Listy do M. 2

Dyskusje o polskich filmach.
Fredzio i Edzio

Listy do M. 2

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-12-11, 18:13

Obrazek
''Warszawa to nie Nowy Jork, ani Londyn, a właśnie... Warszawa. Już od początkowej sceny „Listy do M. 2” Macieja Dejczera, miast bez kompleksów zaproponować coś własnego, próbują kopiować styl brytyjsko-amerykańskich komedii romantycznych i odcinają kupony od poprzednika. Niestety, nic więcej nie wydarza się do sceny ostatniej.''

Byłem na filmie i muszę powiedzieć, że jest on całkiem niezły. Ciekawa fabuła od początku do końca, można się czasami zaśmiać, trzyma w napięciu, no i wspaniałe efekty. Mógłbym polecić. :-)

Ocena filmu: 10/10
Ostatnio zmieniony 2016-12-27, 20:51 przez Fredzio i Edzio, łącznie zmieniany 1 raz.
Chmurka

Re: Listy do M. 2

Post autor: Chmurka » 2015-12-11, 18:17

Byłam wczoraj w kinie na premierze tego filmu. Polecam jak najbardziej ten film, tak samo świetny jak poprzednia wersja. Przy okazji świetnie oddaje klimat świąt Bożego Narodzenia. Obrazek

Moja ocena filmu 10/10
Awatar użytkownika
Ferdek K
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Ferdek K » 2015-12-11, 23:20

W sumie jestem przeciwnikiem tego typu filmów, w których występują sami celebryci, ale "Listy do M." mogę oglądać na okrągło. Sam się sobie dziwie, ale te filmy niesamowicie oddają klimat świąt i zawsze się na nich wzruszam. Byłem również na dwójce w kinie, historia była tak idealnie poprowadzona do końca, w sumie wyszło ciekawiej w niektórych wątkach niż w poprzedniej części. Mam zamiar iść ponownie, bo to naprawdę godne polecenia rodzinne kino :-)
[center]Obrazek[/center]
kacper3100

Post autor: kacper3100 » 2015-12-14, 18:00

Według mnie, jest to najgorszy film na świecie. Nieśmieszne i żałosne. A te bachory doprowadzają mnie do szału! :evil: Pierwsza część też żenująca, i to bardziej..

Moja ocena: 0/10.
Ostatnio zmieniony 2015-12-14, 18:03 przez kacper3100, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2016-01-20, 18:05

Też nie lubię tego filmu. Nie lubię tych filmów z celebrytami... A szczególnie z Karolakiem :evil:
Ty byku ty!
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-08-06, 21:17

Ujdzie w tłoku. Na Święta człowiek chce odpocząć i miło spędzić czas. Fabuła jest tania i przewidywalna, z humorem raz lepiej, raz gorzej, ale niektórzy ludzie lub nawet większość potrzebuje raz na jakiś czas w wolnej chwili obejrzeć coś lekkiego i w tym sensie film daje radę. Całkiem niezła obsada. Nawet Karolak nie wkurza.

5/10
Zawyżam za klimat. Jako film nie o Świętach, ta produkcja byłaby gniotem.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy polskie”