371 Turbo Jolanta

Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: 371 Turbo Jolanta

Post autor: gafik3 » 2015-10-04, 01:08

Plusy "+"

- Rozmowa Mariolki i Jolasi o facetach i pomysł Jolasi na solarium :P
- Scena „U Stasia”: Telefoniczna rozmowa Mariolki w sprawie solarium i najeżdzająca Jolasia na gościa od sprzętu :D
- Paździoch robiący interes z dziewczynami :P
- Pijany Boczek „U Stasia” :D
- Mariolka próbująca wyprosić u ojca, aby ten udostępnił salon na solarium i oburzenie Ferdka :D
- Scena łóżkowa: Halinka popierająca pomysł Mariolki na solarium i Ferdek martwiący się, że nie będzie miał gdzie oglądać telewizji :P
- Ferdek oglądający telewizje w kiblu i dobijający się do kibla Boczek :D
- Jolasia proponująca Ferdkowi prace jako „Szatnia” :)
B: „O kuźwa to tu jakiś kebab będzie” :lol:
- Jolasia rozstawiająca po kątach Mariolkę i Waldka :P
- Kozłowski kropiący solarium :D
- Ferdek oglądający w słuchawkach „Wielki finał” z Ibiszem :)
- Znowu rządząca Waldkiem Jolasia :P
- Boczek kuszący się na solarium tylko po to żeby zjeść zapiekankę :D
- Jolasia, Mariolka i Waldek nie mogący zamknąć komory od solarium kiedy leży w nim Boczek i finał całej sytuacji :D
- Scena „U Stasia”: Oburzenie Paździocha, że przez tydzień zarobili tylko 1,50 zł :P
- Pomysł Paździocha na Ibisza ;)
- Sąsiedzi jarający się Ibiszem w domu Kiepskich :P
- Ibisz korzystający z solarium ;)
- Waldek wpadający do sypialni Kiepskich i mówiący Ferdkowi, że Ibisz się zatrzasnął :D
- Próba wyciągnięcia Ibisza z solarium :)
- Mariolka i Jolasia kłócący się o okulary Ibisza :P
- Zakończenie ;)

Minusy "-"

- BRAK :shock:

10/10 - ocena nie uległa zmianie. Najlepszy odcinek sezonu! ;)
Ostatnio zmieniony 2015-10-04, 01:23 przez gafik3, łącznie zmieniany 1 raz.
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-05-03, 07:10

Odcinek całkiem całkiem. Na minus rozmowa Pupcińskich z Mariolką, scena łóżkowa, znowu greenbox u Stasia, Ibisz wyglądający przez okno Kiepskich. Na plus biznesman Paździoch, niekumaty Boczek ze swoim kebabem, Boczek w solarium, Ferdek oglądający Ibisza w WC, Ibisz w solarium, zakończenie.

7/10
Odcinek o Jolaśce, a mimo to nie taki zły :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-09-25, 21:17

Mamy tu ciekawą sytuację - Pupcińscy wraz z Mariolką spychają z pierwszego planu Ferdka, grając pierwsze skrzypce. Można by pomyśleć - zapowiada się dno! Tymczasem epizod, choć nie powala, to jest całkiem udany, humoru co prawda trochę mało, ale obeszło się bez ryków i wrzasków Jolasi wywołujących ból uszu i wybuch głośników. :-)
Paździoch wrócił nieco w tym odcinku do swojego dawnego charakteru i pomaga sąsiadom tylko po to, aby mieć w tym swój interes. Uśmiech wywoływał też Boczek, który myślał, że u Kiepskich będzie kebab. :lol: Poopalać się w solarium też chciał tylko po to, aby zjeść. Ibisz nie zachwycił, ale akcja z zatrzaśnięciem go w solarium i jego opalenizna w programie wyszły śmiesznie. No i fakt, że solarium nazywało się Schwarzenegger wyszło śmiesznie z ust Ferdka, gdy mówił, że ma dodatkowe zasilanie. Niestety, na siłę wciśnięto postacie gościnne, gdy Ibisz pomachał przez okno, ale dobry dialog: "Jaki ten Ibisz cudny!" "No, a mój Marian przy nim jaki brzydki" :lol:
7/10.
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-07-06, 07:02

Śmieszy mnie zawsze powodzenie tego odcinka, ja rozumiem, że gusta itd. Ale oceniają to osoby które zazwyczaj narzekają na wszystko co jest w tym odcinku: masa postaci epizodycznych, bardzo wkurzająca Jolasia, masa greenboxów (źle wykonanych) i jakby tego było mało, jeszcze ten Debisz.
Odcinek jednak ratował Paździoch, powróciła stara dobra menda. Ferdek zdecydowanie odstawiony na boczny tor, ale patrząc na to, że już tutaj był zrzędliwym dziadem, to może i to nie minus. Mały udział w odcinku miał Boczek, ale jego rola była w pełni satysfakcjonująca, zwłaszcza jak nie zmieścił się do solarium ;-P. Scena z Ibiszem trochę dla mnie ambiwalentna, nie lubię tego idioty, a i tu mnie wkurzał niemiłosiernie, choć tłum za oknem i cała ta sytuacja + teksty Heleny, wyszły całkiem nieźle.

3/10

Ciekawe czy miał zasięg LTE w tym solarium
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)
---

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 14 [366-379]”