Wiosną nie będzie premierowych odcinków

Nowinki związane z serialem, jego obsadą i bohaterami.
Awatar użytkownika
Mike Tytla
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Wiosną nie będzie premierowych odcinków

Post autor: Mike Tytla » 2018-01-02, 17:22

Sezonu wiosennego nie będzie. Spójrzcie czego się dowiedziałem.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2018-01-02, 17:38 przez Mike Tytla, łącznie zmieniany 1 raz.
Pocałuj mnie w dupę, Marian!
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Re: Wiosną nie będzie premierowych odcinków

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-02, 17:39

TAK!!!

Na tę wiadomość czekałem! :D :D :D

Bardzo dobrze, że robią sobie przerwę, wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Oczywiście to niestety nie koniec, ale mam nadzieję, że jesienny sezon będzie ostatnim :D
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
math
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: math » 2018-01-02, 17:41

Kiepski Widz pisze:TAK!!!

Na tę wiadomość czekałem! :D :D :D

Bardzo dobrze, że robią sobie przerwę, wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Oczywiście to niestety nie koniec, ale mam nadzieję, że jesienny sezon będzie ostatnim :D

Dlaczego ostatnim?:)
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-02, 17:42

Bo jestem za zdecydowanym zakończeniem tej tandety, która z kultowymi "Kiepskimi" nie ma nic wspólnego poza piosenką z czołówki.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-01-02, 17:44

Przerwa powinna dobrze zrobić scenarzystom, może dłużej popracują nad scenariuszami. Jednak jeśli będzie to tylko jednorazowe, to zapewne później poziom znów katastrofalnie spadnie.
Szkoda, że Yoka nie pisze samodzielnie. Raz zaczął i szło mu nieźle, a potem przestał.

PS Najgorzej będzie, jeśli scenariusze już dawno mają, tylko przesunięto czas zdjęć.
Piotrek2011
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Piotrek2011 » 2018-01-02, 17:56

Szkoda w takim razie, że wiosną nie będzie kolejnego sezonu. Jednak ważne, że przynajmniej na jesień będzie 27 sezon.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-02, 17:58

Do końca Czerwińskiej bym nie ufał ale kto wie, wszystko na to jednak wskazuje.
A do czerwca to Polsat może upaść.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-02, 17:59

O Paździochu też jako pierwsza powiedziała, że go nie będzie.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-01-02, 18:14

A może planują jakiś nowy serial, który będzie emitowany zamiennie z Kiepskimi? Jak "Taniec z gwiazdami" miał przerwę, to dali "Wyspę przetrwwnia". Poza tym jakby nic innego nie planowali, to zapewne w planach nie byłoby sezonu jesiennego ŚWK.
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-01-02, 18:16

No to świetna wiadomość :-D Mam nadzieję jednak, że do czerwca się opamiętają i nie będę już tego przywracać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-02, 18:18

Będzie reality szoł "Wyjdź za mnie".
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-01-02, 18:19

Bardzo mnie cieszy ta przerwa. Mam nadzieję, że będzie się łączyć z jakimiś zmianami w ekipie twórców, ale to pewnie nierealne. To samo się tyczy zmian w obsadzie. Nie wiem czy przerwa jest tylko ze względu na poziom (raczej "aż", nie tylko) czy po prostu Polsat knuje coś specjalnego na wiosnę i kieruje się czymś innym, nie Kiepskimi w tym przesuwaniu. Tak czy siak, liczę, że poziom wzrośnie. Oczywiście zejdźmy na ziemię- wiadomo, że nie jakoś diametralnie, ale oby zauważalnie. Kiepski Widz Z rozpędu napisał o sezonie jesiennym, a Czerwińska napisała o czerwcu. Bardziej bym wierzył Widzowi, bo Czerwińska się kilka razy myliła w rozmowach ze mną- np. co do ilości odcinków w sezonie, gdy się szykowała zmiana. Może jej chodziło o okres zdjęciowy w czerwcu i obie osoby mają rację (obu userów naszego Forum :-D ). Jednak mnie to zainteresowało i prosiłbym cię, Mike Tytla, żebyś się jeszcze zapytał o ten czas emisji 27. sezonu. Ciekawi mnie też czy razem z czasem zmienia się ilość odcinków w sezonie, ale raczej nie.
Kiepski Widz, wrzucasz tego newsa jako artykuł na stronę i ja zaraz podlinkuję na Facebooku, co nie?
Uwaga! Mądra teoria, której należy słuchać! Polsat chyba traci cierpliwość do tego serialu, skoro go przesunął i czas Yoki jest bliski.
Uwaga! Głupia teoria, której nie należy słuchać, ale która mi przyszła do głowy, więc się podzielę. Kiepski Widz linkował kiedyś wywiad, w którym Terentiew wspomniała bardzo luźno o filmie pełnometrażowym o Kiepskich na 20-lecie Polsatu. Może ta przerwa jest podyktowana potrzebą dużej ilości czasu na nakręcenie dobrego filmu... Sam w to średnio wierzę, ale pojawiła mi się taka myśl w głowie.
Jednak prosiłbym cię, Mike Tytla żebyś (bez wspominania o filmie) spytał się Czerwińskiej z czego wynika przerwa. Sam bym się spytał, ale skoro ty już zacząłeś temat... Oczywiście wiem, że nie można Gwiazdy za bardzo męczyć, ale te 2 pytania chyba nie zaszkodzą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-02, 18:21

Jak będą nagrywać w czerwcu, to raczej emisja będzie jesienią. Chyba, że im się odwidzi.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Ferdziul
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdziul » 2018-01-02, 20:00

Bardzo dobra decyzja, choć niestety to najpewniej nie ma żadnego wpływu na scenariusze które są zapewne gotowe, a tylko przesunęli termin zdjęć... nic nie zmieni się w poziomie, a właściwie w braku poziomu tego serialu.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-01-02, 20:09

Ale i tak w pewnym momencie im się skończą scenariusze i nastąpi przerwa w pisaniu, tylko, że następnych. To najwyżej jakiś 29. sezon (jeśli go doczekamy) zyska na poziomie zamiast 27. Przecież z jakiegoś powodu to przesuwają, a nie taka sztuka dla sztuki...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-02, 20:11

Pewnie niedługo się dowiemy z jakiego powodu. A może znowu któryś aktor zaniemógł i posłuchali opinii co niektórych oburzonych, że jak można nagrywać bez postaci, która występuje od początku? :P Ale to raczej nierealne, bo ludzkie, a Polsat ludzkich odruchów nie ma. Liczę, że ta przerwa to początek końca, a jak Nina zostanie wywalona, to koniec będzie praktycznie pewny.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-01-02, 20:15

Wszyscy piszą, że się cieszą, a jeśli to nic nie zmieni, to z czego tu się cieszyć? Moim zdaniem zmieni mało i raczej długofalowo, ale jednak...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-02, 20:18

Zmieniło to się już, ale postrzeganie władz Polsatu względem tego serialu, skoro rok temu nagrali za wszelką cenę bez Kotysa, a teraz pojawił się powód, dla którego nie będzie sezonu. U kogoś w Polsacie może zaczyna kiełkować mądrość i widzą, że ten serial od lat szoruje dupą po mieliźnie, co jest odzwierciedlone oglądalnością ostatniej serii.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-01-02, 20:23

Jeśli za jakiś czas w środy o 20 miałby lecieć jakiś nowy paradokument, to ja już z dwojga złego wolę Kiepskich...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-02, 20:24

A ja nawet ten teledurniej z Ibiszem, żeby z Super Polsatu przenieśli. I tak nie oglądam, ale lepiej mieć w ramówce teleturniej jako gatunek nawet z Ibiszem, niż nowych "Kiepskich" oraz oczywiście paradokumenty.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-02, 20:27

Pabfer pisze:Jeśli za jakiś czas w środy o 20 miałby lecieć jakiś nowy paradokument, to ja już z dwojga złego wolę Kiepskich...
Pisałem, będzie nowy reality szoł Niny ! I może tu leży pies pogrzebany całej tej decyzji.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-01-02, 20:30

"Jokera" na pewno nie przeniosą, to byłby dość dziwaczny ruch. Obstawiam jakiś nowy serial komediowy, w końcu w środę wieczorem lecą komedie. Chciałbym nowe "Mamuśki",choć wiem, że to realne w 12%. :-)
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-02, 20:31

Wiem, że nie przeniosą. Pewnie wstawią tam zupełnie nowy program jak pisze Kizior lub, co mniej prawdopodobne, zostawią powtórki.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-01-02, 20:33

Jeśli już o gatunkach, to na Polsacie brak komedii i wypada żeby coś zapełniło tę dziurę. Tzn. w rzeczywistości od dawna już nie ma, ale oficjalnie cały czas są Kiepscy. Reanimaję niesłusznie zdjęli, więc co ich zastąpi? W rzeczywistości jest Pierwsza Miłość, ale oficjalnie to telenowela. Nowe pomysły wątpię czy się sprawdzą- pewnie też się będą opierać na kiczu i tandecie. Mogą więc jeszcze trochę podtrzymać Kiepskich dla bogactwa gatunkowego. Marzę, aby Kiepskich zastąpiły Miodowe Lata 3, ale wiem, że to nierealne i obawiam się, że nawet gdyby powstały, to.mogłyby być słabe. Identycznie sprawa się ma z Rodziną Zastępczą 3. Rozmarzyłem się, bo Daleko od Noszy reaktywowali. Tylko jak reaktywują cokolwiek to niech tak szybko nie zdejmują. A jeśli powstanie coś nowego, to niech bardzo szybko zdejmują, bo to pewnie będzie chała. Wbrew pozorom istnieją gorsze komedie od Kiepskich- Botoks (film i serial na Showmax) oraz Swing (tylko film, ale musiałem go przytoczyć).
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-01-02, 20:43

Kiepski Widz pisze:Pewnie niedługo się dowiemy z jakiego powodu. A może znowu któryś aktor zaniemógł i posłuchali opinii co niektórych oburzonych, że jak można nagrywać bez postaci, która występuje od początku? :P Ale to raczej nierealne, bo ludzkie, a Polsat ludzkich odruchów nie ma. Liczę, że ta przerwa to początek końca, a jak Nina zostanie wywalona, to koniec będzie praktycznie pewny.
To by musiał chyba sam Grabowski zaniemóc, wijąc się w straszliwych konwulsjach z przejedzenia :lol:
Pabfer pisze:Ale i tak w pewnym momencie im się skończą scenariusze i nastąpi przerwa w pisaniu, tylko, że następnych. To najwyżej jakiś 29. sezon (jeśli go doczekamy) zyska na poziomie zamiast 27. Przecież z jakiegoś powodu to przesuwają, a nie taka sztuka dla sztuki...
https://youtu.be/KYBVldqH1ME?t=37s
Ostatnio zmieniony 2018-01-02, 20:44 przez Ferdas20, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „News”