Kiedy Waszym zdaniem "Kiepscy" się skończyli?

Dyskusje o serialu przed telewizorem marki Okil, czyli luźne pogawędki

Po którym sezonie/okresie ŚWK się "skończył"?

Po pierwszym sezonie
1
1%
Po drugim sezonie
0
Brak głosów
Po trzecim sezonie
0
Brak głosów
Po czwartym sezonie
1
1%
Po piątym sezonie
5
6%
Po szóstym sezonie
2
2%
Po siódmym sezonie
4
5%
Po ósmym sezonie
5
6%
Po dziewiątym sezonie
2
2%
Po dziesiątym sezonie
9
11%
Po jedenastym sezonie
3
4%
Po dwunastym sezonie
2
2%
Po trzynastym sezonie
1
1%
Po czternastym sezonie
0
Brak głosów
Po piętnastym sezonie
0
Brak głosów
W momencie, kiedy z serialu odszedł Walduś
2
2%
W momencie, kiedy z serialu odeszła babka Kiepska
2
2%
W momencie, kiedy odszedł reżyser Okił Khamidov, a zastąpił go Patrick Yoka
11
13%
W momencie powrotu Waldusia w trzynastym sezonie
4
5%
W momencie pojawienia się w serialu Jolaśki
12
15%
Serial moim zdaniem trwa nadal i nigdy się nie skończył
16
20%
W/g mnie skończył się w innym momencie (napisz w którym/jakim)
0
Brak głosów

Liczba głosów: 82
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Kiedy Waszym zdaniem "Kiepscy" się skończyli?

Post autor: kacrudy » 2016-11-27, 09:43

ŚwK skończył się po 11. sezonie, który mnie potrafił nieźle rozbawić. Sezon 12. to już takie słabe odcinki, jak "Czosnkowy Dziad", "Wampiry są wśród nas" itd. A sezon 13. i dalsze to już tragedia. Ale gdzieś tak od sezonu 21. serial zaczął się podnosić i stara się do dziś, ale ma swoje wzloty i upadki. Szkoda, że upadków ma ciut więcej.
xxdawidxx
Waldek
Waldek

Post autor: xxdawidxx » 2016-11-27, 11:13

Dla mnie Kiepscy zaczęłi się powoli kończyć po zmianie reżyseYoce zdarzał się dobre odcinki jeszcze w 12 serii takie jak np:"Nie chcem,ale muszem" czy "Po prostu być"
Skończyło się świrowanie,czas na faktur opłacanie
Awatar użytkownika
boczek13
Waldek
Waldek

Post autor: boczek13 » 2017-02-23, 08:43

Według mnie to Kiepscy dalej się nie skończyli, ale niestety poziom się obniżył od 13 sezonu kiedy wprowadzoną nową formułę i kretyńską Jolasie. Jednak nawet najgorsze odc. Kiepskich to arcydzieło w porównaniu do tych dennych polskich serialików które teraz są kręcone.
Napie**alać tępe ch*je !!!
Ś.P Tytus Bomba
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-02-23, 09:33

To niestety prawda. Niby chłam, ale odstaje od reszty na tyle, żeby dostać 2. miejsce w Telekamerach. Ale to wcale nie świadczy dobrze o serialu, tylko źle o konkurencji.
Obrazek
Halinka Kiepska

Post autor: Halinka Kiepska » 2017-03-19, 12:43

Dla mnie "Kiepscy" jeszcze się nie skończyli i cały czas mnie śmieszą. Z potwierdzeniami powyższych ten serial jest lepszy w porównaniu do "M jak Miłość" itd.
Barakuda
Mariolka
Mariolka

Post autor: Barakuda » 2017-03-19, 15:28

Zgadzam się. Wśród nowych odcinków jest wiele dobrych, np. ,,Nim poleje się krew", ,,Mała matura", ,,Kurze ziele", ,,Eurokoko", ,,Masz wiadomość", ,,Motywator", ,,Dolczewita", ,,Trzy ananasy"... Formuła nowych epizodów jest inna niż tych starszych, ale to nie oznacza, że gorsza. Także według mnie serial się nie skończył. To moje osobiste zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać.
Wrzód na zdrowym organizmie narodu
Karasis

Post autor: Karasis » 2017-03-20, 14:01

Mi w dalszym czasie podobają się Kiepscy i serial się dla mnie nie skończył. Co prawo utracili trochę na jakości, jednak dalej rozbawiają. Stanowczo brakuje klimatu sprzed lat, który myślę, że już raczej na pewno nie wróci. Sezony do 10 najlepsze. Najlepszy odcinek 183 - Pląs.
Kiepska20

Post autor: Kiepska20 » 2017-04-15, 19:16

Uważam, że serial ciągle trwa i póki główni bohaterzy są obecni nic się nie skończyło.
Awatar użytkownika
WKCM
Redakcja
Redakcja

Post autor: WKCM » 2018-06-24, 11:52

Moim zdaniem ten serial się skończył w okolicach 400-410 odcinka, wiele odcinków 300+ jest dla mnie całkiem dobre, ale te 400+ to za dużo filozofowania i erotycznych podtekstów, ale jest kilka wyjątków np. "100 jaj", lub "Taka piosenka".
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-06-24, 22:02

kacrudy pisze:
2016-11-27, 09:43
Ale gdzieś tak od sezonu 21. serial zaczął się podnosić i stara się do dziś, ale ma swoje wzloty i upadki. Szkoda, że upadków ma ciut więcej.
Tu dopowiem jeszcze, że od 25. sezonu poziom znów spadł dramatycznie, jest gorzej, niż w sezonach 12-20, więc obecnie powiedziałbym, że "Kiepscy" skończyli się po sezonie 24.
Awatar użytkownika
Ferdziu1992
Halinka
Halinka

Post autor: Ferdziu1992 » 2018-07-10, 22:13

Trudno powiedzieć kiedy się skończyli, można by rzec że po sezonie 7 , no ale już mamy ich 26 heh.

Sezony 4-7 wydają się tak teraźniejsze że kiedy ogląda się te nowe to jakby to inny serial był, to tak jakby oglądanie Kiepskich vs Całkiem Nowe Przygody Kiepskich.

Sezony 1-7 znam na pamieć, no może jeszcze 8, a te nowe typu 10/11-26 to w większości oglądałem je jednorazowo, i za nic nie zgadnę jaki to odcinek leci, te stare sezony były tak dobre że oglądało się je wielokrotnie, i tytuł można pamiętać bo obejrzeniu minuty odcinka.

Według mnie ''prawdziwi'' Kiepscy skończyli się na sezonie 7. Potem to już nowa era która trwa do dziś. Chociaż nie ukrywam że w tych sezonach 10-26 jest masa świetnych odcinków które można równać ze starymi sezonami a niektóre pojedyncze odcinki są nawet lepsze niż te ze starych sezonów.

Ja to dzięlę na 3 etapy

Sezon 7 - Koniec prawdziwych Kiepskich, potem jakby drugi koniec po pojawieniu się Waldka na nowo i Jolasi. I od Jolasi to już kompletnie inny serial, niczym nie przypominający to co działo się kiedyś, co nie zmienia faktu że pojawiają się rodzynki które ratują cały sezon.

Także Koniec Kiepskich sezon 7
Koniec Kiepskich po raz drugi: Pojawienie się Waldka i Jolasi.
Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Post autor: gafik3 » 2018-07-23, 10:09

Zaglosowałem na opcję, że serial trwa nadal i nigdy się nie skończył ;-) Uważam, że serial przez te 19 lat przeszedł nie małą rewolucje i trudno się z tym nie zgodzić. Jednak to dalej mój ukochany ŚWK :->
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-07-23, 10:40

Moim zdaniem, w 2010 roku po 12 sezonie. Wtedy poziom serialu nagle skrajnie spadł w dół. Choć sam sezon 12 też idealny nie był.
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje o ŚWK”