390 Od Judasza do Kamasza

wiesław92
Halinka
Halinka

Re: 390 Od Judasza do Kamasza

Post autor: wiesław92 » 2012-05-24, 17:25

Pollen99Max pisze:Zauważcie, że opisy odcinków, które podaje ATM, posiadają mało szczegółów odcinka. Np. w opisie tego odcinka nie było ani słowa o wątku z UFO, mimo, że był on przez ponad połowę odcinka.
Przecież gdyby napisali w opisie że głównym wątkiem będzie ufo to połowa by w ogóle nie zechciała tego obejrzeć , przynjamniej ja bo ja tak sobie ŚwK nie wyobrażam, a tak opis o zmianie księdza nie był taki zniechęcający. Odcinek i tak był dość żałosny :-/
- Za te kamizeleczke to ile Pan gęgasz?
- 35
- Co??? Panie, przecież ona cała centralnie jest normalnie wyżarta przez mole!
- Pan jesteś wyżarty!!! 30 powiedziałem a jak nie to pocałuj mnie Pan w dupę!
Dan-TuTenCham

Post autor: Dan-TuTenCham » 2012-06-05, 18:51

Czeka mnie jeszcze ostatni odcinek serii ale już stwierdzam, że jest to najgorszy sezon w HISTORII!!!!!!(do 384 odc. było świetnie!)

Moje nastawienie do kiepskich radykalnie się zmieniło...

Oto moje przykładowe wrażenia z 15 serii:

Nuda, beznadzieja, żałośc i dziadostwo- Tak mogę ocenic ten odcinek(OD JUDASZA DO KAMASZA)

Ten sezon staje się jakąś utopią(tylko jego początkowe odcinki były przyzwoite)!
Jeśli tak ma byc, to nawet ja WYSIADAM z tego debilstwa :roll: :!: Toż to jeden kicz! Po co ja mam to oglądac?

Zmarnowany czas, podczas którego mogłem włączyc sobie MIODOWE LATA :-/ :roll: :-?

To jest jakaś dziecinada! Zdecydowanie bardziej rozśmieszyła mnie reklama KAUFLANDU, że o reklamie tic tac'ów nie wspomnę :roll:

Jednak nie tylko o poziom humoru mi chodzi... To tego wszystkiego dochodzi mega irytujący "Ferdek"(aż miałem chęc go w D kopnąc :lol: )

Cały czas jakieś idiotyczne pierdzielenie o tym całym kościelnym zabobonie :roll: (Wypraszam sobie taką tematykę odcinka !)

"+" Jolaśka z Pazurami, która żarła kurczaka w sposób naganny :lol: :!:

+ Jakieś tam inne UFO!!!!! :roll:

Ocena ogólna 2/10 8-) :mrgreen: Mirowski w tym odcinku był do zniesienia i pojawił się Pan Badura :->

Idę spuścic wodę w ustępie i obserwowac wirujące gówno! :roll:

[ Komentarz dodany przez: paździoch91: 2012-06-05, 20:22 ]
Przeniosłem bo jednak post jest w 90% oceną odcinka a nie sezonu.

Panie, kolor czerwony zarezerwowany jest dla moderatorów, wiec uprzejmie sie prosi o nie używanie go - Johnny Cage
Ostatnio zmieniony 2012-06-05, 23:37 przez Dan-TuTenCham, łącznie zmieniany 2 razy.
Dan-TuTenCham

Post autor: Dan-TuTenCham » 2012-06-13, 14:27

Dan-TuTenCham pisze:Panie, kolor czerwony zarezerwowany jest dla moderatorów, wiec uprzejmie sie prosi o nie używanie go - Johnny Cage
Sraty taty, majty w kraty :-P Dla moderatorów powinien być zielony! 8-) (bierz przykład z Paździocha) :-P

Takie jest moje zdanie, moderatorzy (tego forum) od zawsze używali zieleni.

Zdecydujcie się na coś, bo dwa kolory by musiały być zajęte :-)
Ostatnio zmieniony 2012-06-13, 14:44 przez Dan-TuTenCham, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Qba
Waldek
Waldek

Post autor: Qba » 2012-07-29, 10:21

Nudny odcinek z nudnym zakończeniem, zamiast tego lecenia w kosmos mogłoby być coś innego np. protest przeciwko temu nowemu księdzu. Jolasia była tylko chwilę i na szczęście oprócz swojego śmiechu nie wkurzała. Pomysł na odcinek, że przychodzi nowy ksiądz nie był zły, ale lepiej można było to zrobić, 2/10.
Sponsorem programu jest piwo Mocny Full
Kameleon14
Mariolka
Mariolka

Post autor: Kameleon14 » 2012-07-29, 10:37

Mi ten odcinek podobał się szczególnie na początku ale jak już ten ten pojawił się z świetlnymi okularkami to popsuł całą atmosferę :evil:
Awatar użytkownika
Brady
SCENARZYSTA DEKADY
SCENARZYSTA DEKADY

Post autor: Brady » 2012-09-22, 11:48

Zmieniam ocenę na 5. Wcześniej wymienione plusy są aktualne, ale wątek z kosmosem i tymi okularkami słaby i miepotrzebny.
Awatar użytkownika
Lonzio
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Lonzio » 2013-01-16, 00:18

Odcinek na bardzo niskim poziomie. Motyw zmiany księdza niezbyt ciekawy tak samo jak kosmici i świecące okulary. Helena na plus i to chyba tyle. :roll:

2/10
MrElzvis
Waldek
Waldek

Post autor: MrElzvis » 2013-01-17, 20:49

Słaby, nudny odcinek. Dużo pieprzenia o niczym i kolejny rodzinny obiadek. Poza tym te same minusy co zawsze u Y. Rozśmieszył tylko Boczek udający śpiącego księdza.

2,5/10, niech będzie naciągane 3/10
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Derek187 » 2013-01-27, 19:21

Na plus +:
scena pierwsza ,wejście Paździocha,
scena w kuchni,
"rycerz wielki co w piątek kiełbase żre"
"ten Pączek to pod koniec tylko na tacę chciał"
Boczek.
scena z pokazem slajdów w piwnicy,
scena na wysypisku i pijany Janusz,
zakończenie

8/10 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
WojeWoda
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: WojeWoda » 2013-02-13, 14:36

Słaby odcinek. Scena w kuchni średnia, bardziej na plus, Boczek udający śpiącego księdza na plus. Na minus rodzinny obiadek, masa greenboxów, pełno scen nudnych. Ogólnie 2/10.
Ostatnio zmieniony 2013-02-13, 14:38 przez WojeWoda, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie pracuję na godziny, ja wyrządzam zło na akord"
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Derek187 » 2013-04-15, 19:53

Z danej wcześniej 8 podnoszę do 9 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
mocny full 22
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: mocny full 22 » 2013-07-18, 18:39

Gó*niany odcinek. Cały czas pieprzenie o niczym. O religii i UFO było już wiele odcinków (''Wiara czyni cuda'' , Wniebowzięci'', ''Ufo''). Jedyne plusy to tekst Boczka o Pączku, który zasnął w konfesjonale i tekst Haliny ''A czemu na Wenus, a nie np. na Marsa? Tam podobno piwo jest tańsze.'' No dobra, niech będzie naciągane 2/10, za ten tekst Haliny.
Ostatnio zmieniony 2013-07-18, 18:39 przez mocny full 22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-08-28, 23:23

Plusy:

- Wejście Paździocha
- Scena w kuchni
- Scena z Boczkiem
- Scena w parku
- Zakończenie

2/10
Dawid
Paździoch
Paździoch

Post autor: Dawid » 2013-08-30, 16:37

Słaby odcinek, nudny. Nic śmiesznego po za sceną na korytarzu. Masa niepotrzebnych greenboxów. 1/10.
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2013-09-04, 22:25

Plusy:
-rozmowa Ferdka z Boczkiem pod kiblem
-Helena

Minusy:
-"Alleluja" Haliny
-prezentacja w piwnicy
-obiadek
-scena łóżkowa
-greenboxy

Strasznie nudny odcinek wypełniony w większości pustą gadaniną.

2/10
Ostatnio zmieniony 2013-09-04, 22:26 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
kanalium
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kanalium » 2014-08-04, 11:56

Na plus:
+ Ja się nie spowiadam, bo grzechów nie mam. (Ferdek)
+ Są małpy, które zachowują się jak ludzie i są ludzie, którzy zachowują się jak małpy. (Halinka)
+ Jestem wierzący i niepraktykujący. (Ferdek)
+ prezentacja
+ Rypnik (zamiast Rybnika)
+ okularki astro-fizyka
+ pijany Badura przed lotem na Wenus
Na minus:
- podśpiewanie "Alleluja" przez Halinkę w wersji big beat
- końcówka

8/10.
Obrazek
Awatar użytkownika
StorN
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: StorN » 2014-08-04, 20:01

Bardzo słaby odcinek. Fabuła powielona z kilku innych epizodów o religii i kosmitach, dużo nudnego gadania i irytujący występ Jolaśki oraz Waldka przy obiedzie. Pojawiło się jednak kilka zabawnych tekstów i dużo Paździocha, to chyba jedyne pozytywy tego odcinka.

3/10
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2014-12-01, 21:07

Najlepszy był teks Haliny w trakcje obiadku ("Zdarzają się takie małpy co żyją jak ludzie i ludzie którzy żyją jak małpy") Ogólnie nie było tak źle, ale to i tak jest jeden z najgorszych odcinków którym dałem ocenę 10/10.

tak jak wyżej wspomniałem 10/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-05-03, 08:04

Straszna nuda... Głupi obiadek, nudne rozmowy z Paździochem, nudne plany Paździocha, licha postać księdza, debilne zakończenie. W tym odcinku było ukazane lewackie spojrzenie na religię i cale mnóstwo odwołań do Kościoła w sposób, który mnie drażni. Nie lubię kościelnej tematyki w ,,Kiepskich'', bo jest pokazana od złej strony i zbyt płytko. Nie da się być wierzącym, niepraktykującym, bo ,,wiara bez uczynków jest martwa''- pisałem kiedyś nawet o tym długie wypracowanie na religię.

1/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Jurij
Halinka
Halinka

Post autor: Jurij » 2016-07-19, 11:54

Dobry początek, ale im dłużej to trwało, tym gorzej. Całkiem nieźle wypadła scena pierwsza, w której Paździoch przychodzi do Ferdka na wódkę. Trochę za krótka scena w kuchni z pijącym Marianem i Kiepskim, ale za to na plus. Śmiałem się, kiedy Halina wypominała Ferdkowi, że je kiełbasę w piątek. Za to fatalna scena, w której Ferdek rozmawiał z Kozłowskim ,,U Stasia’’, lekka zapchajdziura. Pojawiła się tam też na chwilę Malinowska, ale nic nie wniosła. Ciekawa była rozmowa Ferdka z Boczkiem na korytarzu, miło, że pojawiła się Halinka. Swoją drogą Arnold śmiesznie wyglądał w garniturze. Zabawną minę robił jak mówił o tym, że idzie do kościoła. I koniec dobrego, reszta odcinka fatalna. Nudne było opowiadanie zachwyconej Haliny o nowym księdzu. Paździoch w parku mówiący o religii na minus. Uczony [grany przez Dracza] o imieniu Janusz nie był zabawny. Słabe te jego opowieści o kosmitach. Tak na marginesie przypominał mi pewnego polityka… Marian z Ferdkiem przy toalecie na minus, Helena pojawiła się tylko na chwilę – za krótko. Obiadek żenujący. Dla mnie osobiście czymś obrzydliwym było oglądnie jak jedzą kurczaki. Porażka! Neutralnie oceniam wzmiankę na korytarzu o saturatorze. Słaby greenbox, niepotrzebna scena przy statku kosmicznym. Nudna rozmowa Kiepskich w sypialni. Neutralnie także kolejne spotkanie Ferdka z Marianem, tuż przed samym lotem. Na minus pijany Janusz i Badura oraz odwołanie lotu [jeżeli tak to mogę nazwać]. Zakończenie też słabe.

Długo zastanawiałem się czy ocenić odcinek na jeden czy na dwa. Niestety nie licząc czterech scen [w tym trzech pierwszych] było strasznie słabo i nudno. Myślę, że 1/10 to zasłużona ocena.
Awatar użytkownika
#ToksycznyTomuś
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: #ToksycznyTomuś » 2016-10-12, 13:13

Plusy:
*Rozmowa Ferdka z Boczkiem na korytarzu
*Tadeusz Kopciński

Minusy:
*Scena w kuchni
*Brak pomysłu na nazwisko księdza "Pączek, Bączek"
*Scena w piwnicy

Ocena : 2/10
[center]To co się lampisz, karwasz twarz, cwelu jeden z drugim?!

Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2016-11-25, 21:49

Plusy " + "

- Nocna wizyta Paździocha
- Rozmowa Ferdka z Halinką w kuchni przy śniadaniu
- Rozmowa Ferdka z Boczkiem pod kiblem i wtrącająca się Halinka
- Halinka zachwycona nowym księdzem i oburzenie Ferdka
- Prezentacja Janusza
- Rozmowa Ferdka z Paździochem pod kiblem i reakcja Heleny
- Obiadek i rozmowa o małpach
- Wspomnienie starego saturatora Ferdka
- Budowa statku kosmicznego
- Scena łóżkowa i pierdzielenie Ferdka
- Rozmowa Ferdka z Paździochem przed wylotem na Wenus
- Pijani Badura i Janusz
- Zakończenie

Minusy " - "

- Rozmowa Ferdka z Paździochem w kuchni przy wódce
- Nudna rozmowa "U Stasia"
- Śpiewająca Halinka
- Scena w parku

8/10
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-10-17, 18:59

Niezły odcinek. Całkiem fajna nocna wizyta Paździocha i - o dziwo - dobra rozmowa Ferdka z Haliną. Śmieszny Ferdek mówiący, że jest taki piątek, że można kiełbasę jeść. :lol: Potem rozmowa pod Stasiem nudna, ale następna pod WC już lepsza. Dobry Boczek opowiadający, że Pączek w konfesjonale zasnął. :-D Neutralna scena łóżkowa. Halina fajnie opowiadała o mszy bigbeatowej, ale jej podśpiewywanie na minus. Scena w parku nudna. I od tej sceny powoli robi się nudniej. Dracz dobry, plus za wzmiankę o Pile. Obiadek jak zwykle fatalny, choć dobry tekst Haliny: "Zdarzają się małpy, co żyją jak ludzie, i ludzie, co żyją jak małpy". :-D W odcinku pojawiło się nazwa, która była też w "Kole fortuny". Dobre zakończenie z pijanym Januszem.
Odcinek miał również fajne przesłanie, jak ludziom nie podoba się na świecie, gdzie już nawet księża to żadne autorytety, i mają nadzieję, że na innej planecie jest lepiej. :-)
Może lekko zawyżone, ale niech będzie 7/10.
Ostatnio zmieniony 2017-10-17, 19:00 przez kacrudy, łącznie zmieniany 1 raz.
ms.
Halinka
Halinka

Post autor: ms. » 2017-10-21, 16:43

Odcinek dotyka bardzo poważnej kwestii. Pod pozorem zmiany Proboszcza w parafii przedstawiony jest kryzys wiary, sytuacja w Kościele, różnice poglądów i szukanie wiary na nowo. Bardzo dobry przekaz twórców.

Jeżeli chodzi o sam epizod pod względem humorystycznym to rozśmieszył mnie szalony Janusz, a w szczególności spotkanie w piwnicy i slajdy na których właściwie nic nie było, dobre był też okulary.
Śmieszna również scena w kuchni i Ferdek wymądrzający się na temat Religii.
Rozśmieszyło mnie też planowanie Ferdka co zrobi na wenus i brak zrozumienia ze strony społeczeństwa.
Podobało mi się też spotkanie na śmietniku które zakończyło się zakończeniem marzeń o wylocie na wenus.Na plus także zakończenie. Ferdek z Paździochem powracają jednak do Kościoła mimo zmiany Proboszcza. Można powiedzieć że szukali wiary daleko a znaleźli ją blisko.

Odcinek miał też swoje wady, dużo postaci epizodycznych, nuda, greenboxy, Pupcińscy itd. ale nie było źle, co nie znaczy też że było wspaniale ale spokojnie mogę dać
6/10
kurde panie jaki wieczór, trzecia w nocy jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 15 [380-392]”