064 Lepsza połowa

Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Re: 064 Lepsza połowa

Post autor: Matrixun » 2017-02-23, 22:09

Przyjemny, trochę nostalgiczny odcinek, ale momentami mało śmieszny. Na wielki plus gra Grabowskiego. Dziś, choćby nie wiem co, nie zagrałby już tak dobrze. Fajny był początek z Ferdkiem i Halinką, Ferdek w piwnicy i cała ta nierealna, ale ciekawa akcja z butelką i lepszym Ferdkiem w niej ukrytym, fajne było jak gorszy Ferdek początkowo próbował ukryć lepszego i go wykorzystywał do pracy. Na spory plus piękny, romantyczny wiersz, nauka Jełopa przez lepszego Ferdka i kolacja, którą Jełop oczywiście musiał zepsuć. :lol: Końcówka fajna, Ferdek posprzątał tylko dla alkoholu. :mrgreen: Ale zakończenie piękne. Za klimat i romantyzm daję jeden dodatkowy punkt, ale niestety maxa tutaj nie mogę dać ze względu na momenty nudy. 9/10.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-30, 19:13

Świetny, jak przedmówca napisał nostalgiczny odcinek. Na pewno absolutnie wyjątkowy na tle serialu, jeden z takich, który może nie jest najzabawniejszych, ale bardzo przyjemny w oglądaniu i jeśli ktoś ma pewne preferencje, może być dla niektórych najlepszym odcinkiem. Jak już napisałem, nie było jakoś super śmiesznie, ale po prostu pomysł, realizacja, fabuła i wyjątkowość sprawiają, że ten odcinek w mojej opinii na dziewiątkę zasługuje bez większego zastanowienia.

9/10
when i look at you, oh, i don't know what's real
once in a while
and you make me laugh
Awatar użytkownika
Ferdziul
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdziul » 2018-07-24, 20:17

Bardzo nostalgiczny odcinek, taki w innym stylu, a jednak utrzymany w klimacie prawdziwych "Kiepskich". :) Akcja działa się tylko wokół dwóch postaci, (a właściwie trzech... :-P ) a to w zupełności wystarczyło - ani przez chwilę nie było nudno. Ujęcia z piwnicy oddawały cały klimat starej kamienicy, świetnie to wszystko zagrało. Zabawne były też momenty kiedy lepsza połowa Ferdek uczyła tę gorszą dobrych manier, a ten ciągle przemycał te swoje "kurde". :-D Fajne były tego typu odcinki, bez zbędnych przekleństw i wyzwisk. Z miłą chęcią wróciłem do tego odcinka. 10/10.
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2019-04-10, 23:02

Plusy:

- Ferdek szukający piwa w pralcę
- Lepsza połowa Ferdka
- Ferdek zaganiający do pracy swoją lepszą połowę
- Omdlenie Halinki
- Lepsza połowa Ferdka bajerująca Halinkę