Kiepskie sny

Dyskusje o serialu przed telewizorem marki Okil, czyli luźne pogawędki
Awatar użytkownika
Mike Tytla
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Kiepskie sny

Post autor: Mike Tytla » 2018-01-15, 08:29

Po śnie o Boczku miałem sen o Marioli, a tak naprawdę to chyba była Barbara Mularczyk z czasów początku serialu. Dzisiaj z kolei śniła mi się Helena Paździoch. Ale to nie były sny erotyczne. :-P Z Mularczyk rozmawiałem o jej roli w serialu, a Helena była u mnie w domu w kuchni i była bardzo miła. ;-) Więc to chyba nie była Helena tylko Renata Pałys.
Pocałuj mnie w dupę, Marian!
Awatar użytkownika
Mike Tytla
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mike Tytla » 2018-01-23, 06:19

Śniło mi się, że oglądałem z rodzicami odcinek z jesieni 2018. Akcja działa się na korytarzu, Ferdek kieruje się w stronę swojego mieszkania kiedy z kibla wychodzi Paździoch. Ryszard Kotys był w wyraźnie lepszej formie niż w ostatnim sezonie. Miał na sobie taki brązowawy sweter. Paździoch mówił Ferdkowi coś o Kozłowskiej i jakimś innym prezesie - Stanisławskim. Ale teraz już nie pamiętam dokładnie o co chodziło. Wtedy z mieszkania Kiepskich wychodzi Boczek, trzymając w ręku piłę mechaniczna mówi ,,Pan jesteś kanalia, Panie Marianie kochany!" :lol: Miał na sobie kurtkę i czapkę z nausznikami.

Po czym obudziłem się i musiałem to napisać. ;-)
Pocałuj mnie w dupę, Marian!
acidjazzed
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: acidjazzed » 2018-01-28, 19:15

Miałem jeden taki sen. Pamiętam że był w nim krótki urywek w którym spotkałem Arnolda Boczka na korytarzu z ŚWK. Chyba to był korytarz z pierwszych odcinków. Ten poczęstował mnie kiełbasą chyba albo jakąś inną wędliną. Był to mój jedyny sen w którym doświadczyłem jakichkolwiek doznań smakowych. ;p
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2018-05-04, 08:14

Dziś śnił mi się kolejny sezon serialu. Nagle, pod koniec sierpnia pojawił się na Ipli najnowszy odcinek. Tym razem nikt nie opublikował opisów. Wszyscy oglądali odcinek, nie wiedząc co będzie się w nim działo. Obejrzałem jedynie kawałek, ale pamiętam, że Halina rozmawiała z Ferdkiem i pokazywała mu jakąś płytę.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje o ŚWK”