26 sezon ŚWK

Nowinki związane z serialem, jego obsadą i bohaterami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: 26 sezon ŚWK

Post autor: Luko » 2017-06-16, 19:30

Jak tak dalej pójdzie to i tego Kwietniewskiego wepchną do stałej obsady tak w 40 sezonie.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY|User Miesiąca

Post autor: Pabfer » 2017-06-16, 19:38

Akurat jego lubię i bym się nie obraził. Mogą jeszcze jakąś kobietę wepchnąć- drugą żonę Waldusia i tym razem normalną. Ale kogo ja oszukuję...
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-06-16, 19:43

Też go lubię ale serio dałbyś go na stałe do serialu? Nie mam nic przeciwko do jego występów raz na jakiś czas jak w "Motywatorze", ale nie róbmy z "Kiepskich" serialu "Pupcińscy i przyjaciele".
Obrazek

lukaszlipinski
Waldek
Waldek

Post autor: lukaszlipinski » 2017-06-18, 08:10

Aktorzy Teatru Polskiego we Wrocławiu to bodaj ci politycznie, aż do granic absurdu, zaangażowani. Yoka, Sobiszewscy i twórcy serialu też chyba są z Wrocławia, więc - mając podobne lewicowe poglądy - pomagają zapewne kolegom i koleżankom w potrzebie. Nowy aktor rzeczywiście przypomina wampira, a zdjęcie sugeruje, iż będzie postacią wpół fantastyczną. Nieśmiało marzyłem kiedyś o małżeństwie Mariolki z Boczkiem, ale niestety twórcy nie poszli tą drogą. Nie zapowiada się dobrze, ale mam nadzieję się pomylić.
Oglądałem w ostatnich dniach na Polsat 2 maraton odcinków z 2007 r. i wówczas serial, mimo politycznego zaangażowania, stał na naprawdę wysokim poziomie. Odcinki nie były tak głupie, jak na początku, i tak przefilozofowane-statyczne, jak nieco później. Ferdek był też chudszy, a Paździocha i Boczka było więcej. Niestety, czas nie stoi w miejscu. To zamierzchła epoka. Przeczytawszy, o czym będą nowe odcinki, i obejrzawszy zdjęcia, czuję lekki niepokój, acz - jak zwykle - chętnie obejrzę, by przekonać się w praktyce. :)
Ostatnio zmieniony 2017-06-18, 08:12 przez lukaszlipinski, łącznie zmieniany 2 razy.
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Derek187 » 2017-06-18, 10:00

Co to się stało, że zbudowano mieszkanie Kozłowskiego? Już nie będzie można go wpisywać do minusów jako greenboxa, przyjaciele. :lol: Z tego co widzę, to z Grabowskim w salonie siedzi Dorota Piasecka, która w zeszłej transzy grała Władkową. Może jakieś odwiedziny rodziny się szykują? ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2017-06-18, 10:33

Derek187 pisze:Co to się stało, że zbudowano mieszkanie Kozłowskiego? Już nie będzie można go wpisywać do minusów jako greenboxa, przyjaciele. :lol:
Ale będzie za to masa innych, co już teraz widać ;) Tak samo jak w sezonie 13 - zaczęto pokazywać mieszkanie Paździochów, teoretycznie niby mniej greenboxów, ale ogromnym minusem stała się Jolasia. I tu jestem pewien, że będzie tak samo :lol:

A może to nawet specjalnie tak jest? Chcemy wsadzić na stałe kolejną postać, która się zapewne i tak niektórym nie spodoba, to w zamian im damy kolejne prawdziwe pomieszczenie, żeby nie marudzili.
Ostatnio zmieniony 2017-06-18, 10:39 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-06-18, 10:42

Zrobili im prawdziwe mieszkanie bo Kozłowskiej jak i Kozłowskiego jest coraz więcej i będą chcieli zastępować nimi i tym chłopakiem Marioli Paździocha i później Boczka, których jak wiemy zastąpić się nie da, a już na pewno nie takim czymś jak Kozłowscy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-06-18, 11:04

Jak już o pomieszczeniach, to mam nadzieję, że kiedyś wróci do łask pokój, który należał kiedyś do Waldka i Mariolki, a teraz należałby do Mariolki i Kopernika. Wiem, że teraz to jest tylko zastawka w kuchennym oknie, ale może będzie tak samo jak z Kozłowskimi- przez pierwsze sezony nic, potem greenbox (tfu! wiem, że to złe, ale musicie przyznać, że bardzo prawdopodobne), a potem kilka prawdziwych ścian w studio. Ewentualnie od razu dostaną fragment pomieszczenia, które jest już dzielone pomiędzy Paździochów, Pupcińskich i pustostan lub ewentualnie fragment nowego pomieszczenia, w którym mieszkają Kozłowscy. No chyba, że Mariolka i Kopernik się wyprowadzą, ale wtedy też pewnie i tak będziemy wkrótce oglądać ich mieszkanie, tylko po prostu nie tamten pokój, tylko jakiś inny. Ciekawe jak twórcy chcą to technicznie rozplanować.

Derek, Kozłowskiego minusuję zawsze bez względu na miejsce, w którym go widzę, bo ma bardzo irytujący styl bycia.
Obrazek
lukaszlipinski
Waldek
Waldek

Post autor: lukaszlipinski » 2017-06-18, 13:29

To, że zrobili mieszkania Paździochom, Pupcińskim i Kozłowskim, to jedno. Ciekawe, że przy okazji - posłuchali się chyba apeli fanów serialu - o ograniczenie greenboxów i filozofowania oraz narzeczonego/męża dla Mariolki. Inna sprawa, że nikt raczej nie oczekiwał wampira/kosmity i zwiększenia roli postaci epizodycznych, a całkiem spora zmiana w obsadzie odbywa się w zasadzie bez większego echa na forach - gdy pojawiała się Jolaśka i znikał/wracał Walduś toczyła się ożywiona dyskusja w necie - co samo w sobie świadczy o tym, iż Kiepscy mało kogoś już grzeją i są traktowani, jak kolejny serial, "jeden z wielu tasiemców" - vide "Ma jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Trochę smutne też, że - przy coraz większej niedyspozycji Grabowskiego, Kotysa i Gnatowskiego - serial traci resztki dawnego klimatu i swojskości. I jest ciągnięty, przynajmniej do XX-lecia w 2019 r., coraz bardziej na siłę. Nic nie ujmując temu, że poziom wciąż jest dość dobry. To już jednak nie to, co dawniej, szczególnie w latach 2004-2010. :)
Ostatnio zmieniony 2017-06-18, 13:45 przez lukaszlipinski, łącznie zmieniany 3 razy.
Świat według Kiepskich
serial123
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: serial123 » 2017-06-24, 13:05

Niech najlepszą "rekomendacją" nowego sezonu Kiepskich będą słowa Andrzeja Grabowskiego "parę dni temu skończyłem 12 odcinków Kiepskich i nie pamiętam o czym były te odcinki" :)

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aBXp4r2od5Q (1:54 - 2:01)
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-06-24, 14:11

Czasem się zdarza odcinek o niczym i rzeczywiście trudno go opisać, ale mimo wszystko myślę, że specjalnie tak powiedział żeby zapobiec ewentualnemu ciągnięciu za języka o spoilery, których mu nie wolno zdradzić- po prostu skłamał.
Obrazek
serial123
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: serial123 » 2017-06-24, 15:29

Nie, trochę w innym kontekście to powiedział. Ogólnie zachęcam do obejrzenia całego wywiadu, bo jest dość ciekawy. Nie twierdzę, że za tymi słowami jest drugie dno, czyli w domyśle, że odcinki będą słabe - tzn. my wiemy, że będą słabe, ale pewnie nie miał tego na myśli :) Andrzej Grabowski od lat nie kryje się z tym, że nie żyje serialem i często nie wie lub nie pamięta fabuły, ciekawostek związanych z Kiepskimi. Po prostu sprawia wrażenie ignoranta, no ale cóż przecież to aktor - podniecać się serialem mogą widzowie, fani a aktorzy bardzo rzadko się angażują... Choć są wyjątki, bo np. Artur Barciś posiada nawet własne forum, gdzie dzieli się ciekawostkami na temat produkcji, w których występował, odpisuje na forumowe pytania itd. Ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę ;)
Ostatnio zmieniony 2017-06-24, 15:37 przez serial123, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Crockett
Boczek
Boczek

Post autor: Crockett » 2017-06-25, 08:19

Czy tylko mnie się wydaje, że Andrzej Grabowski trochę schudł? Wygląda znacznie lepiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-07-22, 11:56

Tytuły wszystkich odcinków 26. sezonu:

"Mężczyzna w kapeluszu"
"Non profit"
"Zmiana czasu"
"Mikołaj Kopernik"
"Dusseldorf"
"Wiele hałasu o nic"
"Orinoko"
"Fachowiec"
"Kalafior"
"Trzy siostry"
"Arcyfakt"
"Czekolada"

A tutaj zdjęcia, jest ich jak zawsze masa, myślę, że Vito je wstawi za jakiś czas w wyższej rozdzielczości. (najlepiej kliknąć prawym i "otwórz na nowej karcie")

"Mężczyzna w kapeluszu" i "Non profit":
Obrazek

"Non profit" i "Zmiana czasu":
Obrazek

2 pierwsze "Zmiana czasu", 2 ostatnie "Dusseldotf", reszta "Mikołaj Kopernik":
Obrazek

"Dusseldorf", "Wiele hałasu o nic":
Obrazek

"Wiele hałasu o nic", "Orinoko", "Fachowiec":
Obrazek

"Fachowiec", "Kalafior":
Obrazek

"Kalafior", "Trzy siostry":
Obrazek

"Trzy siostry":
Obrazek

"Trzy siostry", "Arcyfakt":
Obrazek

"Arcyfakt", "Czekolada":
Obrazek

Źródło: Chmura ATM

Za ciekawie to to się nie zapowiada. Jak zwykle greeenboxy, teraz jakieś pogrzeby, Jolaśka. Ale przynajmniej Paździoch jest :P "Mężczyzna w kapeluszu" będzie o wymianie mebli. Potem w "Kalafiorze" jakieś przebieranie za krasnoludki, czuję, że to będzie żałosne. Dobrze też, że jest w miarę sporo Boczka na tych zdjęciach, a Kopernika to widzę tylko w jednym odcinku.
Ostatnio zmieniony 2017-07-22, 11:59 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fistakowa
Mariolka
Mariolka

Post autor: Fistakowa » 2017-07-22, 12:32

Też uważam, że po tych zdjęciach to będzie porażka. W dodatku w odcinku "Kalafior" wyglądają jak krasnoludki co kojarzy mi się z Łonderpolandem... a czekolada jakieś sado maso znowu :roll:
A zasadził ktoś kiedyś gdzieś kopa w coś?
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2017-07-22, 14:03

No to niezbyt dobrze się zapowiada... Od groma aktorów gościnnych, a tylko na kilku pojedynczych zdjęciach Paździoch... :-/ I znowu zapowiedź tańców, śpiewów, greenboxów i zapewne jakiegoś ludowego pierdzielenia. Paździoch91 miał rację aktualizując co sezon swój podpis... :->
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Mungo Jerry
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mungo Jerry » 2017-07-22, 16:45

Kopernik jest chyba też w "Trzech siostrach" No cóż cięzko coś powiedzieć. Wygląda na to, że Paździocha nie będzie za wiele. Ale te zdjęcia przedstawiają pojedyńcze sceny i ciężko coś wywnioskować.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-07-22, 17:14

Coś pomieszane bo Braciak pasowałby bardziej do odcinka "Fachowiec"

Co można powiedzieć, nieśmieszne tytuły, sporo przebieranek, żałosny Waldek z uszami, Jolaśka jako pirat :roll:, żałosna Mariolka, do tego parę nietrzeźwych "aktorek" i tradycyjnie Dracz :roll:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-07-22, 17:21

Kizior pisze:Coś pomieszane bo Braciak pasowałby bardziej do odcinka "Fachowiec"
Jest wysoce możliwe, że któreś zdjęcia są podpisane złym tytułem, w zasadzie to chyba zawsze taki błąd się trafia.
Ostatnio zmieniony 2017-07-22, 17:21 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Szwejk
Paździoch
Paździoch

Post autor: Szwejk » 2017-07-22, 17:42

Co my tu mamy... Przebieranki, krasnale z "Łonderpolandu", filmy w telewizji, aktorów gościnnych i greenboxy. Czyli nic nowego i nic konkretnego. Ciężko wnioskować po pojedynczych zdjęciach, wszystko zależy od scenariusza i gry aktorskiej.

Trochę nadziei wiążę z występem Jacka Braciaka. Ten aktor potrafi zagrać śmiesznie, ma predyspozycje do komedii, jedynym zadaniem Sobiszewskich i Yoki jest tego nie zmarnować (a oni lubią to robić). Co do występów Krzysztofa Dracza jestem pewien - to najlepszy aktor w ŚwK (oprócz Kotysa), który gra najśmieszniejsze postaci. Stawiam dolary przeciw orzechom, że jego występ zapewni nam uśmiech na twarzy. Widzę, że twórcy będą chcieli umieścić w telewizorze parodię słynnej sceny z "Upadku", co może być dobre, jednak pisząc te słowa mam świadomość, że Sobisze lubią spartolić scenariusze z najlepszymi pomysłami.

Jolaśka w stroju piratki wygląda ładnie i kobieco, więc ten odcinek obejrzę z czystego erotomaństwa. W końcu w tym serialu Anna Ilczuk rzadko wygląda ładnie i kobieco, zamiast tego serwuje się nam obsceniczną ladacznicę, która jednak nie kusi mężczyzn, a wręcz obrzydza.

Paździoch jest, Boczek też, oby ich było dużo - oni nigdy nie zawodzą.
Ostatnio zmieniony 2017-07-22, 17:52 przez Szwejk, łącznie zmieniany 1 raz.
Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana.
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-07-22, 20:58

Średnio się zapowiada, choć lepiej niż poprzednio, przede wszystkim trochę więcej Paździocha (No jego to nawet nie "trochę" :-P) i Boczka. Smuci tylko ilość postaci drugoplanowych, no i te tańce i przebieranki. Przy "Kalafiorze" się załamałem z chęcią pominę ten odcinek.
Tytuły lepsze niż w ostatnich sezonach, Ferdek wstał z fotela/krzesła/kanapy/ławki/pudy na 7 zdjęć, nie skomentuję.
Postać Kopernika wydaje się być taka średnia, raczej nie będzie aż tak irytować, choć nie muszę chyba mówić jak bardzo jest zbędna. Cieszą mnie natomiast w znikomej, ale jednak ilości pomieszczenia poza standardowymi w studiu, dobrze, że kupili te przenośne ścianki. Nie ma niestety chyba odcinka na który bym czekał, trochę jedynie jestem ciekawy tych mebli i trzech sióstr, no i Dracza-Hitlera :-P Oby to tylko nie był program w tv :-/. Cieszy natomiast mnie lekkie ograniczenie Pupcińskich, ale to tylko zdjęcia, nie wiadomo jak to będzie. Nie podoba mi się też, że tak spieprzyli ten pomysł o motylach: greenboxy, złomiarze. Ogólnie tak sobie.
Ostatnio zmieniony 2017-07-22, 21:12 przez Bździuch, łącznie zmieniany 2 razy.
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-07-22, 21:29

Słabo, choć i tak lepiej niż w poprzednim sezonie. Głównie dzięki Kotysowi i Braciakowi. Boczka też chyba trochę więcej. Co do tytułów - nie za ciekawe, chyba najgorsze z całego sezonu. "Łonderpoland" mi się podobał, więc "Kalafiora" nie oceniam na podstawie przebieranek (choć te wychodzą Sobiszom coraz gorzej). "Trzy siostry" faktycznie pachną bardziej "Czterem nocom z Marią", może być różnie. Najbardziej boję się, że Pupciaki znowu wystąpią we wszystkich odcinkach. Dracz jako Hitler rewelacyjny! Braciak, jak pisałem, może dobrze wypaść, bo to dobry aktor.
Zobaczymy!
Obrazek
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2017-07-22, 21:45

Zdjęcia z planu 26 sezonu w większej rozdzielczości.

[center]Mężczyzna w kapeluszu [/center]

ObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[center]Non-Profit[/center]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[center]Zmiana czasu[/center]

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

[center]Mikołaj Kopernik[/center]

ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazek

[center]Düsseldorf[/center]

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

[center]Wiele hałasu o nic[/center]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek

[center]Orinoko[/center]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[center]Fachowiec[/center]

Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[center]Kalafior[/center]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[center]Trzy siostry[/center]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[center]Arcyfakt[/center]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[center]Czekolada[/center]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zdjęcia: G. Golebiowski, ATM
Ostatnio zmieniony 2017-07-23, 10:40 przez Vito_Corleone, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-07-23, 00:09

Tak w ogóle to chyba spełniło się to, o czym mówił Widz - w odcinku o Paździochu zbierającym motyle będzie mało Paździocha i dużo pierniczenia na złomie. :-/
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-07-23, 08:51

Mężczyzna w kapeluszu - widzę że będzie w tym odcinku dużo aktorów. Odcinek a'la "Motywator" z wieloma postaciami, za to już nie na greenboxie. Pewnie Ferdkowi spodoba się ten mężczyzna w kapeluszu (Braciak) i sam będzie chciał być kimś takim jak on. Podoba mi się zmiana wystroju salonu. Z tego co widzę to nie ma mebli i to pewnie będzie ten epizod, w którym one znikną.

Non-Profit - szykuje się jakiś pogrzeb. W dodatku scena w prawdziwym mieszkaniu Kozłowskiego no i obiadek... Z tym pogrzebem może w sumie jednak fajnie wyjść, bo z tego co widzę to coś wywinął/palnął głupiego :P No i ciekawa scena może wyjść z Draczem z miotłą u Kiepskich.

Zmiana czasu - pierwsze co rzuciło mi się w oczy to scena pod kiblem i być może pogawędka Ferdka, Boczka i Paździocha. Choć znając życie Ferdek go zwyzywa i wypierdzieli, co w sumie widać na zdjęciu. Może jednak zdążą zamienić parę słówek żeby było jak dawniej :-) Widzę też Boczka u Kiepskich w kuchni, fajnie. Dracz jako Hitler wygląda świetnie i scena z nim może wyjść bardzo dobrze. Ale Jolaśki jako piratki (znowu durne przebieranki!!) i Haliny na złomie nie skomentuję...

Mikołaj Kopernik - z tego co widzę to Jolaśka znowu będzie chciała wyrwać chłopaka Marioli, tak jak to było z tym Włochem. Ogólnie Kopernik nie wygląda na jakiegoś osobnika, który by mnie drażnił, jednak odcinek moim zdaniem zapowiada się bardzo źle.

Düsseldorf - widzę że Boczka będą chcieli siłą przekonać do przeprowadzki/wyjazdu, prawdopodobnie właśnie do Düsseldorfu. Może dlatego, że jak widać na zdjęciu, je przed kiblem makaron (?) i w końcu dojdą do wniosku, że nie da się z nim wytrzymać czy coś w tym stylu. Szkoda, że główna rola przypada Pupcińskim z tego co widzę. Boczek znowu w kuchni u Kiepskich - fajnie. No i wreszcie doczekałem się zdjęcia Paździocha.

Wiele hałasu o nic - żałosna sowa Jolaśki, żałosne uszy Waldka. Słabe sceny u Pupcińskich. Na plus Boczek, którego może być dużo.

Orinoko - słabo się to łapanie motyli zapowiada, nie przekonuje mnie ta fabuła.

Fachowiec - nie wiem o czym będzie ten odcinek. Nowe pomieszczenie okej, Boczek leżący w kiblu też. Scena u Pupcińskich jednak żałosna. No i oczywiście obiadek.

Kalafior - co to ku... ma być?!

Trzy siostry - z tym odcinkiem wiążę chyba największe nadzieje. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Arcyfakt - z tego co widzę to Helena będzie wróżyć. Ciekawie.

Czekoladka - też fatalnie się zapowiada...
Ostatnio zmieniony 2017-07-23, 08:56 przez Luko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „News”