012 Rolki, czyli total gigant

Przemek77
Halinka
Halinka

Re: 012 Rolki, czyli total gigant

Post autor: Przemek77 » 2014-11-17, 14:22

...i chyba jeden z nielicznych odcinków, w których Halinka wyglądała.... no jednak pociągająco :) (chodzi o scenę końcową).
- No wiesz pan na te erosy
- Jakie erosy?
- Normalne panie: gumiaki, prezerwatiwy. Tu se pan piniążka wrzucasz a tam se balon wylatywa, kondon!
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2014-11-17, 14:29

Zabawny. Dobrzy Edzio i Boczek. BONUSOWY PLUS za prawdziwe podwórko i za ciekawostkę o Boczku.
Jednak czzesgoś brakło
8/10
Obrazek
bjjess12
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: bjjess12 » 2014-12-29, 22:21

Jak dla mnie odcinek z tych topowych, czyli 10/10
Na plus wg. mnie:
- początek i przerwanie meczu w najlepszym momencie
- mistrzostwa Mongolii w zatrzymywaniu oddechu
- rozmowa o pośredniaku
- rozmowa o urodzinach Mariolki oraz tekst Ferdka: Pokaż mi dziecko, które ma urodziny dwa razy do roku
- powrót Ferdka po zapomniane piwo
- krasnale Boczka
- przydzielenie zadań dla krasnali przez Ferdka
- wyzywanie się Boczka z Edziem Listonoszem
- rymowanie Edzia
- postać Łysego
- tekst Waldka: Ktokolwiek kurna widział, ktokolwiek kurna wie
- zachowanie Babki na przyjęciu urodzinowym (śpiewanie i w ogóle)
- brudne pieniądze Paździocha
- negocjacje Ferdka z Paździochem
Marciosss
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Marciosss » 2014-12-30, 11:38

Świetny odcinek. Plus za sceny na podwórku i kolor włosów Ferdka.
10/10 :mrgreen:
Awatar użytkownika
AronChuppa
Boczek
Boczek

Post autor: AronChuppa » 2015-04-07, 14:54

Plusy:
Scena w plenerze z Ferdkiem, Edziem i Boczkiem
Fryzura Ferdka
Mistrzostwa Mongolii
Minusy:
Mała ilość sporów pomiędzy Ferdkiem i Halinką
Ocena: 7,5/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2015-05-29, 15:52

Zwariowany odcinek i było trochę rzeczy "nie wiadomo skąd", ale generalnie fajny. Dobry był początek z przerwanym meczem, dialog Ferdka z Boczkiem na podwórku (dodatkowy plus za pokazanie podwórka!) i tekst "Wrotki, wrotki, ale tatuś bez robotki", znakomita była pijana Babka i tekst Waldka "ktokolwiek...". Potem akcja z Paździochem też świetna i dialog:
- Paździoch, jak my się umawiali?
- Idź, wasza wysokość, w cholerę!
i potem akcja z papierem. Zakończenie takie sobie. Odcinek zasługuje - według mnie - na ocenę 8/10.
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-09-12, 15:17

W sumie dobry odcinek. Scena Ferdka z Halinką w kuchni wypadła najlepiej i odcinek zapowiadał się lepiej niż wyszło na końcu. Podobała mnie się również scena na podwórku, Edzio oferujący krasnale i Boczek jak uciekał. Występ Łysego nie był zły, lecz zakończenie średnie, mogli to zrobić inaczej. Rozwaliły mnie te mistrzostwa w ściskaniu nosów :mrgreen:

8/10
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-05-04, 16:46

Zabawny odcinek, choć może do rewelacji trochę brakuje. Niezły początek z rzutem karnym i mistrzostwa Mongolii w zatrzymywaniu oddechu :mrgreen: Fajny klimat miała scena na podwórku, teksty o wrotkach, śmieszne krasnale Boczka i kłótnia z Edziem. Świetna była pijana Babka, jej teksty o winie, śpiewy i w ogóle. Łysy średnio mi się podobał, nie zepsuł odcinka, ale też nie wniósł nic ciekawego. Super scena z Paździochem liczącym kasę w kiblu i to jak się bał włosów Ferdka, a także negocjacje w sprawie milczenia Ferdka i tekst Wasza wysokość. Zakończenie takie sobie bez rewelacji. 8/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2016-06-22, 20:45

Odcinek taki sobie, jakoś nie przypadł mi do gustu. Na plus na pewno pokazanie prawdziwego podwórka, włosy Ferdka, dobry i zabawny Edzio, mistrzostwa Mongolii, Paździoch w kilbu, negocjacje milczenia Ferdka. Na minus takie sobie zakończenie. Ogólnie czegoś mi tu zabrakło. Dam 8/10.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
#ToksycznyTomuś
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: #ToksycznyTomuś » 2016-10-05, 12:33

Kolejny z tych klasyków, który można oglądać po dziesiątki razy ;-)

Plusy:
*Boczek i żona (szkoda, że ten temat nie został pociągnięty)
*Scena z krasnalami
*Ferdek na podwórku
*Babka i sceny z winem "Jak nie mamy wina.. jak mamy"
*Scena w kiblu
*Scena w kuchni Ferdka i Halinki "A pokaż mi dziecko co ma urodziny dwa razy w roku" :D

Minusy:
BRAK

Ocena : 10/10
[center]To co się lampisz, karwasz twarz, cwelu jeden z drugim?!

Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2017-02-18, 22:34

Cóż, niewiele chyba mam do dodania do mojej poprzedniej oceny tego odcinka. Podtrzymuję, że był to zwariowany odcinek, ale generalnie fajny. Dobrze rozpoczął się przerwanym meczem i tekstem redaktora "A właśnie, że tak", potem tekst Ferdka "chyba byłem pijany" :mrgreen: , kultowy już chyba dialog Ferdka z Boczkiem na podwórku (oczywiście plus za pokazanie podwórka) oraz Ferdek, który nawet krasnale by chciał wysyłać do monopolowego :lol: , następnie scena w salonie z niezłym Łysym i kapitalną pijaną Babką. Szczególnie rozwalił mnie tekst ''Żeby babcia nie krakała to jej winka dolej mała'' :lol: oraz tekst Waldka "ktokolwiek...", po którym Halinka go zdzieliła. Paździoch w kiblu i późniejsze tłumaczenie, że jest po dwóch zawałach znakomite. :mrgreen: Oczywiście jeden z moich ulubionych fragmentów:
- Paździoch, jak my się umawiali?
- Idź, wasza wysokość, w cholerę!
i potem akcja z papierem na wielki plus. Zakończenie nie było według mnie zbyt dobre. Do teraz zastanawia mnie w jaki sposób Ferdek został zauważony i ostrzyżony w tak "nowoczesny" sposób. Za niewyjaśnienie tej kwestii nie mogę dać maksa i wystawiam 9/10.
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-02-19, 19:11

Najlepszy odcinek ŚWK wśród pierwszych 15 epizodów. Dobra odpowiedź Ferdka na obietnicę: "Chyba byłem pijany". :lol: Trochę patologia, ale rozbawiło. Miła i przyjemna rozmowa na podwórku Ferdka z Boczkiem (dodatkowy plus za tajemniczy smaczek o żonie, dzięki któremu powstał mój pomysł na scenariusz), potem z Edziem i te tajemnicze krasnale. ;-) Scena w salonie naprawdę dobra, trochę wkurzała Mariolka z tym: "Ja chcę rolki!", ale za to wszedł Łysy i sprawił, że odcinek się trochę poprawił. No a wejście Ferdka to już geniusz! Chodzi oczywiście o jego fryzurę i zachowanie. Świetne. Dobra też była ugoda z Paździochem (swoją drogą zamiana ról - Kiepski menda) i nazywanie Ferdka Waszą Wysokością. :-D Akcja z papierem też dobra. Zakończenie nie było takie złe, głównie dlatego, że Halina nie wyglądała najgorzej. :-P
Skoro najlepszy, to musi dostać 10/10, nie inaczej.
Ostatnio zmieniony 2017-02-19, 19:40 przez kacrudy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-02-22, 06:31

Świetny odcinek ! Bardzo dobra scena w kuchni i na podwórku, choć te krasnale były lekko niepotrzebne i nie rozśmieszyły mnie. Bardzo fajnie, że Ferdek jednak kupił Mariolce te rolki, zresztą często o tym wspomina w następnych odcinkach :-p
Postać Łysego i Babka genialne ! Fryzura Ferdka i komentarz Łysego świetny ! :lol: Kto by pomyslał, że babka tak się dogada z młodzieżą ? :lol: Nie może być inaczej 10 ♥/10
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-02-23, 00:09

Bardzo dobry odcinek, fajna pierwsza scena i cały motyw z tym mongolskim programem. Poza tym, na plus świetny występ Babki jak i całe urodziny, scena z Paździochem liczącym kasę, zmianą włosów i pokazanie podwórka. Na minus Łysy - nie lubię jego postaci w serialu, jest tak strasznie tanią i żałosną postacią "typowego nastolatka", że aż boli, chyba, że to celowe. No i świetne zakończenie, lubię jak wszystko idzie po myśli Ferdka.

8/10
Ostatnio zmieniony 2018-02-23, 00:51 przez Ontario, łącznie zmieniany 2 razy.
Ty byku ty!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 1 [odcinki 1-145]”