Finałowy odcinek ŚWK

Ogólne dyskusje o serialu "Świat według Kiepskich".
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Finałowy odcinek ŚWK

Post autor: Johnny Cage » 2013-09-08, 16:03

Bimberman pisze: Np Kamienica Kiepskich ma zostać wyburzona a lokatorzy przeniesieni do nowego blokowiska (no to już było w euro, ale...). Wszyscy spotykają się u Kiepskich i wspominają najlepsze wydarzenia, a na koniec ostatni raz kłócą się pod kiblem :D
Nie, nie, nie. Mają zostać w kamienicy i kłócić się codziennie pod prywatną, publiczną toaletą nawet po zakończeniu emisji odcinków.
w połączeniu z pomysłem Bimbermana wyszedłby dobry odcinek.
W reżyserii Igreka
http://www.youtube.com/watch?v=cQygPeIwD-0
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2013-09-08, 16:32

W reżyserii Okiła wyszłoby fajnie bo mu nawet coś podobnego wyszło w odcinku Armagiedon jak wszyscy opusczali miejsce zamieszkania. Gdyby wtedy kończono serial to ten odcinek pasowałby na ostatni.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-09-08, 17:05

Moim zdaniem ostatni odcinek powinien wyglądać tak: Paździoch kłóci się z Ferdkiem o toaletę i potem jeszcze dochodzi do tego Boczek. No oczywiście Walduś ale nie pantoflarz i w ostatniej scenie mogłaby się pojawić Jolaśka. Wspominaliby oni wszyscy o tym co przeżyli w kamienicy. Może być też tak , że ostatni odcinek ŚwK będzie niezamierzonym ostatnim.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2013-09-08, 23:40

Inn pisze:mogłaby się pojawić Jolaśka
Ja się z tego miejsca zapytowywuję - po co??
Paździoch96
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Paździoch96 » 2013-09-09, 07:14

Johnny Cage pisze:
Inn pisze:mogłaby się pojawić Jolaśka
Ja się z tego miejsca zapytowywuję - po co??
No mogłaby się pojawić, ale tak na 5 sekund, żeby cycki tylko pokazać, tak na zakończenie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2013-09-09, 07:31

Tak ją załadować do Car Puszki i wystrzelić - tak może być.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
GigiLacrimoso
Paździoch
Paździoch

Post autor: GigiLacrimoso » 2013-09-09, 10:19

Moim skromnym zdaniem (choć wiem, że to tylko marzenia, zgadzam się z tym, że ostatniego odcinka jako takiego nie będzie) ostatni odcinek powinien być następujący:
- Emisja 16 marca 2014, 15 lat po jego rozpoczęciu.
- Reżyseria: Okił Khamidow, Patrick Yoka (wspólnie)
- Scenariusz: Państwo Sobiszewcy, Yoka, Sadza, Lewandowski, Loy (może się też uda ściągnąć Kalwasa z Egiptu? :P)
- Powinien trwać 2 godziny.
Balcyrewicz musi odejść!
Paździoch96
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Paździoch96 » 2013-09-09, 14:37

GigiLacrimoso pisze: - Reżyseria: Okił Khamidow, Patrick Yoka (wspólnie)
O kurde, co by z tego wyszło :-P
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2013-09-09, 14:47

Paździoch96 pisze:
III wojna światowa - kto to taki, murzyn, kamery, cyce, kto to taki, prącia.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
GigiLacrimoso
Paździoch
Paździoch

Post autor: GigiLacrimoso » 2013-09-09, 15:04

Paździoch96 pisze:
Jak co? :D Nic, Yoka już od ok. 100 odcinka (2001) był drugim reżyserem (pomimo braku informacji w napisach), o czym informował Janusz Sadza. "Awanturę o kasę" też wspólnie reżyserowali.
Balcyrewicz musi odejść!
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-09-13, 17:41

GigiLacrimoso pisze:
Paździoch96 pisze:
Jak co? :D Nic, Yoka już od ok. 100 odcinka (2001) był drugim reżyserem (pomimo braku informacji w napisach), o czym informował Janusz Sadza. "Awanturę o kasę" też wspólnie reżyserowali.
Tyle że wtedy Yoka był "normalnym" człowiekiem, a na pewno scenarzystą i drugim reżyserem. W sumie my tego nie wiemy, ale 18 sezon też może być ostatnim.
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Derek187 » 2013-09-13, 17:43

Inn pisze:ale 18 sezon też może być ostatnim.
Coś tak czuję ,że nie! :D
Kiepscy na FB zorganizowali konkurs w którym nagrodą jest zwiedzenie planu.
Ostatnio zmieniony 2013-09-13, 17:51 przez Derek187, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2013-09-13, 18:04

Yoka już w Startraksie pisze scenariusz na laptopie.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-09-13, 21:08

Derek187 pisze:
Kiepscy na FB zorganizowali konkurs w którym nagrodą jest zwiedzenie planu.
Ty mnie zrozumiałeś trochę inaczej. Jeszcze zdjęcia do 19 się nie rozpoczęły. Wiele może się zdarzyć. Jednak nic nie sugeruje. Po prostu jeśli rozważamy jaki może być finałowy odcinek, bierzmy pod uwagę też to, że finałowym może być też odcinek niezamierzony.
pollen99
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: pollen99 » 2013-09-14, 08:27

Inn pisze:Tyle że wtedy Yoka był "normalnym" człowiekiem
Nie! Po prostu wtedy pan Y. był po krótkim węzłem Okiła i dlatego wykonywał swoje prace należycie ;) A teraz, gdy Okiła nie ma, Yoka może sobie z Sobiszami robić, co mu się żywnie podoba i spełniać te swoje zrąbane "fantazje" jak chce i kiedy chce :roll:
Derek187 pisze:
Też tak sądzę, że nie, ale nie jestem z tego powodu zadowolony bo to jest czyste kopanie trupa! Jak ktoś już powiedział, oglądalność jest naliczana w całym tygodniu, a nie tylko za premierowy odcinek (stąd te 2 miliony). Zapewne dlatego Polsat codziennie puszcza jak najwięcej powtórek ŚwK, aby tak oto chamsko nabić oglądalność :roll: Dlatego, żeby serial wreszcie się skończył, nie możemy oglądać absolutnie żadnych Kiepskich emitowanych na Polsacie, wtedy cała ta nędzna farsa się skończy ;)

Chociaż co ja gadam, oszukuję sam siebie :| Przecież mało kto wie, że oglądalność jest naliczana na cały tydzień, a zresztą i tak by ludzie oglądali, bo przy starych odcinkach nudzić się nie można :( Dlatego jest jeszcze jeden pomysł, aby skończyć serial (w 100% pewny): albo Ilczuk zejdzie z tego świata, albo po prostu zrezygnuje z gry. Ament!
Ostatnio zmieniony 2013-09-14, 08:27 przez pollen99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-09-14, 09:35

Niech Yoka dostanie masę dobrze płatnych propozycji i niech wreszcie odejdzie ze ŚwK choć wiem, że to nierealne.
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2016-01-19, 11:21

Odcinek Inteligentni konsumenci mógłby być finałowym odcinkiem serialu, a Waldek tour ostatnim odcinkiem ze ,,starym'' Waldkiem.
Ty byku ty!
Awatar użytkownika
MMVVmati00
Mariolka
Mariolka

Post autor: MMVVmati00 » 2016-01-25, 19:08

Dla mnie idealnym zakończeniem serialu byłoby wspominanie przez bohaterów najlepszych scen ze starych odcinków, a następnie zatoczenie się historii, poprzez ponowne nagranie scen z pierwszego odcinka. No i oczywiście Waldek i Ferdek mogliby się stać tacy jak kiedyś.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-05-09, 21:18

W finałowym odcinku powinni wpaść w jakąś pętlę czasoprzestrzenną i zacząć przeżywać wszystko jeszcze raz. Wtedy tak de facto serial by się nigdy nie skończył. :-P
Przed tym wpadnięciem powinni wspomnieć wszystkie poprzednie odcinki w rozmowie.
Wpisałem techniczne kwestie, bo w specjalnych odcinkach są chyba ważniejsze niż fabuła. Fabuła mi obojętna- mogę dodać tylko tyle, że pętla mogłaby być wynikiem nieudanego wynalazku Ferdka. O rozwodzie Pupcińskich nic nie piszę, bo to powinno nastąpić bardzo długo przed ostatnim odcinkiem.
Obrazek
CezaryCezary
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: CezaryCezary » 2016-10-08, 15:12

Ja to widzę tak. Odcinek zaczyna się wiązanką scen z całego serialu, następnie widzimy pijanego Ferdka któremu wszystko to się śni. Ferdek się budzi i zaczyna nawoływać wszystkich. Na korytarz przychodzą Paździoch, Boczek, Helena, Halina, Mariolka i Edzio. Ferdek pyta się gdzie jest jego syn Waldek gdy ten go potrzebuje. Halina stwierdza że Waldek nie wrócił jeszcze z Ameryki. Następnego dnia rano Ferdek leży skacowany na fotelu a do salonu wchodzi Waldek który wrócił ze stanów i jest taki jak kiedyś.
Jak się okazuje wszystko co się wydarzyło po serialowym powrocie Waldka było pijackim koszmarem Ferdka.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-10-11, 12:54

Finałowy odcinek ,,Kiepskich'' mógłby być taki jak 2 ostatnie odcinki ,,Lokatorów'' (,,Jubileusz''- cz. I i II) i zawierać streszczenie wszystkiego, opowiadane przez kogoś bardzo znanego. Wadą byłaby niespójność scenariusza- np. kilkukrotna śmierć niektórych bohaterów, ale myślę, że i tak by dobrze wyszło.
Tylko ,,Kiepscy'' potrzebowaliby więcej niż 2 odcinków finałowych (chyba, że to byłby jeden specjalny- bardzo długi).
Ten pomysł jest trochę podobny do mojego poprzedniego- z tą pętlą czasoprzestrzenną- też byśmy wszyscy widzieli. Jednak druga opcja jest spójniejsza, atrakcyjniejsza, krótsza, ciekawiej przedstawiona. To taka jakby wersja 2.0 tej poprzedniej.
Ostatnio zmieniony 2016-10-11, 12:56 przez Pabfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
CezaryCezary
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: CezaryCezary » 2016-10-12, 08:12

Pabfer, moim zdaniem lepsze było by przypomnienie najważniejszych odcinków w serialu: Pierwszy odcinek, pierwszy odcinek z Boczkiem, ostatni odcinek ze starym Waldkiem i Babką, odcinki z Ziomkiem
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2016-10-12, 09:29

To by mogło być fajne, fragmenty odcinków z dawnymi bohaterami, wspominki. Tylko cały czas trzeba mieć na uwadze, że nikt może nie wiedzieć, że to ostatni odcinek. Po prostu sezon się kończy, Polsat więcej nie chce i już. Tak teraz jest ze wszystkimi programami.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Mati155
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Luzny pomysl na ostatni odcinek SWK

Post autor: Mati155 » 2016-10-24, 20:31

Witam, moim zdaniem nie ma sensu robienia dalszych odcinków. Powinni to skonczyc,a moj pomysł jest nastepujący: Spotkanie głównych bohaterów u Ferdka(oczywiscie przy alkoholu) i rozmowa o tym, ze jest problem. Wiem, ze to i tak nie przejdzie ale normalnie, ze ludzie juz nie toleruja tego humoru, odcinkow. I panowie spotykamy sie dzis po raz ostatni... Po krótkiej rozmowie Pazdzioch proponuje wspolne wyjscie na miasto celem spedzenia ostatniego dnia razem. Oczywiscie greenbox i scena w parku. Dołącza Kozłowski i zaczynaja sie wspomnienia. Moze byc ich kilka wzietych z kilku odcinków tych najciekawszych. Jakies wspomnienie kozłowskiego i jego.. ale ten czas leci. Mysle, ze fajne byloby tu zaproszenie Okiła, i z nim jakies dialogi zrobic rowniez, ale to wiadomo jak sie podsunie pomysly przez was, forumowiczow to moze jakis fanowski scenariusz sie zrobi :) Na koniec odcinka proponuje 3 głównych bohaterów pod kiblem, jakas rozmowa, i na koniec wszyscy wchodza do kibla, dzwi sie zamykaja i koniec. Koniec wszystkiego.. Mozna dodac jakas smutna piosenke albo cos innego, jakies zdjecia i napis dziekujemy za tyle lat. Pomysl wpadl od tak do glowy :)

Używaj polskich znaków albo zawsze albo wcale. - mod. Kiepski Widz
Ostatnio zmieniony 2016-10-24, 20:33 przez Mati155, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2016-11-18, 13:41

Kiepski Widz pisze:Tylko cały czas trzeba mieć na uwadze, że nikt może nie wiedzieć, że to ostatni odcinek. Po prostu sezon się kończy, Polsat więcej nie chce i już. Tak teraz jest ze wszystkimi programami.
Jest pewne idealne rozwiązanie tej sytuacji. Coś co zawsze mnie fascynowało, ale chyba tego nikt nie praktykuje.
Po prostu należy nakręcić finałowy odcinek już wcześniej, najlepiej żeby było to tak uniwersalnie nakręcone, aby pasowało do obojętnie którego roku, który przypadnie na zakończenie serialu. Ten odcinek czekałby na emisję w archiwum i mógłby być dołączony do ostatniego sezonu po odwołaniu serialu.
Ostatnio zmieniony 2016-11-18, 13:42 przez Nirvana, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”