Nic do stracenia

Dyskusje o zagranicznych filmach.
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Nic do stracenia

Post autor: Luko » 2016-08-11, 13:57

OPIS FABUŁY: Nick Beam jest specjalistą od reklamy w Los Angeles. Kiedy wraca do domu, widzi swoją żonę w objęciach szefa. Ucieka z domu, wsiada do samochodu i rusza przed siebie. Na światłach zatrzymuje go złodziejaszek, T. Paul. Po kłótni i szarpaninach obaj dogadują się. Z pomocą T. Nick postanawia zemścić się na szefie.

OBSADA:

Martin Lawrence jako Terrance Paul Davidson
Tim Robbins jako Nick Beam
John C. McGinley jako Davis 'Rig' Lanlow
Giancarlo Esposito jako Charlie Dunt
Kelly Preston jako Ann Beam
Michael McKean jako Phillip "P.B" Barrow
Rebecca Gayheart jako Danielle

Toż to majstersztyk! Zdecydowanie najlepsza komedia jaką kiedykolwiek oglądałem. Ubaw po pachy, normalnie płakałem ze śmiechu. Lawrence i Robbins stworzyli świetny duet. Filmu oceniał nie będę, bo wyjdę poza skalę :P Powiem tylko, że film na prawdę godny polecenia.
Ostatnio zmieniony 2016-08-11, 13:58 przez Luko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Nic do stracenia

Post autor: Pabfer » 2016-08-12, 22:34

Rewelacyjny film! Zabawny od pierwszej do ostatniej sceny, zawierający absurdalne sytuacje, a oprócz tego świetne zwroty akcji. Moja ulubiona scena to napad na sklep staruszka i zmuszanie go do porównania kto jest straszniejszy. Oprócz tego świetne było zakończenie- tzn. chodzi mi bardziej o klimat niż o tę scenę. Bardzo lubię filmy w tym stylu, nie widziałem go jeszcze jak zakładałeś ten temat, ale opis mnie przekonał i nie żałuję!
10/10
Ostatnio zmieniony 2016-08-12, 22:44 przez Pabfer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy zagraniczne”