Nowe śmiechy

Dyskusje o muzyce, scenografii, kostiumach; również o kamienicy, w której kręcono "Świat według Kiepskich" oraz na temat osób odpowiedzialnych za serial: reżyserów, scenarzystów, dźwiękowców itd.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Nowe śmiechy

Post autor: Pabfer » 2016-01-16, 21:50

Stare były nawet trochę zabawne, a dzisiejsze są żenujące. Nie chodzi mi tu o samo ich brzmienie, chociaż każdy pewnie oceniał tylko pod tym kontem, ale też o to, że kiedyś śmiechy były wstawione tylko po zabawnych sytuacjach/kwestiach, czyli tak, jak być powinny, a dziś są również po sytuacjach, w których brak humoru, czyli tam, gdzie nie pasują.

Mimo to nie zwracam zbytniej uwagi na te śmiechy. Starych nie uważam za duży plus, a nowych za duży minus. Oglądając odcinek, koncentruję się głównie na fabule.
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2016-01-17, 17:12

Ja również bardziej przepadałem za starymi śmiechami. Nowe nie pasują do serialu oraz ani trochę mnie nie rozśmieszają. ;-)
Awatar użytkownika
voyager1
Halinka
Halinka

Post autor: voyager1 » 2019-05-02, 18:33

Nie wiem czemu ale te nowe śmiechy takie trochę kretyńskie mi się wydają. Zamiast budować klimat, irytują. Nie ma to jak stare śmiechy. Zdecydowanie inaczej się oglądało Kiepskich. Te nowe kompletnie nie pasują. Tym bardziej, że często się zdarza w obecnych odcinkach, że śmiechy są wstawiane w zupełnie nieśmiesznych momentach. To taka jakby próba rozśmieszenia widza na siłę.
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oprawa serialu | Ekipa”