361 Salto

david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: 361 Salto

Post autor: david123lost » 2011-04-27, 20:36

Muzyka jak zwykle tragiczna(jeśli dobrze wyczytałem w napisach, to robił ją, niegdyś świetny w swym fachu, Ahmad Bakaev a nie Marcin Mirowski. )
Marcin Mirowski, nie Ahmad Bakaev :-/
Dan-TuTenCham

Post autor: Dan-TuTenCham » 2011-04-27, 20:44

Coś mi się popierniczyło. Można dostac oczopląsu, od tych pędzących napisów. Coś mi mrugło lub przewidziało że był Ahmad Bakaev, więc zgadywałem.
Ostatnio zmieniony 2011-04-27, 20:45 przez Dan-TuTenCham, łącznie zmieniany 1 raz.
paździoch91
MODERATOR DEKADY
MODERATOR DEKADY

Post autor: paździoch91 » 2011-04-27, 21:08

Zapomniałem dodać, że jeszcze minusem tego odcinka była muzyka. Dzięki za przypomnienie!
Mam nadzieję, że nigdy nie doczekam 457 odcinka ŚWK.
Awatar użytkownika
Pomme
Halinka
Halinka

Post autor: Pomme » 2011-04-27, 21:24

waldemarus pisze:i po cholere yoka to rezyser i co z teog ze odpowiadał za scenariusze za czasów okiła.To on niszczy serial.Po grzyba tak bardzo zmienił serial
Swiete slowa, teoretycznie wystarczy tak niewiele-kontynuowac dzielo Khamidova, teraz to jest zupelnie inny serial, a nie nasi Kiepscy. Jak beda jeszcze przeginac z tymi greenboxami, to chyba oleje ogladanie tej blazenady... pomimo tego, ze ten odcinek wcale taki zly nie byl (jednak gorszy od jajka pokoju)
Awatar użytkownika
Mungo Jerry
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mungo Jerry » 2011-04-28, 07:23

Nie będę się rozpisywał

Plusy
-brak

Minusy
-od czołówki po napisy wszystko

Ocena
0/10
bodzio_09321
Paździoch
Paździoch

Post autor: bodzio_09321 » 2011-04-28, 14:33

Nie podobał mi się ten odcinek 0/10.minusy: ten cały Krzysztof Krawczyk machał tymi rekami jak by miał ADHD, Malinowska przeklinała beż sensu to śmieszne nie było tylko tragiczne, Pupcia, Waldek kłócący się z Ferdkiem z byle jakiego powodu właśnie dlaczego oni się ciągle kłócą w każdym odcinku a nie wymyślają jakiegoś interesu i własne to mi się nie podoba w nowych odcinkach.
Pan jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wie.
Awatar użytkownika
ferdzio120
Boczek
Boczek

Post autor: ferdzio120 » 2011-04-28, 15:45

Dracz miał fatalną role do odgrania w tym odcinku.Na minus też kłótnia Ferdka z Waldkiem,do których chyba już niestety przywlekliśmy,plus dla Halinki ze zwraca na to uwage.Odcinek słaby,były przynajmniej w tym sezonie z 3 odcinki lepsze od tego.Najbardziej mnie wkurzała ta muzyka,czasem nie słyszałem przez nią co mówią aktorzy.Skasujcie jeden mój post,niechcący napisałem dwa.

Skasowałam: sigi
Ostatnio zmieniony 2011-04-28, 18:20 przez ferdzio120, łącznie zmieniany 3 razy.
Ja będe nagi nagi na gitarze grał...
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2011-04-28, 15:49

Najlepszy tekst odcinka to stwierdzenie Paździochowej:
"A palnąć Cię w ten łysy, nudny teatralny cymbał"?

Reszta? :roll:
Obrazek
kamiqii-k44
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kamiqii-k44 » 2011-04-28, 17:16

Mnie tam odcinek pozytywnie zaskoczył, ale o gustach się nie gada. Przejde do + i -.
Muzyki w tle nawet nie zauważyłem :->

Plusy:
- Krzysztof Dracz
- Wątek teatru i upojenie alkoholowe uczestników "spektaklu" :-D
- Malinowska całkiem nieźle sobie poradziła
- Tak jak wyżej - Halinka
- Straż miejska i tekst "Loluś, mamy pacjenta"
- Tekst Paździochowej "A palnąć Cię w ten łysy, nudny teatralny cymbał?"
- Scena w piwnicy
- Tekst Jolasi "Pączka mnie daj.. Albo tego beza. A to pączka mi daj. A daj mi pączka i beza!"
- Nawet spoko greenboksy ;-)

Minusy:
- Gesty Krzysztofa Dracza ("salto")
- Kłótnia Ferdka z Waldkiem, która ma miejsce w prawie każdym odcinku
- Ferdek zgrzybiały trochę

Odcinek według mnie zasługuje na ocenę 7.5/10 :mrgreen:
Lędzic
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Lędzic » 2011-04-28, 17:59

Wszystkie plusy i minusy już wypisaliście. 4/10, trochę naciągane.
"Helena, chyba mam zawał...!"
Awatar użytkownika
Pomme
Halinka
Halinka

Post autor: Pomme » 2011-04-28, 18:07

Ferdek_Kiepski pisze:Plusy:
- Nawet spoko greenboksy ;-)
:
Jak ja cie trzepne :p to jakas prowokacja? Skad niby sa fajne?
Rubicante
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Rubicante » 2011-04-28, 19:59

Na pewno nie jest to jeden z lepszych nowych odciników z Waldkiem, ale do najgorszych też go nie zaliczam. Było trochę dobrych tekstów, najlepsze były ruchy tego Łysego. :mrgreen:

3/10
Ostatnio zmieniony 2011-04-28, 20:00 przez Rubicante, łącznie zmieniany 1 raz.
kamikaze316
Boczek
Boczek

Post autor: kamikaze316 » 2011-04-28, 21:11

Ja nawet nie chcę oglądać tych odcinków. Po prostu rzygać mi się chce jak na nie patrzę.
Oddaj mi pan moją grzałkę !
Maximus90

Post autor: Maximus90 » 2011-04-28, 21:54

zenujacy 0/10. Nic smiesznego. Nic wiecej nie bede pisal bo po stronie 'minusow' musialbym wypisac caly scenariusz. Nie chce nikogo obrazac, ale jesli komus pasuje taki 'humor' to nie swiadczy to dobrze o jego poziomie inteligencji. Niech nikt mi nie mowi, ze humor jest sprawa indywidualna bo odpowiem faktem ze poziom umyslowy tez jest sprawa indywidualna(slowo klucz). Widze dwie drogi dla serialu, zakonczenie lub zmiana ekipy go tworzacej.
kamikaze316
Boczek
Boczek

Post autor: kamikaze316 » 2011-04-28, 22:27

Ja szczerze mówiąc oddał bym własny komputer, żeby wrócił Okił Khamidow. Oglądając stare odcinki to aż się łezka w oku kręci.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2011-04-29, 06:19

PontifexMaximus pisze:Nie chce nikogo obrazac, ale jesli komus pasuje taki 'humor' to nie swiadczy to dobrze o jego poziomie inteligencji.Niech nikt mi nie mowi, ze humor jest sprawa indywidualna bo odpowiem faktem ze poziom umyslowy tez jest sprawa indywidualna(slowo klucz).
Już ich obraziłeś. Ile razy trzeba Wam powtarzać, że o gustach się nie dyskutuje? A tu wyrwie się jeden pajac z drugim i świrują pawiana :roll: Tobie się nie podobało, mi też nie, ale są osoby z tego co czytam, którym ten odcinek podpasował, więc łaskawie buzia w kubełek ;-) i nie wyjeżdżaj z takimi tekstami "Panie mądry zaj#@iście" :roll: 8-)
Nie znasz człowieka, więc i też go nie oceniaj :!: Taka mała rada na przyszłość Warszawiaku. Rozumy już pozjadaliście w tej stolicy?

Twoje zdanie popieram co do tego odcinka, ale... resztę dopowiedz sobie sam.
Maximus90

Post autor: Maximus90 » 2011-04-29, 08:02

Johnny Cage pisze:
PontifexMaximus pisze:Nie chce nikogo obrazac, ale jesli komus pasuje taki 'humor' to nie swiadczy to dobrze o jego poziomie inteligencji.Niech nikt mi nie mowi, ze humor jest sprawa indywidualna bo odpowiem faktem ze poziom umyslowy tez jest sprawa indywidualna(slowo klucz).
Już ich obraziłeś. Ile razy trzeba Wam powtarzać, że o gustach się nie dyskutuje? A tu wyrwie się jeden pajac z drugim i świrują pawiana :roll: Tobie się nie podobało, mi też nie, ale są osoby z tego co czytam, którym ten odcinek podpasował, więc łaskawie buzia w kubełek ;-) i nie wyjeżdżaj z takimi tekstami "Panie mądry zaj#@iście" :roll: 8-)
Nie znasz człowieka, więc i też go nie oceniaj :!: Taka mała rada na przyszłość Warszawiaku. Rozumy już pozjadaliście w tej stolicy?

Twoje zdanie popieram co do tego odcinka, ale... resztę dopowiedz sobie sam.
1.Argument o pochodzeniu jest nie na miejscu i świadczy o małostkowości. Mimo kompleks pozostał? Po co wtrącac do dyskusji elementy poboczne?
2. Gdzie w zacytowanym fragmencie masz napisane, ze ta wypowiedz odnosi sie do całosci serialu? Jest to wypowiedz o jednym konkretnym - beznadziejnym odicinku. Bo z czego sie smiac? Ze Ferdek sie przebrał za Mikołaja? Żeby sie z tego zaśmiać trzeba być naprawde posiadaczem humoru bardzo, ale to bardzo niskich lotów. To nie jest śmieszne i wytłumacz mi jak człowieka inteligentnego moze to rozsmiszyc? Pouczyc tez nie moze bo i czego? Przeciez ten serial robi sie tak beznadziejny, ze ogladajac mozna jednoczesnie przegladac internet. Moze w całej serii z raz sie usmiechnalem. Sobiszewscy kreca odcinki na kolanie o byle czym. Nie rozumiecie tego? Robia sobie z ludzi jaja. Dla nich to jest po prostu łątwy zarobek. Tak, wiem rozmowa o zupie ogólrkowej i podaniu chleba dla Ferdka jest zyciowa, ale to kazdy debil by wymyslił. Troche godnosci. Nie chce zasmiecac Forum, wiec napisze tu o Jolasi. Napisałem ze wniosła wiecej niz Waldek. Bo Waldek nie wniósł nic, ba jak dla mnie gra beznadziejnie i tylko psuje sobie moja opinie.Jak można zbeszczescic taka postac? Przeciez ten serial jest absolutnie żenujacy, dotknął dna. ŚWK zawsze lubiłem i niestety jesli juz ogladam nowy odcinek to z przyzwyczajenia lub z totalnej nudy. Wytłumacz mi w takim razie jak człowiek inteligenty zasmieje sie z tego co jest w noiwych odcinkach? Ja podejrzewam ze nawet Sobiszewskich i Yoke to nie smieszy.
3. Fajnie, ze tak ostro zareagowałes na moj post, znaczy ze wewnetrznie Cie pobudził i skłonił mózg do przemyslen. Pozdrawiam :-D
placor
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: placor » 2011-04-29, 12:40

Przesadzacie trochę chłopaki. Każdy wie że stare dobre odcinki już nie wrócą. Po prostu musimy trochę obniżyć oczekiwania. Odcinek średni, a więc 5/10. Dobrze zagrał Paździoch, chyba najlepiej ze wszystkich ciągnie ten sezon (bo kto? Waldek?). Liczę na poprawę w następnym sezonie, bo ten chyba był napisany na kolanie.
Dan-TuTenCham

Post autor: Dan-TuTenCham » 2011-04-29, 12:47

Masz całkowitą racje Placor.

A Ryszard Kotys, naprawdę świetnie zagrał, taka żywiołowośc i dynamika ;-) Widac że, jemu jeszcze się chce, prawdziwy, dobry aktor "starej daty"
placor
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: placor » 2011-04-29, 13:12

Ostatnio Kotys gościł w moim mieście ze sztuką Andropauza - Męska rzecz. Ja nie byłem, ale byli moi rodzice i bardzo chwalili Pana Ryszarda. Podobno biegał tam bez spodni jakby miał ze 12 lat.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2011-04-29, 14:13

PontifexMaximus pisze:Bo z czego sie smiac? Ze Ferdek sie przebrał za Mikołaja? Żeby sie z tego zaśmiać trzeba być naprawde posiadaczem humoru bardzo, ale to bardzo niskich lotów.
Tzn., że kanalia69, Pomme, Casa, MacGyver, Dan-TuTenCham, placor i inni, którzy być może pozytywnie się wypowiedzą na temat tego odcinka to banda debili, idiotów i imbecyli razem wziętych w/g Ciebie :roll: Z tego właśnie to wynika :shock: :roll:
A Ty jesteś zaj#@isty i wszechwiedzący. I masz prawo do krytykowania innych bo akurat Tobie się nie podobało. A skoro Tobie się nie podobało, to patrz :arrow: 1 zdanie :roll:
PontifexMaximus pisze:3. Fajnie, ze tak ostro zareagowałes na moj post, znaczy ze wewnetrznie Cie pobudził i skłonił mózg do przemyslen. Pozdrawiam :-D
Nie bądź taki mądry chłopczyku i licz się ze słowami, bo troszkę za młody jesteś byś się tak do mnie odnosił. Dzisiejsza młodzież :roll:

I za tamten Twój post jakbym miał moda już byś miał 2 ostrzeżenia. Może to by Cię zmobilizowało do tego, że z czyiś rozumowań, czy poczucia humoru się nie drwi, a szanuje młodzieńcze 8-)

Tyle w temacie bo szkoda klawiatury na dyskusję z Tobą.

A tym którzy się odcinek w miarę podobał to jesteście bandą durni ograniczoną myśleniowo z dennym poczuciem humoru, który możecie wsadzić sobie w d..ę :-P ;-)
sigi

Post autor: sigi » 2011-04-29, 14:24

PontifexMaximus pisze:ale jesli komus pasuje taki 'humor' to nie swiadczy to dobrze o jego poziomie inteligencji.
Powyższe słowa to obraza userów, którzy wypowiadają się pozytywnie co do tego odcinka.
Jeżeli nie zapanuje spokój między Wami, to będę musiała Was uspokoić po 1 ostrzeżeniu.
kamikaze316
Boczek
Boczek

Post autor: kamikaze316 » 2011-04-29, 14:50

Ja nie wiem co jest w tym złego. Mi nowe odcinki się na przykład nie podobają, ale też nie przeszkadza mi to że komuś innemu się podoba. Mam coś natomiast do tych, którzy uważają że odcinki które dla nich są słabe i denne, obrażają tych którym się podoba. Po co ludzie? Co wam to przeszkadza?
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2011-04-29, 14:51

sigi pisze:Jeżeli nie zapanuje spokój między Wami, to będę musiała Was uspokoić po 1 ostrzeżeniu.
A co Ty do mnie masz? Że niby za co? Do niego pij, a nie do mnie.
sigi

Post autor: sigi » 2011-04-29, 15:05

Johnny Cage pisze:A co Ty do mnie masz? Że niby za co? Do niego pij, a nie do mnie.
Nikt do Ciebie nie pije. Napisałam do Was. Kłótnie na forum są karane ostrzeżeniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 13 [353-365]”