003 Kiepscy - zboczeńcy

Fuzzygirl
Mariolka
Mariolka

Re: 003 Kiepscy - zboczeńcy

Post autor: Fuzzygirl » 2012-07-05, 21:25

Najlepszy odcinek z pierwszej złotej trójki. Pierwszy i już bardzo dobry występ Mariusza Czajki. Sprawdził się w roli sprzedawcy skarpetek i jak sobie pewnie ludzie myśleli zboczeńca. W kapitalnym odcinku nie mogło zabraknąć kapitalnych scen i tekstów, a tych w owym odcinku było sporo.
- Zdun i to jego "Ahh ty byku jeden ty" do Waldusia było świetne, reakcja Waldiego na podrywanie także.
- Rymy edzia m.in "Ludzie, ludzie sam widziałem, Kiepski romans ma z pedałem", "Kto wyciorem nie pracuje, temu żonka nie gotuje" i scena z dobijaniem się do drzwi Paździochów i klepnięcie Heleny w głowę było bardzo dobre.
- Fragment piosenki Ferdka też na ogromny plus.
- Rozwiązywanie krzyżówki i plan Ferdka ( "najpierw to ja się napije piwa, a potem... pójde spać ).
- Sprawdzanie działania baterii na Babce dobre.
Końcowa ocena to 10/10, bo inaczej tego odcinka nie można ocenić.
"Ahh Ty byku jeden Ty"
Awatar użytkownika
Prusik
Waldek
Waldek

Post autor: Prusik » 2012-07-06, 10:04

Przez cały odcinek się śmiałem. Akcja z Edziem, przepychanie pieca swoim wyciorem przez fachowca oraz trzepanie dywanu.
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2012-07-07, 12:32

Super śmieszny odcinek. Właściwie wszystko mi się podobało. Pierwsza scena z Babką jak Ferdek sprawdzał czy bateria jest dobra. Świetna scena jak Edzio podsłuchiwał rozmowę Ferdka ze sprzedawcą skarpetek. Scena z krzyżówką i część ciała na 4 litery. Zdecydowanie najlepszy był zdun z firmy Wyciorex i przepychanie pieca. No i końcówka z trzepaniem dywanu też bardzo dobra.

"Babka ma tyle samo do powiedzenia z bateriami co i bez baterii"
"Najpierw to ja się napiję piwa, a potem to ja pójdę spać"
"Lal la la la la jak motyle jak motyle"
9/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek K
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Ferdek K » 2012-07-16, 11:54

Rzeczywiście najlepszy z pierwszej trójki ;-)
Wizyta p. Czajki i skarpetki :->
''Ludzie, ludzie sam widziałem ! Kiepski romans ma z pedałem !'' :mrgreen:
Gość od Wyciorexu i przepychanie, podnieta Mariolki :-D
Wątek z krzyżówką i część ciałą na 4 litery :lol:
Wyważanie drzwi przez Edzia :-)
I końcowa scena W PLENERZE ! z trzepaniem dywana :-P
10/10
[center]Obrazek[/center]
pollen99
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: pollen99 » 2012-07-29, 10:38

To właśnie ten odcinek przeważył o kontynuacji tego serialu :-> !
Był najlepszy i najśmieszniejszy z całej pierwszej trójki ;-) .

Na plus było:
- próbowanie baterii przez Babkę ("Babka ma tyle do powiedzenia z bateriami, co i bez baterii." :lol: )
- pierwszy występ Czajki w serialu ("A jakie pan woli... czerwone?" :-> )
- świetne teksty Edzia - "Skarpeteczki spod płaszczyka - smaczny kąsek dla Ferdyka!" i "Ludzie, ludzie, sam widziałem - Kiepski romans ma z pedałem!" :mrgreen:
- rozwiązywanie krzyżówki przez Ferdka ("- Dupa tam! - Dupa? Dupa pasuje!" :-D )
- przepychanie pieca i kot Wacuś ("- Wycior mam na stanie w magazynie! - Stanie w magazynie? - W magazynie to on leży." :-) )
- przywitanie Edzia pacnięciem w głowę Paździochowej :-D ("To ja spadam, i już więcej nic nie gadam")
- scenka na klatce schodowej ("Jak motyle, jak motyle!" "Kto wyciorem nie pracuje, temu żonka nie gotuje!" :-P )
- Zdun bijący do Waldka ("Ach, ty byku jeden." :-) )
- scenka nocna i Paździoch, który przestraszył się spłukiwania wody :mrgreen:
- wyrywanie włosów z nosa, przybiegnięcie akwizytora ("Kładź się tu, łysa pało!") i wyjście na korytarz z dywanem ("Czasami dobrze jest sobie trzepnąć - dla zdrowia!" :lol: )
- trzepanie dywanu na podwórku ("Mocniej, mocniej..." :-D )

Minusów nie zauważyłem w tym odcinku żadnych, co sprawia, że oceniam ten odcinek na całkowite 10/10! ;-)
kewinix123

Post autor: kewinix123 » 2012-08-09, 11:49

Bardzo fajny odcinek... Scena w plenerze... :oops:

Na plusy "+"
Wyciorex,
kot Wacek,
Facet sprzedający skarpety,
Rymy Edzia,
Pogoń za zboczeńcem 8-)

Brak "-"

Ocena: 10/10 :lol:
Awatar użytkownika
JaObiecujeWam
Paździoch
Paździoch

Post autor: JaObiecujeWam » 2012-09-02, 14:53

ah ty byku jeden ty... Jakbyś się jeszcze troche opalił ... to znam takie jedno fajne miejsce ... dla prawdziwych mężczyzn ... hasło wyciorex :lol: :mrgreen: Ta scena mnie rozwala sam odcinek 9/10 ale ta scena to 11/10 :mrgreen:
Kokosy, banany i inne banały
A zamiast pracy - taniec i śpiew
I każden bedzie miał co tylko będzie chciał
Tylko mnie wybierz na prezydenta
Ja obiecuje wam, ja obiecuje wam tra-la-la-la
Awatar użytkownika
Brady
SCENARZYSTA DEKADY
SCENARZYSTA DEKADY

Post autor: Brady » 2012-09-23, 18:22

Ten odcinek jakoś do mnie nie przemówił. Było dużo śmiesznych momentów, ale odcinek mi się nie podobał. Poszukiwanie zboczeńca trochę głupie. 8/10.
Awatar użytkownika
mocny full 22
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: mocny full 22 » 2012-11-01, 18:29

Świetny odcinek. Najlepsze momenty to początek, puszczenie bąka przez Boryska, Edzio myślący że Ferdek to zboczeniec, rozwiązywanie krzyżówki przez Ferdka, Edzio podsłuchujący rozmowę kolesia z Wyciorexu z Haliną, rozmowa Heleny z Edziem, ''40 zł się należy i jeszcze jakaś premia, bo odzyskał pan zwierzaczka'' HAHAHA i końcówka. 10/10.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-12-20, 21:25

Zacytuję wypowiedź nie będącego już na forum Dana, z którą się zgadzam całkowicie.
Dan-TuTenCham pisze:Najlepszy odcinek pierwszej trójki.
Najlepszy odcinek z całej pierwszej trójeczki sitcomu. O wiele lepszy i śmieszniejszy niż dwaj jego poprzednicy.

Gdybym oglądał to pierwszy raz i czekał na next odcinki, rzekłbym śmiało - oby tak dalej :)

Śp. Tadeusz Szymków i zagrana jego rola gościa z "Wyciorexu" bardzo udana. Do tego Mariolka zapatrzona w niego jak baby w biskupa też na duży plus. Słowa zduna do Waldka i tekst ach ty byczku - mistrzostwo świata :D

Czekam na następny odcinek ;)

Ocena - 7/10
-Ferdas-
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: -Ferdas- » 2013-01-23, 14:51

Plusy:
- Sprawdzaniem baterii na języku Babki
- Scena ze skarpetami, myśli Edzia :mrgreen:
- Krżyżówka
- Koleś z "Wyciorexu"
- Ostatnia scena poza kamienicą

Wolę późniejsze odcinki, więc daję 8/10
Awatar użytkownika
MJP
Mariolka
Mariolka

Post autor: MJP » 2013-01-24, 13:29

"Kto wyciorem nie pracuje, temu żonka nie gotuje :mrgreen: " - kosmiczny tekst :D Odcinek wzorowy, pełno tekstów i scen doprowadzających mnie do łez ze śmiechu :D Scena jak Zduń przepychał piec Kiepskich i jak Zduń kokietował Waldka była wprost genialna :D Albo jak Ferdek "depilował" wnętrze nosa kombinerkami :D Odcinek 10/10
Awatar użytkownika
Lonzio
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Lonzio » 2013-01-25, 17:37

Bardzo dobry odcinek. Na plus rozmowa Ferdka ze sprzedawcą skarpetek, jej dwuznaczność, rymy Edzia, rozmowa Haliny z facetem z Wyciorexu, kolejna dwuznaczność, opłakiwanie Wacusia i komentarze gościa z Wyciorexu, Paździoch jako ochroniarz, wyrywanie włosów z nosa, pomysł Ferdka z dywanem.

8/10
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2013-01-25, 18:34

Bardzo śmieszny odcinek. Wszystkie sytuacje były komiczne, tekst Edzia najlepszy "Ludzie, ludzie sam słyszałem Kiepski romans ma z pedałem!" :mrgreen:. Ten facet z Wyciorexu też fajny, ogólnie cały pomysł na odcinek został fajnie wymyślony.
10/10
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Derek187 » 2013-01-29, 14:36

Na plus + :arrow: przykładanie baterii do języka babki, scena z akwizytorem i "na jajorce", rozwiązywanie krzyżówki, Zdun i Wacuś, Edzio pukający po czole Heleny, scena na klatce, zakończenie :D

Ocena maksymalna 10/10
Obrazek
MEEENDA

Post autor: MEEENDA » 2013-02-27, 00:01

Świetny, świetny i jeszcze raz świetny odcinek.

Bardzo dużo pozytywnych stron tego odcinka.
Świetny debiut Czajki w serialu, rola Śp. Pana Szymkowa też bardzo dobrze zagrana.
Edzio bardzo dobre teksty Ludzie, ludzie sam widziałem. Kiepski romans ma z pedałem i Kto wyciorem nie pracuje, temu żona nie gotuje
-Wizyta "zboczeńca" w mieszkaniu Ferdka i rozmowa o skarpetkach :lol:
-Jajorka :lol:
-Krzyżówka i D**a :D
- Edzio i pukanie do domu Paździochów :P
-Zdun i jego "akcja" z piecem
-Wacuś
-Gonitwa za akwizytorem
-Scena przy trzepaku

Ocena bez dwóch zdań [10/10]
Najlepszy z trzech pilotażowych odcinków.
Server
Halinka
Halinka

Post autor: Server » 2013-02-27, 11:02

Ostatnia scena moim zdaniem najlepsza. Jak widać pomysłowość Ferdka nie zna granic :)
Po raz kolejny minusem jest panująca ciemnota, jest strasznie ciemno, albo reflektory miały słabą moc, albo były źle ustawione.

8/10, całkiem nieźle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2013-03-12, 05:41

Twórcy ustrzelili na początku hat-tricka - pierwsze trzy odcinki megawypas.
Mimo iż trzeci nie jest toczony w błyskawicznym tempie śmieszności (były chwile oddechu) jak dwa pierwsze to w pełni zasługuje na maksymalną ocenę.

Fajny pomysł - Kiepscy Zboczeńcy i odcinek nasycony erotycznymi aluzjami i dwuznacznościami.
Świetnych tekstów i scen było sporo.
Najpierw Czajka zboczeniec pokazuje Ferdkowi jaja.. tzn. skarpety "jak dla mnie trochę za duże" "a jakie by pan wolił, różowiutkie ?" :lol: I jeszcze Edzio podglądał :-D

Śmieszna scysja między nimi - "o jej jak się ludzie dowiedzą" - "ludzie ludzie sam widziałem, Kiepski romans ma z pedałem" i tekst Ferdka jak go złapał: "Panie Edziu jak pan takie pierdoły będzie opowiadał to ja pana zgwałcę, i to na śmierć" :lol: I na końcu najlepsze nawiązanie do Psów, ciekawe czy z powody śp. Szymkowa.

Potem akcja z Wyciorexem i "przeczyścić otworek" Halince - ale ostra jazda oraz "przepchałem tej szanownej pani komin" - totalna jazda :lol:
Masakra też jak przepychał i Mariolka zemdlała a najlepsze jak śpiąca Babka "eeeeeeee" - pękłem ze śmiechu.
Potem Wacusia wyciągnął i najazd na Ferdka a ten że owszem peruką babki palił w piecu :lol:
A jak Zdun wychodził i podrywał po pedalsku Waldusia "ach ty byku jeden" - "ja znam takie jedno miejsce - hasło Wyciorex" - hahahahahahaha.
A jeszcze wcześniej na schodach jak Edzio pokazywał długopisem a Ferdek tak głową kiwał :-D
"Kto wyciorem nie pracuje temu żonka nie gotuje" - to są rymy.

Akcja z czatowaniem na zboczeńca też świetna - pierwsza współpraca trójki głównych sąsiadów.
Ferdek jaki spękany swoją sytuacją próbujący załagodzić - "Tu zboczeniec, tam zboczeniec, świat jest pełen zboczeńców" :-D
Ja taki może wyglądać "a pod spodem goły" :lol:
Fajnie Boczek z toporem rzeźnickim - nie było mówione że tam pracuje a to znak że pracował albo z tego powodu wymyślono że Boczek tam pracuje.
I jeszcze: "Stój kto idzie" - "Ferdynand Kiepski, a kto pyta ?" - "Marian Pażdzioch !" :lol:

Końcowa akcja z trzepaniem dywanu też fajna - "kładź się tu łysa pało" - "mężczyzna musi od czasu do czasu se trzepać" :-D
Scena bez greenboxu wielki plus. A tą skodę to widziano na zdjęciu które ktoś kiedyś tu wrzucał.

A w międzyczasie - Babka tester baterii i Ferdek rozwiązujący krzyżówkę i wyrywający kombinerkami włosy z nosa - kapitalne uzupełnienie całości.

Inne wnioski.
Ferdek był głupszy w tych odcinkach, większy prostak niż później. Laska z pustostanu mogłaby być w jakiejś koncepcji córką Pażdziochów ? Ciekawe jakie pomysły rozważali twórcy. Tak samo kumpel Boczka - mieszkał z nim bo i w tym odcinku się pojawił a co dalej ? Bardzo ciekawe to wszystko.

.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Sławek Wiśnik
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Sławek Wiśnik » 2013-03-12, 10:17

waldemarus pisze:zauważcie że boczek w tym odcinku miał blond włosy
Ja też to zauważyłem. O ile mogę dobrze stwierdzić to powiem wprost że o niebo mi przypominał Radka Liszewskiego z Weekendu, zwłaszcza z początków jego kariery, gdzieś tak mniej więcej do 2008 roku. Zaś w pierwszym odcinku Graczyków, który był kręcony w tym samym czasie co ten odcinek miał tak jak w późniejszych czarne. Wogóle z tymi jego włosami to dziwna sprawa. Ciekawe, kto mu przefarbował na blond. Zresztą w "Wiara czyni cuda" też ma blond włosy
Ostatnio zmieniony 2013-03-12, 10:21 przez Sławek Wiśnik, łącznie zmieniany 3 razy.
Patrick Miller
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Patrick Miller » 2013-04-02, 14:57

Dobry odcinek

Plusy:
-Sprawdzanie stanu baterii przy użyciu babki
-Babka: "Nie jesteś godzien słuchać chórów anielskich" :-P
-Halinka: "Jak dzieci, cholera jasna"
-Ferdek: "Na Jajorce ?"
-Edzio: "Gazetka na nocny stolik - Walczący Katolik"
-Czajka: "W naszych skarpetach robisz wrażenie na kobietach"
-Edzio: "Ludzie ludzie sam widziałem Kiepski romans miał z pedałem" :lol:
-Ferdek: "I Poczta Polska pana nie pozna"
-Ferdek rozwiązujący krzyżówkę i podpowiedzi Mariolki i Waldka
-Ferdek: "Dupa pasuje"
-Halinka: "Pokazuje te rzeczy spod płaszcza"
-Ferdek: "Idziemy zobaczyć prawdziwych krasnali trzepaczkowych"
-Wyciorex u Kiepskich i jego teksty
-Halinka: "No to niech pan posuwa znaczy przepycha tym swoim wyciorem"
-Przepychanie pieca
-Mariolka: "Ale ma pan fajny wycior"
-Wyciorex: "W magazynie to on leży"
-Przywalenie Paździochowej w łeb
-Edzio: "Supermen za jedyne 40 złotych"; "Właśnie teraz wiezie ją na przeczyszczenie wyciorem"; "Pan Ferdek-czyścioszek, symbol seksu lat 90-tych"; "Ale jaja, jak u Carringtonów" :mrgreen:
-Śpiewanie Ferdka na klatce
-Ferdek: "Ja peruką babki owszem, ale Wacusiem nigdy"
-Świrowanie Paździocha z bronią
-Paździoch: "Spod płaszcza genitalia wyciąga i zachęca, żeby je głaskać"
-Paździoch, który przestraszył się spłuczki
-Boczek: "Niech no teraz spróbuje coś pokazywać"
-Ferdek wyrywający sobie włosy z nosa kombinerkami: "Po co te włosiska rosną w tym nosie ?" :lol:
-Ferdek (do Czajki): "Kładź się tu, łysa pało"
-Dialog:
Ferdek: "Przepraszam bardzo, przepraszam, idę trzepać, przepraszam"
Halinka: "Od kiedy tobie tak się trzepać chce, co ?
Ferdek: "Czasem to dobrze dla zdrowia... se trzepnąć"

Minusy:
-Pieprzenie o Wacusiu :roll:
-Dużo nudy

8/10
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-05-11, 20:07

Sam pomysł na odcinek daje odcinkowi 8/10. Najlepszy facet z Wyciorexu i akwizytor. Oczywiście Edzio też dobry. 10/10
Awatar użytkownika
WojeWoda
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: WojeWoda » 2013-09-01, 13:21

Fajny odcinek

Na plus:
- sprawdzanie baterii,
- świetny występ Edzia,
- rozmowa ze sprzedawcą skarpetek,
- facet z Wyciorexu,
- zakończenie

9/10
"Nie pracuję na godziny, ja wyrządzam zło na akord"
paździoch91
MODERATOR DEKADY
MODERATOR DEKADY

Post autor: paździoch91 » 2014-05-11, 21:02

Zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że ten odcinek jest najlepszym z trójki pilotażowych. Kluczem sukcesu są dialogi budowane na dwuznacznościach, będące po prostu na wysokim poziomie humoru i to w zasadzie tyle, co można napisać. 8/10
Mam nadzieję, że nigdy nie doczekam 457 odcinka ŚWK.
Awatar użytkownika
kanalium
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kanalium » 2014-05-14, 15:08

Na plus:
+ test baterii
+ gość z "Wyciorexu"
+ naprawa pieca
+ Ludzie, ludzie, sam widziałem, Kiepski romans ma z pedałem. (Listonosz Edzio)
+ krzyżówka
+ akwizytor ze skarpetami
+ trzepanie dywanu
Na minus:
- spalony kotek
Najlepszy z trzech pierwszych odcinków, 9/10.
Obrazek
Awatar użytkownika
StorN
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: StorN » 2014-05-14, 20:56

Odcinek najlepszy ze wszystkich pilotażowych. Fajny humor sytuacyjny, oparty na nieporozumieniach. Pomysł nie był jakiś wybitny, ale wykonanie bardzo dobre. Najbardziej podobała mi się scena na korytarzu z trójką bohaterów (Boczek jeszcze wtedy był drugoplanowy). Ten cały facet z Wyciorexu jakoś do mnie nie przemówił, chociaż podryw Waldka w jego wykonaniu naprawdę mnie rozbawił.

8/10, nie daje 9 tylko z powodów czysto subiektywnych, po prostu nie do końca odpowiadał mi klimat tych pierwszych odcinków.

Od razu podsumuję odcinki pilotażowe, każdemu z nich dałem ocenę 8, chociaż minimalnie wybił się odcinek "Kiepscy - zboczeńcy". Chociaż brakowało mi w nich tego późniejszego klimatu i czasem było mało Ferdka to były naprawdę wyładowane humorem, niemal każdy tekst wywoływał u mnie uśmiech na twarzy. Serial zaczął się naprawdę dobrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 1 [odcinki 1-145]”