353 Tryptyk dolnośląski część I Ostatni wódz plemienia Szoszonów

Awatar użytkownika
KarwaszBarabasz
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Re: 353 Ostatni wódz plemienia Szoszonów

Post autor: KarwaszBarabasz » 2011-03-06, 15:50

Johnny Cage pisze:]
Janusz pisze:Zdecydowanie na minut zaliczam (co już wcześniej podkreślałem) pomalowanie drzwi m.in od kibla na kolor biały. Wyglądają beznadziejnie i zupełnie psują odbiór estetyczny korytarza.
Od razu się to w oczy rzuciło. Znów "fenomenalny" pomysł ekipy budującej ten serial :-/ Znów zmiany na siłę :-|
!:
Te drzwi są zmienionena biały kolor, ponieważ jast tam cały czas krecona Ukraińska wersja Kiepskich. Ale rzeczywiście to nie ładnie wygląda. :/
Nie strasz Pan nie strasz, bo się Pan zesrasz!
No to po małpce!
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2011-03-06, 16:00

KarwaszBarabasz pisze:
Johnny Cage pisze:]
Janusz pisze:Zdecydowanie na minut zaliczam (co już wcześniej podkreślałem) pomalowanie drzwi m.in od kibla na kolor biały. Wyglądają beznadziejnie i zupełnie psują odbiór estetyczny korytarza.
Od razu się to w oczy rzuciło. Znów "fenomenalny" pomysł ekipy budującej ten serial :-/ Znów zmiany na siłę :-|
!:
Te drzwi są zmienionena biały kolor, ponieważ jast tam cały czas krecona Ukraińska wersja Kiepskich. Ale rzeczywiście to nie ładnie wygląda. :/
Tylko jakby to Ferdek powiedział, "a co mnie to g*wno obchodzi?" ;-)
Bo w sumie co nas to obchodzi, że kręcą tam ukraińską wersję? To my mamy się podpasować do nich, czy oni do nas?
Awatar użytkownika
Janusz
Paździoch
Paździoch

Post autor: Janusz » 2011-03-06, 16:06

KarwaszBarabasz pisze:Te drzwi są zmienionena biały kolor, ponieważ jast tam cały czas krecona Ukraińska wersja Kiepskich. Ale rzeczywiście to nie ładnie wygląda. :/
A co ma za związek ukraińska wersja Kiepskich z białymi drzwiami? Na Ukrainie nie mogą być różowe drzwi? Farmazony pierdzielisz.
Poza tym z tego co mi wiadomo, to nowych odcinków nie kręcą. Skończyło się na tej partii nagranej w sierpniu i nie ma obecnie kontynuacji.
Awatar użytkownika
ferdzio120
Boczek
Boczek

Post autor: ferdzio120 » 2011-03-06, 17:10

Zdecydowanie wole lekko różowe drzwi,od białych.
Ja będe nagi nagi na gitarze grał...
Awatar użytkownika
myst7
Mariolka
Mariolka

Post autor: myst7 » 2011-03-07, 23:15

Może ktoś mi powie co robił wujek Władek przy powitaniu Waldka, skoro głupi scenarzysta uśmiercił go kilka odcinków wstecz?
P. S. Swoją drogą dobrze, że jednak żyje :)
Ferdas! Nie świruj pawiana!
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: david123lost » 2011-03-07, 23:20

Może ktoś mi powie co robił wujek Władek przy powitaniu Waldka, skoro głupi scenarzysta uśmiercił go kilka odcinków wstecz?
To jest sitcom. Jeden odcinek nie był zależny od drugiego (do tej pory). Scenarzyści już nie raz uśmiecali bohaterów ŚWK... Odc "Morfeusz" - umiera Malinowska, odc. "Telewizja Marzeń" - ginie Paździoch itp itd
Awatar użytkownika
mitchharris
Mariolka
Mariolka

Post autor: mitchharris » 2011-03-11, 01:20

Odcinek z mieszanym uczuciami ale wygrali:

WALDI - wreszcie jest !
Pan Badura - estetyka i CzajnaTałn

Nie wiem skąd tu wcześniej tyle skojarzeń z odcinkiem "Waldemar" gdzie wy macie oczy?? Ferdek w łózku biadolący że ma syna kretyna to chyba za mało na podobieństwo???eeee znawcy od siedmiu boleści. Ferdek w łózku to biadoli o czymś w każdym odcinku
Proszę mie tu nie występować z żadną Anakondą!
kamiqii-k44
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kamiqii-k44 » 2011-04-30, 12:45

"Apacze, apacze, a gówno widzę", "Whats f***ing s**t, f***", "Z ameryki przyjechał i będzie szynkę za 80zł za kilo wpieprzał". Najlepsze teksty odcinka. Jeszcze jeden dialog:

[Ferdek]: Walduś, a te kangury z torbami żeś widział?
[Mariolka]: Ojciec, jakie kangury z torbami, przecież to w Australii a nie w Ameryce.
[F]: Ty glucie jeden wiesz gdzie kangury chodzą, ty!

:mrgreen:
Lędzic
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Lędzic » 2011-04-30, 16:05

"Nie tą. Ognistą!"

Całkowicie niepotrzebna scena w telewizji. 5/10.
"Helena, chyba mam zawał...!"
Awatar użytkownika
Qba
Waldek
Waldek

Post autor: Qba » 2011-06-29, 14:40

Po tym odcinku miałem nadzieję, że sezon 13 będzie super, że poziom serialu się poprawi! A okazało się, że sezon 13 jest najgorszy w historii ŚWK. Powrót Waldka nie tylko nie pomógł, ale też zaszkodził! A po 353 odcinku miałem nadzieję, że będzie lepiej. Nie spodziewałem się, że się okaże, że ten odcinek będzie najlepszym w 13 serii (myślałem, że będą dużo lepsze).
Sponsorem programu jest piwo Mocny Full
karolik1998
Paździoch
Paździoch

Post autor: karolik1998 » 2011-06-29, 14:44

Tak samo myślałem, ale odcinek sam w sobie był dobry.
paździoch91
MODERATOR DEKADY
MODERATOR DEKADY

Post autor: paździoch91 » 2011-07-21, 08:18

Nadal uważam, że to przeciętny odcinek. Niby Walduś wrócił ale tak naprawdę odcinek był o niczym. Wątek obrazy Ferdka strasznie spłycony, do tego mało śmiesznych tekstów i zupełnie niepotrzebna kapela góralska (przecież Kiepscy mieszkają we Wrocławiu a nie w Zakopanem). Na domiar złego, podobna impreza była dwa odcinki później przy okazji ślubu Waldka i Jolasi. 4/10
Mam nadzieję, że nigdy nie doczekam 457 odcinka ŚWK.
sigi

Post autor: sigi » 2011-07-29, 20:03

Powrót Waldka to wielka porażka w tym odcinku. nic dodać nic ująć. 5/10
hellcabber

Post autor: hellcabber » 2011-07-29, 20:10

ten odcinek to płacz i zgrzytanie zębami, powitanie Waldka "Pieśnią o małym rycerzu"?! WTF
poza tym stałe elementy obniżające ocenę: prezes Kozłowski i Jolasia i wspomniany góral na przyjęciu
plus za "niech mu sterczy halabardka" Edzia
2+/10
paździoch91
MODERATOR DEKADY
MODERATOR DEKADY

Post autor: paździoch91 » 2011-07-30, 13:08

hellcabber pisze:plus za "niech mu sterczy halabardka" Edzia
To było w trzecim odcinku Tryptyku.
Mam nadzieję, że nigdy nie doczekam 457 odcinka ŚWK.
Awatar użytkownika
Dziadek81
Mariolka
Mariolka

Post autor: Dziadek81 » 2011-08-07, 17:10

Beznadzieja już na początku było widać, że cyc i ferdek nie będą się dogadywali.
Kod:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Ferdek K
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: 353 Tryptyk dolnośląski cz I Ostatni Wódz Plemiona Szosz

Post autor: Ferdek K » 2011-12-10, 20:10

Świetny odcinek ! Wielki powrót Waldusia udany !
Plusy :
What f**kin shit ! - tekst Waldusia
Piosenka o małym rycerzu
Ustawianie gości przez Paździocha
Edzio !
Ważne , że Walduś pamiętał o tacie
Schorowany Ferdek . Walduś ''Syn marnotrawny''
Opowieść Waldusia o Ameryce
Zakończenie i tekst Ferdka : Daj mnie teraz Cycu wody . Nie tej Walduś . Ognistej ! (śmiech)
Minusy :
Poczatek trochę przynudzał
Film w TV . Za długi !
Greenboxy !

Odcinek oceniam na 9,5/10
[center]Obrazek[/center]
Piotrek2011
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Piotrek2011 » 2012-01-15, 11:23

Odcinek tylko 5/10 bo powrót Waldusia to dobry pomysł,ale niska ocena spowodowana jest zbędnymi dodatkami i należą do nich ten film o Indaniach,piosenka na powitanie Waldka i górale też byli zbędni.
Sheina
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Sheina » 2012-04-18, 14:39

Powiem krótko - szału nie było .
Mimo że twórcy mieli okazję do zrobienia dobrego odcinka, nie wykorzystali tego. Praktycznie żadna scena nie śmieszyła, śmiesznych tekstów było ledwo dwa, a mianowicie tekst Ferdka: "Niech się zakończy ta wojna Polsko Polska" , oraz kwestia Paździocha: "Panie badura, niech pan stanie z tyłu ze względów estetycznych". Jak zwykle scenarzyści i reżyser w sposób żałosny wykorzystali wątki Biblijne ( nie mieli chyba pomysłu na nic innego ) i wyszło po prostu do bani. ; )

Na(+):
+Powrót Waldka do serialu (chociaż w tym ocinku nie był pedałowatym pantoflarzem)
+ Angielskie teksty Waldusia
+ Edzio :mrgreen:
+ Wzruszające powitanie Waldka
+ Rozmowa Ferdka z Boczkiem :roll:

Na(-):
- Film o Indianach
- Niemalże zero śmieszych sytuacji i tekstów
- Wykorzystanie wątku Biblijnego :-?
- Greenbox na końcu
- Scena Haliny na łóżku z Mariolą
- Opowieść snu Paździocha pod kiblem

Czyli jak już mówiłam, odcinek jest bardzo kiepsko wykonany. Jakaś porażka.
Dlatego, moja ocena: 4/10 ( troche naciągana ).
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-04-18, 15:44

Sheina pisze:Powiem krótko - szału nie było .
Mówiąc inaczej dupy nie urywało ;)
Sheina pisze:Na(+):
+ Edzio :mrgreen:
Wciśnięty przez Yokę i Sobiszewskich NA S-I-Ł-Ę :!: Nie bójmy się użyć tych słów bo tak akurat było. Brak pomysłu na odcinek. to co robimy? Damy schorowanego Smolenia, niech hołota ma, a nam zapcha się te kilka minut :roll: Ręce opadają.

Do plusów dodałbym jak najbardziej BRAK ZASRAŚKI czy jak jej tam 8-)

Ogólnie dno i wodorosty :/
Awatar użytkownika
Ferdek K
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Ferdek K » 2012-04-18, 15:47

Ważne , że się pojawił , a po za tym to nie zapchał tych kilku minut , bo nie miał dużo do mówienia ;-)
Ważne , że się z Waldusiem przywitał :-D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Yascarr
Mariolka
Mariolka

Post autor: Yascarr » 2012-04-18, 15:59

"Ważne, że się pojawił", "ważne, że się przywitał" - Nie no coś niesamowitego. Naprawdę idzie pęknąć ze śmiechu, pojawił się... Johnny ma rację, Edzio to zapchajdziura w momentach, gdzie już kompletnie nie wiedzą co za badziew wymyślić. Mnie nie rajcuje to, że się pojawił, albo że się przywitał, bo tu się nie ma z czego cieszyć.
"Nie wiem, jak odcinek mógł was nie śmieszyć, był na mniej więcej poziomie tego, który leciał przed nim... Mistrz podrobów." - użytkownik ruter o odcinku "czumunumlunga" [*]

Świat według kiepskich 1999-2008
R.I.P [*]
Sheina
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Sheina » 2012-04-18, 16:05

Johnny Cage pisze: Wciśnięty przez Yokę i Sobiszewskich NA S-I-Ł-Ę :!: Nie bójmy się użyć tych słów bo tak akurat było. Brak pomysłu na odcinek. to co robimy? Damy schorowanego Smolenia, niech hołota ma, a nam zapcha się te kilka minut :roll: Ręce opadają.
Ciesz się, że przynajmniej dali go schorowanego, niż w ogóle. Liczysz na coś więcej ? Pan Smoleń i tak nie jest w najlepszej formie. A tak poza tym, to jaka niby zapchajdziura?! Zapchajdziura to dla mnie bardziej sceny z Badurą lub chociażby scena z tymi Indianami. ; ]
Ostatnio zmieniony 2012-04-18, 16:06 przez Sheina, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-04-18, 16:15

Yascarr pisze:"Ważne, że się pojawił", "ważne, że się przywitał" - Nie no coś niesamowitego. Naprawdę idzie pęknąć ze śmiechu, pojawił się... Johnny ma rację, Edzio to zapchajdziura w momentach, gdzie już kompletnie nie wiedzą co za badziew wymyślić. Mnie nie rajcuje to, że się pojawił, albo że się przywitał, bo tu się nie ma z czego cieszyć.
Dokładnie.
Sheina pisze:Ciesz się, że przynajmniej dali go schorowanego, niż w ogóle. Liczysz na coś więcej ? Pan Smoleń i tak nie jest w najlepszej formie. A tak poza tym, to jaka niby zapchajdziura?!
Przyzwyczaiłem się od iluś tam odcinków, że Edzia już nie było. Yoka wcisnął go na siłę, bo: był to premierowy odcinek to raz, dwa ludzie co oglądają to raz na jakiś czas zobaczyli, że jest Edzio, to mogli pomyśleć, że będzie cały czas (tzw. naciąganie widzów by oglądali next odcinki). Po co mi z tego, że siedział i powiedział jedno czy dwa zdania? Odsztafirowali go jak woźnego w Dzień Nauczyciela i myśleli, ze świat zwojują? Nie tędy droga moi mili (nie mam tu na mysli "twórców" serialu, bo do nich już nic nie dociera).
Awatar użytkownika
Yascarr
Mariolka
Mariolka

Post autor: Yascarr » 2012-04-18, 16:16

Ciesz się, że przynajmniej dali go schorowanego, niż w ogóle. Liczysz na coś więcej ? Pan Smoleń i tak nie jest w najlepszej formie. A tak poza tym, to jaka niby zapchajdziura?! Zapchajdziura to dla mnie bardziej sceny z Badurą lub chociażby scena z tymi Indianami. ; ]
A z czego się cieszyć? Przecież Edzio nie wnosi nic do serialu, jeśli ma grać tak jak do tej pory, to może go wcale nie być, różnicy wielkiej to nie zrobi. Badura? On nie jest zapchajdziurą. Ten gość po prostu nijak ma się do tego serialu, kompletnie tu nie pasuje. Przez tyle lat Kiepscy byli w niezmienionym składzie i nie potrzebnie to zmieniali. Taka postać jak Badura nigdy nie powinna się tu znaleźć. Ten serial nie potrzebuje jakiegoś menela ze złomowiska, który nie jest śmieszny i nie ma nic ciekawego do powiedzenia w żadnym z odcinków.
Ostatnio zmieniony 2012-04-18, 16:20 przez Yascarr, łącznie zmieniany 3 razy.
"Nie wiem, jak odcinek mógł was nie śmieszyć, był na mniej więcej poziomie tego, który leciał przed nim... Mistrz podrobów." - użytkownik ruter o odcinku "czumunumlunga" [*]

Świat według kiepskich 1999-2008
R.I.P [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 13 [353-365]”