369 Coming out

Awatar użytkownika
PharellMan
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Re: 369 Coming out

Post autor: PharellMan » 2014-08-12, 16:24

Kiepski Widz pisze:-tekst Paździocha Nikt mi nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe
Tego Ferdek nie mówił? Czy pomyliłem z kolejnym odcinkiem?
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Derek187 » 2014-08-12, 19:58

PharellMan pisze:Tego Ferdek nie mówił? Czy pomyliłem z kolejnym odcinkiem?
W tym odcinku powiedział to Paździoch ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2015-10-03, 21:08

Plusy "+"

- Nocna wizyta Paździocha ;)
- Rozmowa Ferdka z Paździochem w kuchni przy wódce :D
- Rozmowa Ferdka i Halinki o Boczku i o tym jak Boczek trzyma kiełbase :D
- Rozmowa sąsiadów pod kiblem: Boczek proponujący Ferdkowi i Paździochowi wspólną kąpiel na gliniankach :mrgreen:
- Scena „U Stasia”: Ferdek uważający że Boczek przez te wszystkie lata nie przychodził do niego na telewizje tylko żeby sobie na niego popatrzeć i Paździoch spierający się z Ferdkiem że to on podoba się Boczkowi :D
- Kozłowski wybierający się na glinianki :P
- Scena łóżkowa I: Ferdek uważający że Kozłowski jest gejem i leci na niego, oraz Halinka spierająca się z Ferdkiem że to ona podoba się Kozłowskiemu :P
- Mariolka uświadamiająca Halinkę i Helenkę że Paragwajski to gej :P
- Scena łóżkowa II: Ferdek broniący Paragwajskiego i Halinka sugerująca Ferdkowi, że jest gejem :P
- Rozmowa Ferdka z Badurą na złomie o ujawnieniach :)
- Obiadek: Rozmowa o ujawnieniach, kłótnia Pupcińskich i uniesienia Ferdka :D
- Głośna wymiana zdań pod kiblem Ferdka i Paździocha :P
- Ujawnienie Edzia w parku:
F:”Panie Edziu a czemu żeś się pan ujawnił?”
E:”Dla jaj” :mrgreen:
- Scena łóżkowa III: Halinka wmawiająca Ferdkowi, że jest gejem :D
- Zakończenie: Ujawnienie się Paździocha przed Ferdkiem i odwrotnie :P

Minusy "-"

- Poezja Paragwajskiego i to zachwycanie się nim przez Halinke i Paździochową :roll:

8/10 :arrow: 9/10
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
WitchWizard
Mariolka
Mariolka

Post autor: WitchWizard » 2016-03-04, 21:11

Odcinek bardzo ciekawy, lubię taki klimat w Świecie według Kiepskich. Ciekawe były podejrzenia na temat Boczka i Kozłowskiego. Ale strasznie mnie denerwował obiad i program o Paragwajskim. Ogólnie: 9/10

PS.: Jak się nazywa ta muzyczka grozy na początku odcinka kiedy Paździoch przychodzi do Ferdka? Bardzo mi się spodobała :-)
Ostatnio zmieniony 2016-03-04, 21:14 przez WitchWizard, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Derek187 » 2016-03-04, 21:26

Muzyczka nie ma tytułu, to kompozycja Marcina Mirowskiego na potrzeby odcinka ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-05-03, 07:04

Ale nudne, a do tego propagandowe i lewackie... Na minus nawet pomysł- jak można się skupić na takich głupotach... Nic dziwnego, że na złym fundamencie powstał taki chłam...Na minus nocna wizyta Paździocha (nawet ona), scena u Stasia, greenboxy, rozmowa Kiepskich o Boczku, propozycja wspólnej kąpieli, Halina i Paździoch wmawiający Ferdkowi, że jest gejem- żeby żona namawiała męża do takich rzeczy to czysty idiotyzm... Potem było dużo nudów, a potem dobry, ale zbyt krótki występ Edzia.

1/10
Obrazek
ms.
Halinka
Halinka

Post autor: ms. » 2017-09-22, 19:37

Dość śmieszny ale i dziwny odcinek. Dziwny bo nie wiem jak go odbierać więc odbiorę go po swojemu czyli jako wyśmianie dzisiejszego świata pełnego homoseksualizmu, gender i innych tego typu rzeczy choć mam duże wątpliwości czy nie było to wychwalanie homoseksualizmu, szczególnie końcówka odcinka na to wskazuje ale ja wolę to odbierać jako wyśmianie tego zjawiska.

Teraz o tym co mi się podobało.
Na plus:
- wizyta Paździocha
- sceny pod kiblem
- doszukiwanie się homoseksualizmu u wszystkich dookoła
- scena u Stasia
- scena z Badurą
- początkowa postawa Ferdka i Mariana
- sceny łóżkowe
Na minus za to:
- dużo greenboxów
- zachowanie Halinki, Jolaśki, Waldka i Mariolki
- zakończenie

Reszta neutralna.

ps. Ferdek powiedział że koniec świata będzie jak się Ksiądz ujawni i jakiś czas temu mieliśmy ujawnienie Charamsy.

Tak jeszcze dodam że w sumie ten odcinek pokazuje ewolucję tych ujawnień i reakcję społeczeństwa na to zjawisko. Mimo początkowej niechęci społeczeństwo programowane przez media daje się omamić takiej wizji świata co pokazuje doskonale ostatnia scena kiedy to przeciwnicy homoseksualizmu sami się ujawniają by nie znaleźć się na marginesie społecznym.
Mam nadzieję że to co pokazano w tym odcinku nigdy się nie spełni.

6/10
kurde panie jaki wieczór, trzecia w nocy jest
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-06-22, 21:11

Tfurcy postanowili sięgnąć po ciekawy i aktualny temat.
Mieli niepowtarzalną okazję przedstawić w dobry sposób ciekawe zjawisko społeczne które kwestie mówiąc bardzo kolokwialnie gustu, a orientację seksualną w pewien sposób można pod gustpodprowadzić, zaczyna traktować jako pewnego rodzaju nacisk, aby nie być zacofanym, aby być nowoczesnym, ale zarazem paradoksalnie doprowadza to do totalnej nietolerancji tych zjawisk i w pewien sposób ośmieszają lub osłabiają wizerunek tychże grup społecznych.
Na plus na pewno w miarę wyważony temat polityki, pisanie o takich tematach, to stąpanie po kruchym lodzie, im udało się w miarę możliwości tego uniknąć, co jest dobre bo nie wywołuje większych frustracji i pozwala zachować jako tako obiektywny wydźwięk filmu (trochę niestety pozornie)

Nie mniej jednak zupełnie, ale to zupełnie nie uznaje nagłych zwrotow serialu o 180 stopni, więc zaakceptować ten temat w Kiepskich mógłbym tylko gdyby to było potraktowane jako sitcom. Bo to sitcom, a nie dramat społeczny klasy b z filmików na jutjubie.
Rozumiem, że twórcy chcieli ośmieszyć pewnego rodzaju "modę" na homoseksualizm, ale jak już chcieli zrobić z KAŻDEGO męskiego bohatera serialu geja, to niech chociaż będzie to czymś uwarunkowane, lub chociaż niech sami się przyznają, a nie że przyjdzie Paździochowa "No ten to gej jest jak nic, bo tak" bo to i mija się z celem i zabawne także nie jest (nic nowego). Zresztą sam "Coming Out" na tym polega.
Nie dam na plus nocnej wizyty Paździocha, bo niby czemu mam za cos takiego podwyższać ocenę ? Tym bardziej, że nie była nawet zabawna.
Tak samo wszystkie pierdowe żarty i większość debilnych i żałosnych kwestii Jolasi.
Na minus też określenie "ciepły" kto takich debilnych określeń używa ? Ja się nie spotkałem. Jak to miało być "słowotwórstwo", to jak zwykle nie wyszło :-P
No i te greenboxy ! W głowie się nie mieści, niech cały odcinek w paincie zrobią, to na jedno wyjdzie.
2/10
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)
---

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 14 [366-379]”