Skazany na bluesa

Dyskusje o polskich filmach.
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Skazany na bluesa

Post autor: Vito_Corleone » 2013-07-26, 18:26

Obrazek Skazany na bluesa to opowieść o idolu i nieposkromionym artyście, wokaliście zespołu Dżem - Ryszardzie Riedelu. O muzyku, którego sztuka, charyzmatyczny związek ze słuchaczami i tragiczna walka z nałogiem stały się znakiem czasu dla milionów Polaków.

Świetny film o świetnym artyście. Bardzo pouczający, pokazuję że nie warto sięgać bo narkotyki i inne niebezpieczne używki.
Polecam go każdemu bez względu czy lubi zespół Dżem czy nie.
Ostatnio zmieniony 2013-07-26, 18:27 przez Vito_Corleone, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Skazany na bluesa

Post autor: Kizior » 2013-07-27, 01:06

Ja lubię Dżem ale nie lubię tego filmu.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Sławek Wiśnik
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Sławek Wiśnik » 2013-07-27, 09:00

Ja jeszcze tego filmu nie widziałem, ale nie zamierzam go obejrzeć, choć samego R.Riedla lubiłem i ceniłem
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-08-06, 21:39

Charyzmatyczna postać warta filmu. Gra Kota rewelacyjna. Jednak film mnie nie wciągnął. Wiadomo, że w filmach na faktach nie ma wielkiej akcji, bo prawdziwe życie bardzo się różni od hollywoodzkiej akcji, ale po prostu tematyka mi nie podeszła. Jednak nie wiem czy jestem w tym sprawiedliwy i obiektywny czy po prostu nie interesuję się tą tematyką, a została nieźle zrealizowana, więc nie wystawię oceny.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy polskie”