045 Przezorny zawsze ubezpieczony

Awatar użytkownika
StorN
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: 045 Przezorny zawsze ubezpieczony

Post autor: StorN » 2015-02-01, 21:38

Świetny odcinek. Fabuła na naprawdę wysokim poziomie, do tego bardzo dobry występ Chabiora. Oczywiście, najlepsza była zamiana Ferdka w babkę oraz motyw z adidasami. Ogólnie rzecz biorąc kolejny epizod na bardzo wysokim poziomie.

9/10
Awatar użytkownika
boczek13
Waldek
Waldek

Post autor: boczek13 » 2016-08-09, 10:40

Jeden z lepszych odcinków 1 sezonu
Plusy:
-wizyta agenta ubezpieczeniowego
-rozmowa w kuchni
-próba wyłudzenia ubezpieczenia na głuchoniemego Waldusia "jak on piękie śpiewał. Ole ole ole ole sędzia jest dupa to każdy wie"
-procedury dochodzeniowe agenta "jakie fajne adidaski"
-rozwalony kibel przez tajfun "kanalia"
-Walduś z wiadrem udający powódź w sypialni
-donos Paździocha
-rozmowa Halinki z Edziem
-hipnotyzycja Ferdka
-Ferdek jako Babka
-zakończenie
Minusy:
-brak
10/10
Napie**alać tępe ch*je !!!
Ś.P Tytus Bomba
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2017-02-20, 20:55

Bardzo dobry epizod. Duży plus za świetnego Chabiora. Po kolei: scena początkowa fajna, wizyta agenta bardzo dobra (Teofil Zakwas :mrgreen: ), rozmowa o płaceniu kartą mnie rozbroiła :lol: . I to zakłopotanie Chabiora. :-P Najlepsze były zdecydowanie pomysły na wyłudzenie pieniędzy. Pierwszy z niepełnosprawnym Waldusiem niezły, stroił dobre miny, ale najlepiej wyszła akcja z adidaskami. :mrgreen: Druga akcja z rozwaleniem kibla genialna. I Paździoch, który wszystko zepsuł. :-P Trzeci kataklizm chyba jeszcze lepszy. Akcja z wiadrem mistrzowska. :mrgreen: Ale znowu te adidaski... :lol: Potem akcja z hipnozą dobra, a końcówka z wypłatą odszkodowania i wieścią, że odhipnotyzowanie będzie... ciężkie bardzo dobra. Ogólnie to był jeden z pierwszych oglądanych przeze mnie odcinków i od razu bardzo mi się spodobał. Za ten sentymentalny argument dorzucam 1 punkt i wychodzi ostatecznie 10. :-)
Ostatnio zmieniony 2017-02-20, 20:59 przez Matrixun, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-11-07, 18:24

Bardzo dobry odcinek. Świetny Chabior w roli ubezpieczyciela. Najśmieszniejsze pomysły Ferdka na wyłudzenie odszkodowania. Najpierw Głuchoniemy Waldek i testy Chabiora. Najlepszy tekst "Ale fajne adidaski, zawsze o takich marzyłem, chyba se je wezmę" i rekcja Wladka :mrgreen: Ekstra był pomysł z tajfunem kanalia i powodzią w sypialni, jak Walduś polewał wodą i jak Paździoch przyszedł na nich donieść.
Dobry też pomysł Edzia z hipnotyzerem. Dobra scena ze "Śpij kochany śpij" i "Jesteś babką". Świetny Ferdek jako Babka, badanie browarem i radość Halinki z ubezpieczenia. 10/10
Obrazek
xxdawidxx
Waldek
Waldek

Post autor: xxdawidxx » 2018-02-19, 11:49

Świetny odcinek.Na plus:
- agent ubezpieczeniowy o adidasach Waldusia
- próby wyłudzenia odszkodowania przez Ferdka i Waldka
- Paździoch mylący agenta ubezpieczeniowego z pracownikiem administracji
- Halinka rozmawiająca z Edziem
- zahipnotyzowany Ferdek
- zakończenie
Minusy:
-brak
10/10
Skończyło się świrowanie,czas na faktur opłacanie
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-13, 21:27

Świetny odcinek, bardzo dobry pomysł jak i wykonanie. Rewelacyjny występ Chabiora, podpuszczanie - tajfun "Kanalia" :mrgreen: i dokuczanie Waldkowi (ale fajne adidaski :mrgreen: ) było strasznie śmieszne, tak jak wymuszanie odszkodowania. Zakończenie także bardzo dobre. Odcinek trzymający wysoki poziom serii.

9/10
Ty byku ty!
voyager1
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: voyager1 » 2018-06-01, 10:59

Odcinek po prostu majstersztyk. Jeden z najlepszych Okiła! :D każda scena wymiatała, zero nudy
Plusy
+ początek z programem tv i "oj jak boli"
+ wizyta tego agenta ubezpieczeniowego i jego nazwisko Teofil Zakwas
+ Dialog między Ferdkiem a Agentem:
"F: Ale ja chwilowo nie mam gotówki
A: Nie szkodzi, może pan zapłacić kartą
F: Jaką kartą? Może być dupek z wąsem?"
+ pomysły na wyłudzenie kasy (zrobienie z Waldusia głuchoniemego, tajfun Kanalia, powódź stulecia, hipnoza)
+ tekst Agenta :"Ale fajne adidasy, zawsze o takich marzyłem. Chyba se je wezmę" i Walduś jak się na to nabierał
+ donos Paździocha na Ferdka
+ scena hipnozy
+ Ferdek jako Babka (jak zobaczyłem Ferdka na tym wózku Babki i ubranego jak ona, popłakałem się ze śmiechu 😂😂😂)
+ zakończenie

Minusów brak
Ocena 10/10
Takie odcinki mogą stanowić przykład dla pana Y. jak powinno się robić naprawdę dobre i śmieszne epizody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 1 [odcinki 1-145]”