Iluzja 2 (2016)

Dyskusje o zagranicznych filmach.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Iluzja 2 (2016)

Post autor: Pabfer » 2016-07-31, 13:11

Obrazek

OPIS:
(Opis w internecie jest fałszywy, nie było żadnej katastrofy. Spróbuję sama napisać swój, ale boję się, że za mocno zaspojleruję i zepsuję wam zabawę...)
FBI wciąż poluje na grupę Iluzjonistów, a Dylan Shrike skutecznie robi zamieszanie, myli trop i zaciera ślady. Z Iluzjonistami kontaktuje się tajemniczy mężczyzna, który jak się potem okaże, ma wobec nich pewien plan... W trakcie przygód Iluzjoniści poznają kilku członków Oka i inne tajemnice historii rodziny Shrike'ów...

OBSADA:
Do obsady z 1. części doszedł Daniel Radcliffe jako Walter Mabry

MOJA OCENA:

Akcja tego filmu dzieje się troszkę wolniej niż akcja pierwszej części, ale dzięki temu jeszcze bardziej trzyma w napięciu. Spodziewałem się, że druga film zepsuje dobre wrażenie po pierwszej, a tymczasem była tak samo dobra! Znów całe mnóstwo zwrotów akcji i trzymanie widza w niepewności aż do samego końca. Ciekawe, że morał ,,dwójki'' jest taki, że ,,jedynka'' nie ma sensu :P Nie podobały mi się tylko 2 momenty- niewystarczająco wyjaśniono sztuczkę z deszczem- wyjaśniono jak padał na boki, ale przecież ten sposób nie zadziałał, aby padał do góry, a to ma być mimo wszystko realistyczny film, a nie jakieś sci-fi. Jednak to nie ma większego znaczenia- taka tylko ciekawostka. Za to bardzo słabo wyjaśnili dlaczego Freeman nic nie robił ze swoim uwięzieniem. Wyjaśnienie bardzo słabe, naciągane i wręcz śmieszne.
Jednak poza tym film był rewelacyjny i nie mogę się doczekać 3. części.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy zagraniczne”