221 Kinematograf

Plexy
Mariolka
Mariolka

Re: 221 Kinematograf

Post autor: Plexy » 2014-11-23, 21:47

Na duży + należy zakończenie i nocna rozmowa z Paździochem.
Trochę nudny był ale to jedyny minus.

8/10
Dawid
Paździoch
Paździoch

Post autor: Dawid » 2014-12-27, 20:21

W porównaniu do poprzednich odcinków, ten wypada słabo. Fabuła jest strasznie nudna, mało śmiesznych scen, jedynie: nocna rozmowa w kuchni, oświadczenie Mariolki o ciąży i zakończenie oraz rzeczy Paździocha w toalecie. 6/10
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY|User Miesiąca
USER DEKADY|User Miesiąca

Post autor: Pabfer » 2016-05-01, 10:00

Całkiem mądry odcinek, ale zrealizowany już gorzej. Dobrze, że prześmiali polskie narzekanie na rzeczywistość, która wcale nie jest taka zła i przy okazji zahaczyli o temat kinematografii, która mogłaby stać na lepszym poziomie. Twórcy podjęli się 2 ciężkich tematów, dlatego zabrakło miejsca na humor. Mogę wyróżnić tylko Paździocha w kartoflach.
jednak mimo to odcinek oglądało się całkiem miło, dobrze, że zwieńczyło go bardzo optymistyczne zakończenie.

7/10
Obrazek
Chmurka

Post autor: Chmurka » 2016-05-02, 08:46

Bardzo dobry odcinek. Na plus idzie nocna wizyta Mariana Paździocha, Paździoch śpiący w ziemniakach, rozmowa z Boczkiem, informacja Mariolki o ciąży i reakcja Ferdynanda, pisanie scenariusza, pożyczanie kamery od Paździocha oraz świetne zakończenie. Co do minusów raczej nie ma się co uczepić, gdyż wszystkie sceny były nawet nawet. Najlepsza gra aktorów była u Grabowskiego i Kotysa, którzy świetnie wczuli się w swoje role, a scenariusz został bardzo dobrze zrealizowany, więc nie ma się czego tak naprawdę uczepić.

10/10
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2016-12-03, 01:10

Świetny odcinek, od pierwszej sceny bardzo zabawny, sam pomysł na fabułę dobrze zrealizowany. Nie umiem znaleźć ulubionej sceny, wszystkie były na tak samo wysokim poziomie, co chwila jakiś śmieszny teks, ale nie chce mi się wszystkich wymieniać. Rozwaliły mnie sceny w piwnicy i pomysły
Bohaterów na filmy, na przykład Ferdka: „Wesoła pielęgniara”, „Wesoły rzeźnik” i Paździocha wątek z ciążą Mariolki, trochę dziwny, ale w sumie to podobał mi się, dobrze, że to tylko na jeden odcinek :D Dobry był Ferdek jak się na koniec kamerką nagrał. Bardzo mądre przesłanie, dobrze wplecione w fabułę. 9/10
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
boczek13
Waldek
Waldek

Post autor: boczek13 » 2017-03-18, 19:43

Genialny odcinek
Plusy:
-pierwsza scena
-nocna rozmowa przy wódce
-Paździoch jedzący śniadanie i golący się w kiblu
-Paździoch leżący w ziemniakach i kłótnia z Ferdkiem
-Boczek opowiadający Ferdkowi scenariusz filmu
-kłótnia w piwnicy
-rozmowa Ferdka z Boczkiem na temat roli w filmie "Taki otyły żeś pan jest, głupi żeś pan jest, taki ponury, do widzenia panu"
-reakcja Ferdka na wieść, że Mariolka jest w ciąży
-Paździoch kamerujący kibel
-zakończenie
Minusy:
-brak
10/10
Napie**alać tępe ch*je !!!
Ś.P Tytus Bomba
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 5 [203-244]”