Sławni aktorzy, których nie lubicie

Ogólne tematy filmowe.
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Sławni aktorzy, których nie lubicie

Post autor: Bździuch » 2018-08-17, 22:06

Jak wiadomo czasem sława przysłania niestety talent, a my tego nie lubimy :-P Macie takie typy ?

Dla mnie to był zawsze Nicolas Cage :-? :roll: i Adam Sandlers. Plus Steven Seagal, ale z nim jeszcze czasem obejrzę jakiś film, a z tamtymi dwoma w życiu.

Burton mi jeszcze obrzydził nieco Deepa na ekranie, ale nadrobił to wieloma dobrymi rolami w przeszłości.
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Sławni aktorzy których nie lubicie

Post autor: Pabfer » 2018-08-17, 22:17

Nie przepadam za Karolakiem z kilkoma wyjątkami :-P :-P :-P
Ogólnie jak mam obejrzeć jakiś film, to się sugeruję fabułą, czasem też całokształtem fabuły, ale jednym aktorem- bez względu na to czy na plus czy minus- prawie nigdy. Czasem przeszukuję ich filmografię na Filmwebie w poszukiwaniu dobrych filmów, ale to dla mnie tylko okazja, żeby obejrzeć coś, co ocenię potem pod wieloma względami. Nie jestem żadnym psychofanem lub psychoantyfanem :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Sławni aktorzy, których nie lubicie

Post autor: Bździuch » 2018-08-17, 22:20

Ano tak zapomniałem o tej zgrai :-P To jeszcze Karolak i Adamczyk. Zwłaszcza ten drugi, wkurza mnie też jak podkłada gdzieś głos, nie lubię jego głosu.

Czasem jeszcze ludzie dają Borysa Szyca, ale ja go lubię, to dobry aktor tylko repertuar dobiera sobie taki, że tylko współczuć :-/
Choć ostatnio grał w "Zimnej wojnie" która chociaż według mnie może nie jest arcydziełem tak jak to się mówi. To jednak jest jakiś kro w dobrą stronę, plus jeszcze MOŻE Tarantino, ale nie wiem czy to jest aż tak dobry aktor.

Była jeszcze taka Marzena jakaś tam, ale nie pamiętam jak na nazwisko.
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-17, 22:24

Ja Adamczyka szanuję za produjcje historyczne i film o Papieżu (chyba się łapie do tych historycznych, a jeśli jeszcze nie, to za jakiś czas się załapie :-P ) , ale niestety więcej ma na koncie tanich komedie, w których faktycznie prawie zawsze jest okropny. Chyba tylko Wkręceni mi się podobali. Wkręceni 2 byli wyraźnie gorsi i tam już się nie zgodził zagrać, czyli jednak ma jakąś godność :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-08-18, 09:19

Adamczyka w dubbingu i w filmie o papieżu zniosę, bo tam wypada dużo lepiej niż w komedyjkach romantycznych. Takiego Karolaka nie znoszę! :evil:
A z zagranicznych raczej nie mam takiego typa, jedynie wspomniany przez Bździucha Seagal, nigdy nie zrozumiem jego fenomenu, jak każdy film, w którym on gra ma taką samą fabułę, więc i on szczególnie dużo się nie wysila przy tych rolach.

PS Szyca średnio lubię jako aktora, za to w dubbingu - rewelacja! :)
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-08-19, 16:50

Seagala się lubiło jak się miało mniej niż 10 lat.
Teraz za to nie cierpię tych wszystkich pseudotwardzieli typu Statham i wszystkich pajaców z Szybkich i Wściekłych.
I wielu tych pseudoromantycznych gogusiów których nazwisk nawet nie znam.

Z polskojęzycznych to wiadomo, tych których jest po prostu przesyt a nic sobą nie reprezentują z Karolakiem na czele.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o filmach”