę opartego na postaci Paździocha (Taki "Orinoko" niby o Paździochu, ale nie do końca) raz na paręnaście odcinków.
A.Rand

ZAPRASZAM:

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-31, 22:23

Właśnie- Edzio w Człowieku, który wzuł laczki lub w Sekretach i Kłamstwach jest proroctwem przyszłej roli Paździocha. Mogą wtedy dać Helenie więcej czasu antenowego, ale pewnie i tak mimo wszystko dodadzą kogoś nowego. Może faktycznie nie te dzieci, ale może jakichś znajomych Pupcińskich i Cipcińskich? A mogą też skoczyć w czasie, że w pod koniec jednego sezonu Jolaśka i Mariolka mają noworodki, ale na początku drugiego sezonu te dzieci są już niewiele młodsze Waldka i Mariolki z 1 sezonu.
Ciekawe czy jeśli powstanie jeszcze kilka sezonów bez Paździocha, to czy twórcy też będą go często wspominać jak w 25 sezonie. Lubię wspomnienia Babki w nowych odcinkach, ale wspomnienia Paździocha w 25 sezonie odbieram inaczej- jako oszukiwanie niedzielnego widza.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”