Stosunek do muzułmańskich emigrantów

Psychologia, historia, religia i różnego typu przemyślenia
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Stosunek do muzułmańskich emigrantów

Post autor: Pabfer » 2015-11-17, 10:17

Kwintesencja moich poglądów

Obrazek

http://demotywatory.pl/4578046/2-opcje- ... -uchodzcow

Nie mam nic do dobrych uchodźców, ale niestety trzeba ich poświęcić dla dobra sprawy w myśl utylitaryzmu.
Myślę tak tylko o muzułmańskich uchodźcach- inni- obecnie najczęściej ci inni to Azjaci- mi nie przeszkadzają. Łódź kiedyś zgodnie tworzyli Polacy, Żydzi, Niemcy i Rosjanie i nie mogę złego słowa powiedzieć na ten układ. Nie lubię tylko niektórych muzułmanów. Niektórych, bo ataki terrorystyczne to wynik złego rozumienia Islamu- religii w założeniu pokojowej wbrew pozorom. Dobrzy muzułmanie się nie wysadzają w powietrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Stosunek do muzułmańskich emigrantów

Post autor: Inn » 2015-11-17, 11:07

Powiedzmy sobie szczerze, UE i Francja 40 lat temu popełniły ogromny błąd. Każdy Algierczyk i innych kolonii francuskich od razu stawał się Francuzem i dostawał hajs za nic. Nie chodził do pracy, a pieniądze wydawał na napoje wyskokowe. A rdzenny Francuz musiał na niego pracować. Oficjalnie we Francji jest 10 mln muzułmanów, ale doliczając imigrantów z Afryki może być to nawet 20 mln. Za 20 lat muzułmanie dojdą tam demokratycznie do władzy. Nie zapominajmy że Francja ma duży potencjał nuklearny. Dlatego uważam że terroryści to wierzchołek góry lodowej. Gdyby nie polityka Francji i innych państw zachodu, które swój system nazywają kapitalizmem, a jest to po prostu czysty socjalizm dzisiaj nie byłoby takiej sytuacji. Gdyby nie masoneria, CIA i nie wypowiedzenie wojny Irakowi, Afganistanowi i zrobieniu tam burdelu dzisiaj byłaby tylko Al-kaida. Bo ISIS to wytwór USA. Dlatego nie dziwi że USA nie chcą zniszczyć swojego "dziecka". Nie chcę wnikać jakie zyski mają z tego tytułu służby specjalne Stanów Zjednoczonych. Sorry, ale to wina Zachodu i nie widzę żadnych powodów dla których Polska powinna przyjmować tych imigrantów. Bo na pewno nie są to uchodźcy.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2015-11-17, 15:08

Inn pisze:Nie widzę żadnych powodów dla których Polska powinna przyjmować tych imigrantów. Bo na pewno nie są to uchodźcy.
To jest kolejna racja- muzułmanie najbardziej potrzebujący pomocy zostali w domu, bo nie mieli pieniędzy na emigrację.
Obrazek
Awatar użytkownika
jakledw12
Halinka
Halinka

Post autor: jakledw12 » 2015-11-17, 15:20

Mnie śmieszą młodzi ludzie (głównie mężczyźni) emigrujący z Syrii. Silne chłopy, a uciekają jak tchórze, zamiast pomagać na wojnie.
Wspominać czasy Khamidova to każden jeden potrafi, a robić nie ma komu.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-11-17, 16:28

Spalono w Paryżu Koran. Rząd francuski zapowiada zamykanie meczetów. Wyczuwam wojnę domową. Jest teoria spiskowa że za zamachami stoją służby specjalne. Bo oprócz tego że ISIS robi zamachy w imię Allaha to nic nie zyskało na tym zamachu a straciło.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-11-17, 16:33

Tytuł chyba powinien być "imigrantów" :)

Nie ma co się przejmować "uchodźcami" - to bogaci ludzie, mający mnóstwo kasy na realizację planu zislamizowania Europy. Oni sobie przed szturmem na granice odpoczywają w 5 gwiazdkowych hotelach a nie uciekają przed śmiercią.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2015-11-17, 16:34

Kizior pisze:Tytuł chyba powinien być "imigrantów" :)
Każdy emigrant jest równocześnie imigrantem- zależnie od tego, w stosunku do którego państwa go określamy.
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-11-17, 16:39

Moim zdaniem jest tylko jedno rozwiązanie na zaistniały problem, wysłać uchodźców do swoich krajów niech tam siedzą i walczą za ojczyznę, a nie najpierw jako biedni ludzie proszę Europę o pomoc, a później terroryzują Europejczyków. Było myśleć wcześniej i ich nie wpuszczać, ale tylko nieliczni to przewidzieli. ;-) Tępić islam!
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2015-11-17, 17:02

Fredzio i Edzio pisze:Wysłać uchodźców do swoich krajów . Było myśleć wcześniej i ich nie wpuszczać, ale tylko nieliczni to przewidzieli. ;-) Tępić islam!
Było myśleć, ale teraz już za późno. Nie można tępić Islamu- Francja oberwała głównie dlatego, że walczyła z ISIS. Krytykuję imigrantów, ale tylko pod tym kątem, aby nie wpuszczać nowych. Moim zdaniem nie wolno ruszać tych, którzy już sż, aby nie naraziż się ISIS/Al-Kaidzie/innemu ustrojstwu.
Można jedynie nie dawać im żadnych zasiłków.
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-11-17, 17:17

Pabfer pisze:Było myśleć, ale teraz już za późno. Nie można tępić Islamu- Francja oberwała głównie dlatego, że walczyła z ISIS. Krytykuję imigrantów, ale tylko pod tym kątem, aby nie wpuszczać nowych. Moim zdaniem nie wolno ruszać tych, którzy już sż, aby nie naraziż się ISIS/Al-Kaidzie/innemu ustrojstwu.
Można jedynie nie dawać im żadnych zasiłków.
Właśnie trzeba ich ruszyć żeby nie zarazili islamem Europy. Moim zdaniem zamach na stadion to był tylko i wyłącznie zamach na prezydenta Francji, który prowadził wojnę z państwem islamskim i sam kazał tam spuścił bomby. Nie patrząc na to, to teraz wypadałoby się zgodzić z tym co mówił Janusz Korwin-Mikke, nim ci ludzie do nas przyszli. ;-)

Poza tym jeśli by uchodźcy zmierzali do Polski to tu się tak łatwo nie dadzą. Raz pamiętam jak oglądałem zdjęcia z meczu taki transparent co utkwił mi w pamięci: ''Wy macie meczety, my mamy maczety!''. ;-)
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2015-11-17, 17:27

Fredzio i Edzio pisze:Właśnie trzeba ich ruszyć żeby nie zarazili islamem Europy. ''Wy macie meczety, my mamy maczety!''. ;-)
No nie wiem... Wiadomo, że są zagrożeniem, ale moim zdaniem nie wolno drażnić ISIS. Analogiczny przykład: Aleksander Wielopolski chciał zapobiec powstaniu styczniowemu i w tym celu zarządził brankę, która znacznie przyspieszyła powstanie, a nawet stała się głównym powodem jego wybuchu. Każdy krok trzeba 10 razy przemyśleć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biegacz
Boczek
Boczek

Post autor: Biegacz » 2015-11-17, 20:22

Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-11-17, 20:28

Pabfer pisze:No nie wiem... Wiadomo, że są zagrożeniem, ale moim zdaniem nie wolno drażnić ISIS. Analogiczny przykład: Aleksander Wielopolski chciał zapobiec powstaniu styczniowemu i w tym celu zarządził brankę, która znacznie przyspieszyła powstanie, a nawet stała się głównym powodem jego wybuchu. Każdy krok trzeba 10 razy przemyśleć.
Trzeba było przemyśleć to po ich wpuszczają do Europy. Przecież akurat oni doskonale wiedzieli kogo wpuszczają i że to jest islam i jak sam mówisz nie należy ich drażnić. I nawiązując do twego jeszcze dalszego zdania, że każdy emigrant nie jest islamistom - pamiętaj, że islam to islam i po nich można się spodziewać wszystkiego.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2015-11-17, 21:28

Fredzio i Edzio pisze:Islam to islam i po nich można się spodziewać wszystkiego.
I właśnie dlatego trzeba się ich pozbyć w taki sprytny sposób, żeby ich za bardzo nie zdenerwować, bo jak nie, to Warszawa dołączy do Paryża.

Np. zapewnić im na tyle złe warunki, żeby sami chcieli wyjechać.
Płażej pisze:Obrazek
Przestało być śmieszne w momencie, w którym zaczęło być prawdziwe.
Ostatnio zmieniony 2015-11-17, 21:35 przez Pabfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-11-17, 21:36

Zlikwidować zasiłki. Nie trzeba nad tym długo myśleć, co przy okazji pokazuje na jakim poziomie intelektualnym są politycy.
W Niemczech już kary za złe słowo wobec uchodźców. Państwo totalitarne. Skandal. Co ta merkel odwala?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2015-11-17, 22:10

Myślę, że to nastąpi, bo PiS przestał być przychylnie nastawiony do uchodźców.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-11-17, 22:48

Do "uchodźców" może tak, ale nie zapominajmy że ta partia oferuje 500 zł czyli typowo socjalne podejście, zapominając logicznie pomyśleć i wysnuć wniosek że mimo iż zmieni to demografię ( ewentualnie, bo nigdy nic nie wiadomo), dzieci będą rodzone w rodzinach patologicznych. Natomiast musi zmienić się polityka zachodu wobec socjalu. No ale UE i inni komuniści na to nie pozwolą. A Polska nie ma nic do gadania. I może dobrze bo póki nie ma normalnych ludzi w sejmie nie mających nic ciekawego do powiedzenia nie ma co się odzywać.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-11-18, 16:48

Inn pisze:Zlikwidować zasiłki. Nie trzeba nad tym długo myśleć, co przy okazji pokazuje na jakim poziomie intelektualnym są politycy.
Ktoś, kto jest finansowany przez Katar czy Arabię Saudyjską nie potrzebuje tych marnych groszy z zasiłków. Oni są już w fazie wojny na noże i karabiny a nie na socjal.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-11-18, 19:55

Trudno się z tym nie zgodzić. Natomiast należy popatrzeć na tę sytuację szerzej. Faktycznie Arabii i Katarowi chodzi o ropę ale cała ta rzesza ludzi nie jest jednak bogata. Ale też nie biedna. Oni islamizują Europę. Większośc z nich idzie po zasiłki. I dlatego trzeba je zlikwidować. Na pewno dla nich, bo nie chcę tutaj wprowadzać zbytnio polityki wobec innych grup społecznych.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-11-19, 02:12

Inn pisze:Trudno się z tym nie zgodzić. Natomiast należy popatrzeć na tę sytuację szerzej. Faktycznie Arabii i Katarowi chodzi o ropę ale cała ta rzesza ludzi nie jest jednak bogata. Ale też nie biedna. Oni islamizują Europę. Większośc z nich idzie po zasiłki. I dlatego trzeba je zlikwidować. Na pewno dla nich, bo nie chcę tutaj wprowadzać zbytnio polityki wobec innych grup społecznych.
Większość ludzi idzie się wysadzać.

Socjal można obostrzyć przepisami takimi jak np. dopiero w trzecim pokoleniu nabywasz prawo do zasiłków itp.

A w ogóle to stworzyć klimat społeczno-religijny nieprzyjazny dla arabów. Bo na zachodzie nie było tak, że przyszli islamiści i białe towarzystwo wywiesiło białą flagę. O nie, najpierw była rewolucja obyczajowa, potem zniszczenie kościoła na zachodzie, gender, rozwalenie instytucji rodziny i dopiero na tak osłabioną Europę wkroczył bez problemu islam. Zamachy zaczęły się od odpuszczania np. w sprawie choinek na placach miast czy noszenia krzyżyków na szyi - twardy katolik by tego nie odpuścił a rozmiękczony jak Francuz kapitulował cały czas aż w końcu się doigrał. A teraz idź pan w kraju islamskim powiedz, że przeszkadza ci półksiężyc albo zrób procesję Bożego Ciała - zobaczymy co oni na to.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Marciosss
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Marciosss » 2015-11-19, 07:31

Fredzio i Edzio pisze: pamiętaj, że islam to islam i po nich można się spodziewać wszystkiego.
A zdajesz sobie sprawę że Islam nie jest jednym monolitem? Podobnie jak u nas u nich również jest cała masa odłamów, Sunniszczyści tępią nie tylko innowierców ale również wyznawców innych odłamów Islamu.
Nie można zapominać też o mniejszości Tatarskiej którą doceniał nawet Piłsudski.
W Technikum miałem kolegę pół-araba pół-polaka który mieszkał w Libanie ale jego rodzina uciekła przed wojną do Polski i jakoś nie ciachał nikogo maczetą.

ISIS to państwo a nie mała organizacja jak Al kaida. Problemy trzeba zwalczać u źródła, czyli walczyć nie w Europie a na terenie samozwańczego Państwa Islamskiego które terroryzuje prawowitych mieszkańców tamtych ziem. Na dobrą sprawę tylko Putin coś robi w tej sprawie.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2015-11-19, 07:36 przez Marciosss, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-11-19, 16:22

Marciosss pisze: Nie można zapominać też o mniejszości Tatarskiej którą doceniał nawet Piłsudski.
W Technikum miałem kolegę pół-araba pół-polaka który mieszkał w Libanie ale jego
Bo był jeden na całą klasę a w takiej Szwecji to jest jeden Szwed na klasę. Wtedy dopiero pokazują araby swoje prawdziwe oblicze.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2015-11-19, 18:48

https://www.protestuj.pl/nie-dla-islams ... ,53,k.html

Ja podpisałem i wierzę, że to coś da!
Obrazek
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-11-20, 19:17

Polacy pomogli byłemu muzułmaninowi w UK w ataku na niego, o szczycie na Malcie nie ma mowy w żadnych mediach. Coraz bardziej nastawiam się, że III WŚ jest nieunikniona bo w tej nienormalności już wytrzymać nie można.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-11-20, 19:30

A taka afera o ten szczyt w mediach :roll:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWAŻNE ROZMOWY”