385 Chłopi

lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Re: 385 Chłopi

Post autor: lukaszlipinski » 2017-10-12, 11:39

Podtekstów lewicowych doszukiwałbym się raczej w "Koniec świata męskiego bata", "I am watching you", homo-odcinkach "Wampiry są wśród nas" i "Coming out" lub też w anty-PiS-owsko-pro-systemowych "Lista Mariana" i "Ferdynand K.". "Chłopów" oczywiście, z tytułem przywołującym znaną powieść, można w ten sposób zaklasyfikować, biorąc pod uwagę, że jest tu mowa o tym, iż nowoczesnej kobiecie jeden facet nie wystarczy, ale też jest to dość luźna wariacja we wspomnianym kierunku. ;)
Ostatnio zmieniony 2017-10-12, 11:39 przez lukaszlipinski, łącznie zmieniany 1 raz.
Świat według Kiepskich
ms.
Halinka
Halinka

Post autor: ms. » 2017-10-21, 16:25

Rzeczywiście większą propagandę widać w wymienionych przez ciebie odcinkach ale w tym epizodzie też ją dostrzegam. Mimo to lubię zarówno Listę Mariana jak i Ferdynanda K, oraz Koniec świata męskiego bata, choć tam chyba bardziej chodzi o wyśmianie feminizmu i tzw. zdziadzienia, czy też babienia mężczyzn. Podoba mi się także odcinek o wampirach, nawet Coming out jest niezły. Nie lubię jedynie odcinka I am watching you choć najsłabiej z wymienionych go kojarzę, to pamiętam że to dość nowy odcinek a takie z reguły nie są dobre.
Dla mnie jednak przede wszystkim liczy się humor, ale przekaz oczywiście także jest ważny i może ocenę odcinka podnieść lub obniżyć.
kurde panie jaki wieczór, trzecia w nocy jest
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-04, 20:35

+ Scena na korytarzu "Co tam u Pana niedobrego ?"
+ Cały pomysł intrygi, pomysł nie realizacja
+ Podejrzenia Haliny i dźwięki z sypialni
+ Edzio
+ Zakończenie :-D

- tandetny humor, w stylu tych jaj albo na obiadku
- Brak klimatu
- Brak zabawnych tekstów
- Gra aktorska Rodziewicza
- Nuda
- Tańce na korytarzu :roll: :roll:
-występ Gąsowskiego
- Niekiedy wkurzała Halina
- Scena w sypialni
- Strasznie mało Boczka
- Obiadek :roll: :roll: :roll: Już mogło ich nie być.
- Wkurzający Pupcińscy
- "Napij się kompociku" :evil: :evil: :evil:

1,5/10
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)
---

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 15 [380-392]”