27 sezon ŚWK

Nowinki związane z serialem, jego obsadą i bohaterami.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: 27 sezon ŚWK

Post autor: Pabfer » 2018-08-08, 17:37

To jest sitcom i takie drobiazgi są pomijane. Tak samo pominięto przygotowania do ślubu Waldusia. On akurat kasę mógł mieć, ale chodzi mi o pominiecie organizacji całego wydarzenia. Widzieliśmy tylko jak się goście szykują. Nawet dobrze zrobiono, bo po co się wdawać w takie szczegóły? Pewnie źle by się to oglądało. Tu chodzi o coś innego- o lewicowość Polsatu. W Pierwszej Miłości też pierwsze śluby były w kościele, a kilka najnowszych już tylko w urzędzie. Część z tych bohaterów nie mogła już wziąć ślubu kościelnego, ale część jeszcze mogła, ale po co?
Jednak to nie będzie aż tak ważne dla fabuły, wiem o tym, tylko po prostu drobiazgi też mogą irytować.
Obrazek
Levandovsky
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Levandovsky » 2018-08-08, 17:43

To jest sitcom i takie drobiazgi są pomijanep
Zależy od podejścia twórców. Zauważ że cały ostatni sezon Teorii Wielkiego Podrywu poświęcony był przygotowaniom do ślubu
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-08, 17:46

Też racja, ale mówię o tym konkretnym przypadku i widzisz, że tu jest inaczej. W Teorii Wielkiego podrywu jest ciągłość przyczynowo-skutkowa między odcinkami, a tu nie ma. Tylko raz była w Tryptyku Dolnośląskim. Nie wyobrażam sobie całego sezonu o ślubie. Zresztą już wiemy, że tak nie będzie z opisów innych odcinków.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-08, 17:51

Vito_Corleone pisze:
2018-08-08, 16:18
To może być jeden z nudniejszych odcinków sezonu. Mariola pod naciskiem rodziny weźmie ślub z Kopernikiem, po drodze pewnie wszyscy w kamienicy go polubią, i na końcu ślub cywilny. Super :lol:
Ale przynajmniej Drabiński będzie w swoich klimatach :lol:
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)
---

Obrazek
Levandovsky
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Levandovsky » 2018-08-08, 18:11

Czy ja wiem że nie ma ciągłości? Po ślubie Jolaśka została, związek Mariolki z Kopernikiem też jest ciągnięty.

Część z tych bohaterów nie mogła już wziąć ślubu kościelnego, ale część jeszcze mogła, ale po co?

W miastach tak coraz częściej jest. W zasadzie na Podlasiu i Podkarpaciu chyba jeszcze twardo stoi się przy ślubach kościelnych.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-08, 18:34

Jakaś tam ciągłość musi być- śluby, śmierć Babki itp., ale chyba sam widzisz, że to jest szczątkowe i ta szczątkowość to cecha wielu sitcomów.
Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-08-08, 23:43

Raczej wątpie, że zobaczymy nauki przedmałżeńskie, a nie ukrywam, że mogło by to być coś ciekawego
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Levandovsky
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Levandovsky » 2018-08-09, 05:48

Ksiądz mógłby instruować Kopernika co i jak za pomocą kufla i butelki :lol:
-No wiesz młody to jak ze prostownikiem, jak źle zewrzesz styki to wszytko p****. A jak wszystko dobrze pójdzie to na koniec dostajesz pięćset złotych :lol:
A przy zamawianiu cenermonii -Ile się należy? -Co łaska 875,99 zł
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2018-08-09, 06:27

Pabfer pisze:
2018-08-08, 17:37
To jest sitcom i takie drobiazgi są pomijane. Tak samo pominięto przygotowania do ślubu Waldusia. On akurat kasę mógł mieć, ale chodzi mi o pominiecie organizacji całego wydarzenia. Widzieliśmy tylko jak się goście szykują. Nawet dobrze zrobiono, bo po co się wdawać w takie szczegóły? Pewnie źle by się to oglądało. Tu chodzi o coś innego- o lewicowość Polsatu. W Pierwszej Miłości też pierwsze śluby były w kościele, a kilka najnowszych już tylko w urzędzie. Część z tych bohaterów nie mogła już wziąć ślubu kościelnego, ale część jeszcze mogła, ale po co?
Jednak to nie będzie aż tak ważne dla fabuły, wiem o tym, tylko po prostu drobiazgi też mogą irytować.
A ja się dziwię, że po 25 latach jeszcze kogoś może dziwić lewicowość Polsatu, stacji założonej tak, jak TVN, przez TW za pieniądze służb, do czego z czasem przyłączyły się niemieckie koncerny medialne, aby manipulować Polakami i uczynić z Polski kolonię Zachodu, bezmyślnie łykającą każdy pseudo-postęp, na czym ileś tam cwaniaków może robić kasę, wykorzystując naiwność tubylców. Swego czasu (ok. 2010-2012) był taki trend w TV, że niemal w każdym serialu promowano homo jako normalność, aborcję jako konieczność ułatwiającą życie, ekologów jako uczciwych idealistów walczących o przyrodę, uchodźców jako biednych prześladowanych przynoszących tolerancję czy też UE jako instytucję umożliwiającą wyjście z drewnianych domków i postęp, szczególnie polskiej wsi, ale na szczęście trend ten nieco przycichł, a raczej niestety pewne rzeczy spowszedniały i dziś nawet (podobno prawicowa) ekipa rządząca TVP nie przykłada do tego większej wagi. A wspomniany prawdopodobny ślub cywilny może wynikać z przekonać Mariolki. Ale też zwyczajnie być okazją do pokazania biurokracji urzędów. Lub też być zupełnym przypadkiem. Nie przykładałbym więc do niego większej wagi. Gorzej, że za jego sprawą mamy kolejną nieciekawą stałą postać. :)
Świat według Kiepskich
Levandovsky
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Levandovsky » 2018-08-09, 06:43

Za długo na słońcu stałeś? Czemu niektórzy do wszystkiego przyłączają jakąś ideologię i nie mogą żyć bez utożsamiania się z którąś z opcji.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-09, 08:23

Łukasz, nic mnie nie dziwi, ale przecież mogę krytykować, nie będąc zdziwionym.
Levandovsky, to wszystko prawda.
Obrazek
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2018-08-10, 05:58

Ok. Co do nowego sezonu - mam nadzieję na ciekawe, wnoszące coś sceny na dachu i wysypisku śmieci. Ostatnio było ich mało, a miały one swój klimat. Skoro ma być greenbox, niech zostanie on dobrze wykorzystany. Podobnie, jak bohaterowie epizodyczni. Niech każdy coś wniesie. :)
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-10, 06:00

lukaszlipinski pisze:
2018-08-10, 05:58
Ok. Co do nowego sezonu - mam nadzieję na ciekawe, wnoszące coś sceny na dachu i wysypisku śmieci. Ostatnio było ich mało, a miały one swój klimat. Skoro ma być greenbox, niech zostanie on dobrze wykorzystany. Podobnie, jak bohaterowie epizodyczni. Niech każdy coś wniesie. :)
No widzisz czyli na odwrót jak większość użytkowników (według mnie) którzy chcieliby jak najmniej tego typu żałosnych scen i bohaterów epizodycznych, niepasujących do serialu.

Tak więc żeby był kompromis to proponuję zakończenie serialu raz na zawsze :lol:
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
---

Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-10, 12:01

Takie tam pierdółki

https://www.instagram.com/p/BmQEmRkBxca ... gkiepskich - Elżbieta Romanowska w roli Gessler, z bliższego planu.

Ponadto skorzystam z okazji i tak jak w lipcu podała agencja aktorska JMC studio na facebooku, na planie Kiepskich pojawi się Joanna Majstrak. (https://www.facebook.com/jmcstudioagenc ... 37/?type=3). Nie kojarzę aktorki osobiście, ale zagrała w paru większych produkcjach.
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
---

Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-08-10, 12:06

lukaszlipinski pisze:
2018-08-10, 05:58
Co za dużo to nie zdrowo. Jak już mają być takie sceny(a będą na pewno) to chociaż niech będą śmieszne i coś wnoszą do odcinka, a nie jak to ostatnio bywa zapchajdziury.
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-10, 14:21

Hej zauważyliście, że jak na razie widzieliśmy jedną scenę obiadkową z reportażu superstacji o nowym sezonie i drugą taką scenę na zdjęciach z odcinka o Gessler i za każdym razem przy stole jest Mariolka bez Kopernika ?
Dziwne, dałbym głowę, że tfurcy dodadzą go do "obiadków".

Edit: Ale przeciez ja nie mówię, że nie będzie obiadków, tylko, że Kopernika na nich nie ma :roll: :roll:
Ostatnio zmieniony 2018-08-10, 14:57 przez Bździuch, łącznie zmieniany 1 raz.
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
---

Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-08-10, 14:51

Panie nie chwal Pan dnia przed zachodem słońca :P Założę, że na 12 odcinków w przynajmniej 8 będzie miało sceny obiadowe, a może nawet i 10.
A co do Kopernika to jeśli go w tych scenach nie będzie to jest to bezsens... Skoro jest Jolaśka to Kopernik też powinien być zwłaszcza, że jest on bardziej lubiany niż ona(przynajmniej ja go bardziej lubię).
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-10, 14:55

Akurat obiadków to będzie co najmniej 11, a może nawet 12, bo to stała scena. Czasem ich faktycznie nie ma, ale to wesołe wyjątki.
Obrazek
Szymek_19
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Szymek_19 » 2018-08-10, 19:39

Bździuch pisze:
2018-08-10, 12:01
Takie tam pierdółki

https://www.instagram.com/p/BmQEmRkBxca ... gkiepskich - Elżbieta Romanowska w roli Gessler, z bliższego planu.

Ponadto skorzystam z okazji i tak jak w lipcu podała agencja aktorska JMC studio na facebooku, na planie Kiepskich pojawi się Joanna Majstrak. (https://www.facebook.com/jmcstudioagenc ... 37/?type=3). Nie kojarzę aktorki osobiście, ale zagrała w paru większych produkcjach.
w ogóle to mogą tak sobie parodiować Gessler bez jej zgody?
Bo nadeszły takie czasy, science fiction, przyjacielu. Emeryci lecą w kosmos, zamiast bujać się w fotelu.
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-10, 19:48

Szymek_19 pisze:
2018-08-10, 19:39
Bździuch pisze:
2018-08-10, 12:01
Takie tam pierdółki

w ogóle to mogą tak sobie parodiować Gessler bez jej zgody?
A niby odkąd do parodii potrzeba zgody ? Gdyby było potrzeba to najwięksi komicy tego świata nie zrobiliby żadnej kariery ;-).
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
---

Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-11, 06:37

No tak, no trudno było się nawet łudzić, że go nie będzie :roll: :roll: :roll: :roll:

https://www.facebook.com/kiepscy/photos ... =3&theater

Obrazek
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
---

Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-11, 10:18

Bez przesady. To bardzo dobry aktor, a już się przyzwyczaiłem, że go dużo i mnie nie razi ta cecha charakterystyczna serialu. Jak nie on, to jacyś statyści by byli, więc lepiej dać doświadczonego aktora z dużym warsztatem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-11, 10:20

Też go lubię, ale jest go zdecydowanie za dużo i niech sobie go nazywają aktorem który się nadaje do każdej roli, trochę się zgadzam, ale z drugiej strony dostaje bardzo charakterystyczne i ekscentryczne role, więc trudno żeby nie był dobry. I jak dla mnie jest to po prostu kolejna rzecz na której chcą zaoszczędzić.
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
---

Obrazek
Szymek_19
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Szymek_19 » 2018-08-11, 10:54

Trochę tęsknię za Czajką :/
Bo nadeszły takie czasy, science fiction, przyjacielu. Emeryci lecą w kosmos, zamiast bujać się w fotelu.
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-08-11, 11:46

Ja też się przyzwyczaiłem do Dracza. To świetny aktor, który potrwfi się wcielić w każdą rolę. Lepiej on niż jacyś nie doświadczeni pseudo aktorzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „News”