Co ostatnio widziałem?

Ogólne tematy filmowe.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Co ostatnio widziałem?

Post autor: Kizior » 2015-07-24, 15:21

Ostatnio oglądałem "Kiedy ranne wstają zorze" z Gnatowskim i Pysiem. Rzecz o grzybobraniu a nasz Boczek gra "sk...wiela" czyli kierownika wycieczki :lol:

Obrazek
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Derek187 » 2016-02-21, 15:24

Przedwczoraj byłem w kinie na filmie "Ave, Cezar!" braci Coen. Przyjemne kino, całość ogląda się z półuśmiechem, ogólne wrażenie dość dobre.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek K
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Ferdek K » 2016-02-21, 15:39

Ja jakoś nie mogę się niestety do tego filmu przekonać :-P

Ja ostatnio byłem już drugi raz na "Pitbull. Nowe porządki". Dla mnie ten film jest mistrzowski, i gdybym mógł to oglądałbym go częściej. Wiadomo, że to już nie to samo, co 10 lat temu, bo z tamtych postaci został tylko Gebels, Barszczyk i pojawiający się na moment Igor (mam nadzieję, że w serialu, czy kontynuacji jego wątek zostanie rozwinięty). Zamiast Despera mamy policjanta Majami, który sprawia niesamowicie pozytywne wrażenie... No i oczywiście Boguś Linda :-D Świetny charakter od samego początku do końca. A sam film ma też dużo z komedii, i to dzięki panu Tomaszowi Oświecińskiemu i Mai Ostaszewskiej. Staram się tutaj nie spoilerować, bo może jest jakiś fan Pitbulla na tym forum, który chciałby zobaczyć ten film. ;-)
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Derek187 » 2016-02-28, 18:07

W czwartek byłem na filmie "Intruz" Magnusa von Horna i powiem, że do gustu mi on nie przypadł. W połowie przysypiałem i gdyby ktoś nie zahaczył w mój fotel to bym zasnął całkiem ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2016-02-29, 22:40

"Intruza" miałem okazję zobaczyć na festiwalu w Gdyni i też mi się nie spodobał - do połowy nie doczekałem i poszliśmy z kolegami szukać jakiejś knajpy żeby zjeść obiad.

Podobnie jak Ferdek ostatnio widziałem nowego Pitbulla, też mi się bardzo spodobał ten film. Dobra akcja i świetne dialogi sprawiają, że polecam ten film każdemu.
Ostatnio zmieniony 2016-02-29, 22:41 przez Władysław, łącznie zmieniany 1 raz.
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-07-18, 21:13

Hmm już dość długo nie oglądałem żadnego filmu. Ostatnim była chyba "Śmiertelna ucieczka" na TVP1. Myślę - oglądnę. Ciekawy opis, może się wciagnę. Się okazało że gniot większy niż "Wysokie obcasy". Niedźwiedź jakiś komputerowy, który tylko podchodził i zaraz odchodził. Ci od Yoki by go lepiej wykonali. Miał być thriller/horror - wyszedł jakiś komedioworomantyczny melodramacik miłosny. Nic nie trzymało się kupy - zmarmowałem cenne dwie godziny mojego życia. Nie wiem w sumie, dlaczego oglądałem to gówno do końca.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-08-06, 08:23

Jestem Bogiem, 21 Jump Street i Więzień labiryntu: Próby ognia - polecam wszystkim te filmy :)
Ostatnio oglądnąłem też drugą część Jump Street (22 Jump Street). Niestety nie powaliła, choć wcale jakimś gniotem nie jest. Spodziewałem się jednak znacznie lepszego widowiska.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-08-06, 11:18

Ja oglądałęm ostatnio trzy filmy: "Upadłę anioły" w reżyserii Kai Wonga, jak zwykle u tego reżysera niesamowity klimat uzyskany dzięki mrokowi metra i światłem neonów, do tego bohater niemowa i patologiczne warunki do życia, jednak odczuwa się przerost formy nad treścią, niektóre postacie przesadzone, ale przyjemny.
Dzień wcześniej byłem w kinie na "Komunie"
" bo miałem zniżkę na ten film, bałem się, że będzie trochę propagandowy, ale okazało się, że na szczęście zostawia przemyślenia widzom (Yoka powinien się uczyć :-/). Ogólnie trochę szokujący, ale klimatyczny. Nie spodobały mi się ostatnie 20 minut, nagle dosłownie zapominamy o wszystkich problemach bohaterow, o ich depresji itd. Wszyscy się śmieją przy stole jak dawniej, jest wesoła muzyka, później umiera dziecko, wesoła muzyka gra dalej :-/. A później dosłownie ostatnie 3 minuty to nie wiadomo jak to się skończyło widzimy jak córka głównych bohaterów śpi po imprezie na molo, no i co to miło być ? Za tą końcówkę uważam, że film był średni.
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-08-06, 11:59

Ostatnio miałem nieprzyjemność zobaczyć na Polsacie film "Totalny kataklizm". Myślałem, że może będzie fajna parodia. Jak się okazało, tytuł adekwatny do filmu. Nic się kupy nie trzymało, dialogi to zwykły bełkot bez sensu, pierniczenie od rzeczy. I do tego żenująca piosenka na koniec. :roll:
Polecam - wszystkie inne filmy.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-08-06, 12:24

Mnie ostatnio wzięło na MCU. Jestem zachwycony Homecomig, Agentami TARCZY i Agentką Carter. Za to Netflix mnie zawiódł Defendersami. Dlatego rzucam Iron Fista i Jessicę Jones, a reszty seriali nawet nie zacznę. To dlatego, że filmy i seriale ABC mają zupełni inny klimat i bohaterów niż seriale Netflix. Do tego w filmach jest więcej akcji,a seriale Netflixa to trochę tasiemce. Za to dam szansę Inhumans, ale też spodziewam się kichy. Bardzo polecam Agentów TARCZY. Jest tam humor i dużo zwrotów akcji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-08-16, 22:20

Jeżeli wracacie zmęczeni z pracy, lub macie jakąś depresję czy cuś takiego, to koniecznie musicie iść do kina (Najlepiej Muranowa - bo najlepsze kino :-P) na "Kedi - sekretne życie kotów" film super pozytywny, ciepły, odprężający i przyjemny, a przy tym nie ckliwy, więc trafi chyba do każdego. Polecam ;-). Czasem po tonie przytłaczających dzieł, warto sobie odpocząć na czymś takim :-P
Dzisiaj byłem w kinie na tym.
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-11-01, 10:52

Plan ucieczki ze Stallonem i Schwarzeneggerem. Bardzo fajny film akcji, uwielbiam produkcje ze Stallonem. Schwarzenegger jednak jakoś mi nie przypasował to tej roli, jednak i tak było dobrze. Fabuła świetna, filmy z akcją w więzieniu należą do moich ulubionych, a ten ląduje obok "Skazanych na Shawshank" czy "Zielonej mili".
Obrazek

Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-01, 13:29

Tak! Też uwielbiam klasykę kina akcji! Jak jest Stallone, Schwarzenegger, Willis lub Chuck Norris, to już mi nic więcej nie potrzeba! Nawet fabuły! A jak są razem, to już w ogóle... Za rok ma wyjść sequel z podtytułem Hades. Batuista, który dołączy do obsady, wspomniał, że są też szanse na trzecią część. Dobrze, że Puls dość często pokazuje powtórki.
Jeszcze Death Race: Wyścig śmierci z 2008 ze Stathamem i Gibsonem jest nieco podobny- o trudnym życiu w więzieniu i szansie na ucieczkę. To też znam z Pulsu :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-11-01, 17:25

A dzisiaj właśnie na Pulsie "Zielona mila". Znając jednak Puls, będą to puszczać przynajmniej raz w miesiącu. ;-)
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-11-02, 18:12

Ostatnio widziałem takie dzieło które polecam mimo zrypanej końcówki:

Obrazek

W skrócie: przyjeżdza murzyn w odwiedziny do rodziny swojej białej dziewczyny pełen obaw o rasizm. Dzieją się dziwne ciekawe rzeczy.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-11-09, 18:23

Oglądnąłem 1408. Genialny! Opowieści o tym pokoju przez L. Jacksona, o ofiarach które tam zginęły, narobiły tylko smaku przed wejściem do środka. Jak tylko drzwi się zamknęły, wszystko się rozkręciło na dobre. Sceny, gdzie okno sąsiedniego budynku okazało się lustrem czy wyjście za okno i szukanie wejścia do pokoju obok były świetne. Również kilka razy serce zabiło mocniej i przez ciało przeszły ciarki :-)
Ostatnio zmieniony 2017-11-09, 18:24 przez Luko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-12, 20:13

Ostatnio oglądałem 2 części "W krzywym zwierciadle: Wakacje" o wakacjach w USA i Europie. Komedia trochę głupawa, ale z ciekawymi pomysłami na humor- nieboszczka na dachu, pies aportujący w locie z Wieży Eifflel'a.... Byłoby to nawet familijne, gdy nie momenty erotyczne. Wyszło ciekawe kino drogi dla każdego Bździucha! :-D
Obrazek
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2017-11-13, 18:18

Ja obecnie rzadko oglądam filmy i seriale, jeśli już - komedie, by się rozerwać, nawet niekoniecznie zbyt ambitne. Jakiś czas temu obejrzałem w sumie niezłą komedię Wereśniaka (kiedyś jeden z największych talentów w polskiej kinemetografii, który jednak w połowie lat 2000-nych zauważył, iż największą kasę zbija się w tym kraju na kręconych niskim kosztem głupich telenowelach i komediach romantycznych) - "Zakochani" (2000). ;-)
Ps. Szkoda, że nie ma tu działu, co ostatnio przeczytałeś. :-)
Ostatnio zmieniony 2017-11-13, 18:18 przez lukaszlipinski, łącznie zmieniany 1 raz.
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-13, 18:52

To załóż, sam się chętnie wypowiem.
Pasuje tutaj:

http://forum.kiepscy.org.pl/ksiazki-vf23.htm
Obrazek
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2017-11-14, 08:32

Dzięki. Wystarczą już te tematy, które są. :)
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-11-18, 00:53

Zabójczy Jacques (2016)

Francuska komedyjka o bezrobotnym, mającym problemy finansowe który zostaje płatnym zabójcą. Najpierw niechętnie a potem wczuwa się w rolę. Nawet trzyma w napięciu akcja. Do tego pokazuje niektórym pseudoreżyserom jak można jeszcze zrobić komedię bez momentów żenady i sprośności. Do tego jak pracę już załapał to pracował na stacji benzynowej - kolejny fajny pomysł :-D
Ostatnio zmieniony 2017-11-18, 01:01 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-12-03, 00:06

Zły Mikołaj 2 (2016)

Podeszłem jak do jeża bo mi się jedynka w ogóle nie podobała i o dziwo wciągnąłem się. Czyli sequel lepszy od jedynki ! Do tego nakręcone jeśli chodzi o budowę filmu w starym stylu kiedy nie było rozbudowanych na 3/4 filmu portretów psychologicznych bohaterów tylko wartka akcja od początku do końca. Do tego humoru i to świńskiego nie brakuje :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2018-01-05, 14:14

"Połączenie". Bardzo fajny, choć troszkę można się pogubić. Uwielbiam filmy tego typu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-01-05, 14:25

Paradox (2016)
kryminał sci-fi
Grupa naukowców pracująca nad wehikułem czasu, postanawia przetestować swój prototyp wysyłając jednego z nich godzinę do przodu. Gdy wraca, informuje pozostałych, że jest wśród nich morderca, który w przeciągu godziny pozabija cały zespół.

MOJA OCENA:
Bardzo ciekawy film. Z mało znaną obsadą i kiepskimi efektami specjalnymi, ale tych efektów jest bardzo mało i fabuła się na nich nie opiera, więc nie przeszkadzają. Za to historia bardzo mnie wciągnęła. Teoretycznie morderca jest banalny do ustalenia, ale w praktyce dostajemy kilka dużych zwrotów akcji.

10/10
za szalony pomysł i realizacje na poziomie
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-07-23, 16:11

Jak pokonać Kaca ? [2014]

Bardzo Kiepski film, to znaczy pomysł jak z Kiepskich. Pazura z Waldusiem Kiepskim (!) zakładają lewą klinikę leczenia z alkoholizmu w celu wyłudzania pieniędzy od kuracjuszy. 5000 zł za terapię. Do tego cała plejada "naszych" gwiazd:
- Wawrzecki, Dziubak, Dyblik, Sulej, Arlak, Wioletka, Kurowska :D
Nawet można się parę razy uśmiać !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o filmach”