Asterix

Dyskusje o zagranicznych filmach.

Najlepszy Asterix i Obelix?

kontra Cezar (1999)
4
33%
Misja Cleopatra
6
50%
Na Olimpiadzie (2008)
2
17%

Liczba głosów: 12
Maximus90

Asterix

Post autor: Maximus90 » 2012-03-23, 19:52

ObrazekObrazek Jak do tej pory powstały 4 filmy pełnometrażowe Asterixa - kontra Cezar, misja Kleopatra i Asterix Na olimpiadzie. Który według was był najlepszy? Jak dla mnie misja Kleopatra, świetny film kręcony w świetnym klimacie (jak ja kocham gorrrąco :-D ). Do tego Monicca Bellucci jako Kleopatra (już sobie wyobrażam jak na jej widok zareagowałby Bułkowski :mrgreen: ). DObra wracajac do tematu, ostatnia częsc najsłabsza (ta na Olimpiadzie - już z nowym ASterixem). Wypadło to jakoś sztucznie, kilka drobnych plusów - m.in za Zidane i tego byłego chłopaka Longorii... ten koszykarz NBa (zapomniałem nazwiska), o ! już wiem Tony Parker i Michael SChumacher. Całe te zawody na tym stadionie były strasznie sztuczne i tandetne w porównaniu z rozmachem poprzednich dwóch filmów. Zresztą nie musze nikomu przypominać, że klimaty starożytnego Rzymu to dla mnie bajka :-D
A Wy, oglądaliście?
Ostatnio zmieniony 2012-05-30, 17:04 przez Maximus90, łącznie zmieniany 5 razy.
Kazik151

Re: Asterix

Post autor: Kazik151 » 2012-03-23, 20:00

Oczywiście!
Najlepsza dla mnie część to pierwsza "Asterix kontra Cezar", później każda następna gorsza od poprzedniej. Misja Kleopatra wypadła jeszcze całkiem nieźle, ale już ta cała olimpiada, tak jak piszesz wypadła troche sztucznie.
Ale osobiście wole bajke...
Awatar użytkownika
Mati1996
Waldek
Waldek

Post autor: Mati1996 » 2012-03-30, 22:02

Jak dla mnie Asterix kontra Cezar to była najlepsza część. :-D
'' Jak dotąd, postęp wmawia nam, że ciemność to wyłącznie ćmiący światło przesąd. Ale to nieprawda. Zawsze będzie rozpanoszone w ciemności Zło. I oby zawsze Wiedźmini pojawiali się tam, gdzie właśnie są potrzebni. ''
Lędzic
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Lędzic » 2012-03-30, 22:18

Napisałeś, że filmy powstały cztery, a wymieniłeś trzy ;-) Co do tematu - obrazy z '99 i '02 są na podobnym, wysokim poziomie; Asteriks "olimpijski" o klasę słabszy. Ale i tak najlepsze były animacje, na czele z "12 pracami Asteriksa" i "Asteriksem w Brytanii".
"Helena, chyba mam zawał...!"
Maximus90

Post autor: Maximus90 » 2012-03-30, 22:29

Lędzic pisze:Napisałeś, że filmy powstały cztery, a wymieniłeś trzy
Potem już nie mogłem edytować ;/
Lędzic pisze:Ale i tak najlepsze były animacje, na czele z "12 pracami Asteriksa" i "Asteriksem w Brytanii".
o animacjach niedługo zrobie oddzielny temat :-D
Awatar użytkownika
Ferdek K
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Ferdek K » 2012-03-31, 09:09

Asterix na Olimpiadzie - mi się podobał , mam go nawet na DVD ... Może trochę sztuczny ,ale pośmiać się można ....
Asterix i Obelix kontra Cezar - najlepsza część ze wszystkich , ale też sztuczna w niektórych momentach ....
Asterix i Obelix misja Kleopatra - nawet , nawet . Na poziomie Asterixa na Olimpiadzie...

Ale i tak nic nie przebije Asterix kontra Cezar ! ;-)
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Lonzio
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Lonzio » 2012-12-15, 19:54

Dawniej dosyć lubiałem filmy o Asteriksie, ale odkąd zacząłem czytać komiksy o Asteriksie, to uważam, że filmy są profanacją co stworzyli Gościnny i Uderzo.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-09-07, 19:48

Szczerze mówiąc nie wiem, na którą część powinienem zagłosować, bo wszystkie mi się równie podobały. Jednak po namyśle zagłosowałem na "Na Olimpiadzie". Misja Cleopatra podobała mi się minimalnie mniej. "Kontra Cezar" też nie najgorzej wypadł, lecz tak jak wcześniej wspomniałem wolę "Na Olimpiadzie"
czerwonyy

Post autor: czerwonyy » 2013-10-25, 13:06

Postawiłem na Misja Cleopatra.Jak dla mnie najśmieszniejsza część.Choć reszta również fajna i śmieszna :)
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-07-30, 18:18

Wszystkie były na mniej więcej takim samym poziomie, ale coś musiałem wybrać, więc wybrałem pierwszą część- ,,Asterix vs Cezar''. Pierwsze części zawsze są najlepsze.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy zagraniczne”