314 Skok w bok

Awatar użytkownika
Janusz Tracz
Mariolka
Mariolka

Re: 314 Skok w bok

Post autor: Janusz Tracz » 2016-08-11, 12:05

Dobry odcinek

Na PLUS
+ Wizyta Paździocha
+ Kłótnia Mariana z Heleną
+ Jazda samochodem i wypadek
+ Zoo i kebab
+ Kłótnia z murzynem
+" Już nie musi panie Paździoch"
+ Zakończenie
8/10
- Interes kwitnie - pomyślał Zenon gdy zobaczył zmiany chorobowe na swoim przyrodzeniu...
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2016-11-03, 17:10

Obok najnowszych odcinków Yoki ("Obserwator", "Tajfun", "Diabelski młyn", "Masz wiadomość) ten odcinek zasługuje na miano najlepszego. Same genialne teksty, zero nudy, a najlepsza była rymowanka Paździocha: "Halo, halo, tu Londyn, ona czarna on blondyn. Ona krzyczy: Nie rób tego, a on wyciąga metrowego". Gdy wpadli na Boczka, było jeszcze lepiej. A greenboxy mi nie przeszkadzały, w "Tajfunie" i "Obserwatorze" też ich było sporo.
Ocena: 10/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2016-11-06, 01:46

Zgadzam się z poprzednikami, G-e-n-i-a-l-n-y Świetne "Kiepskie" kino drogi, niezwykły klimat, Paździoch świetnie grał, Ferdek (tfu Jacek :-> ) już trochę gorzej, ale i tak dobrze, cały czas było coś śmiesznego, a jak do akcji wkroczył Boczek to już w ogóle miodzio ! :mrgreen: Jedyne co mi przeszkadzało to nie ilość, ale jakość greenboxów :-?
Ale i tak uwielbiam wracać do tego odcinka

+ Niepowtarzalny klimat
+ Kino drogi w Kiepskich :-o
+ Pierwsza scena w kuchni :D "Halo, halo, tu Londyn, ona czarna on blondyn, ona krzyczy nie rób tego, on wyciąga metrowego" "Myjcie się dziewczyny nie znacie dnia ni godziny" "Nie piję wódki z kimś kto ma cycki na nosie" - EXTRA
+ Paździochy na korytarzu "Przysięgam na życie matki Marian twoja matka nie żyje !" "Namierzyłem fajne urwipołcie" "Pocałujcie misia w dupe" "Takie tam pierdalamento" "Rwiemy wiśnie !" "małżeńskie..." :mrgreen:
+ Helena wylewa do zlewu wódkę, jak w starych odcinkach
+ Paździoch i Ferdek w samochodzie- świetna scena ! :mrgreen:
+ Występ dziewczyn, i wyrywanie Paździocha
+ kostiumy Ferdka i Paździocha
+ "Panie Jacku"
+ Bajery Paździocha
+ Boczek :D
+ Nawiązania do blues brothers
+ Boczek z piwem na tylnym siedzeniu :D
+ Scena jak zatrzymali się gdzieś tam
+ Scena z kebabem
+ Policjant
+ Szantaże Boczka
+ Zakończenie

Rewelka ! Jeden z lepszych Yoki 10/10
Ostatnio zmieniony 2016-11-06, 01:48 przez Bździuch, łącznie zmieniany 1 raz.
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-08-23, 18:57

Fatalny odcinek. Strasznie przegadany, więc nudny, a to tego z greenscreenami. Podobało mi się kino drogi w Kiepskich, ale pojawiło się w szczątkowej ilości, więc nie ma się czym podniecać, a towarzyszyły temu efekty komputerowe wątpliwej jakości. Dobra kłótnia Paździochów, Halina też dobra jak wylała wódkę do zlewu jak za starych czasów, zabawne potrącenie, potem rozmowa z Boczkiem też zabawna. Reszta nudna i nikaka. Łącznie z zakończeniem, które powinno być najlepsze. Nowe odcinki pokazują, że da się dużo gorzej, a ten epizod to jeszcze nie taka tragedia, ale to źle świadczy o innych odcinkach, a nie dobrze o tym.

5/10
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 10 [308-322]”