Green Street Hooligans

Dyskusje o zagranicznych filmach.
Awatar użytkownika
oldfriend
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Green Street Hooligans

Post autor: oldfriend » 2012-07-15, 00:40

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Matt Buckner zostaje niesłusznie wyrzucony z Harvardu tuż przed ukończeniem studiów. Nie mając pomysłu na dalsze życie postanawia odwiedzić swoją zamężną siostrę w Londynie, gdzie poznaje Pete'a, który wprowadza go do Green Street Elite-ekskluzywnego "bractwa" kibiców londyńskiego klubu West Ham United, któremu sam przewodzi. Głównymi zajęciami członków GSE jest oglądanie meczy Hammerów i regularne walki z kibicami innych drużyn piłkarskich. Obcy nie są mile widziani w szeregach GSE, więc Matt nie może liczyć, że zostanie tam powitany z otwartymi ramionami. Chcąc być zaakceptowanym przez nowe środowisko, Matt musi przejść głęboką przemianę - od spokojnego studenta do obsesyjnego fana piłki nożnej. Odkrywając przy tym w sobie uczucia, które niekontrolowane, mogą się okazać dla niego destrukcyjne. W roli Matta Elijah Wood. W postać Pete'a wcielił się Charlie Hunnam.

Film widziałem kilka razy i za każdym razem był tak samo ciekawy. Film jest przeznaczony dla szerokiej grupy widzów, nie tylko kibiców piłkarskich.. Pewnie większość z Was go widziało. Zapraszam do dyskusji :-D
Ostatnio zmieniony 2012-07-15, 00:42 przez oldfriend, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Prusik
Waldek
Waldek

Re: Green Street Hooligans

Post autor: Prusik » 2012-07-15, 01:03

Świetny film. Podobały mi się ustawki szkoda, że Pete został na końcu zabity.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Green Street Hooligans

Post autor: Inn » 2013-09-09, 19:19

Prusik pisze:Świetny film. Podobały mi się ustawki szkoda, że Pete został na końcu zabity.
Zgadzam się, bardzo dobry film. Tematyka może nie jest dość przyjemna, ale film jest dobrze zrealizowany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy zagraniczne”