142 Polaka portret własny

Awatar użytkownika
JaObiecujeWam
Paździoch
Paździoch

Re: 142 Polaka portret własny

Post autor: JaObiecujeWam » 2014-10-31, 14:37

- Facet z początku kapitalny :mrgreen:
- scena łóżkowa :->
- pozy Ferdka :lol: :lol: :lol:
- scena w której wchodzi Halina i jęczy Ferdek : Panie, co robisz z moim mężem ?! :mrgreen: :-D :lol:
- druga scena łóżkowa H: Karzdzi artyści to prostytutki. W oparach fajek, w oparach wódki :-D
- poza "telewidz frasobliwy" :mrgreen:
- starania Paździocha :-D
- podglądanie Boczka przez dziurkę od klucza, nagranie i reakcje Paździocha :mrgreen:
- targi Boczka o pizze :-D
- scena obiadowa :
F : Staniecie się światkami wiekopomnej chwili
Edzio : nie mów, panie Ferdku, że sobie pracę znalazłeś :lol: :lol: :lol:
- pomnik-fontanna Ferdka "z odwłokiem Boczka" :->
- "ale jaja" Edzia doskonałą puentą bo myślałem, że do dupy będzie skoro niektórzy tak nisko ten odc. oceniają

Ten rzeźbiarz Biedrona to chyba parodia Biedronia?
Odcinek nieco słabszy od poprzednich, ale tylko minimalnie 8/10
Kokosy, banany i inne banały
A zamiast pracy - taniec i śpiew
I każden bedzie miał co tylko będzie chciał
Tylko mnie wybierz na prezydenta
Ja obiecuje wam, ja obiecuje wam tra-la-la-la
Awatar użytkownika
Biegacz
Boczek
Boczek

Post autor: Biegacz » 2014-10-31, 16:39

JaObiecujeWam pisze: Karzdzi artyści to prostytutki. W oparach fajek, w oparach wódki
A dokładnie to "Wszyscy artyści to prostytutki, w oparach lepszych fajek, w oparach wódki", tak szedł ten cytat, który notabene pochodzi z utworu zespołu KNŻ "Artyści".
Awatar użytkownika
Miguel
Waldek
Waldek

Post autor: Miguel » 2014-11-08, 10:02

Nawet dobry odcinek. Dużo śmiesznych scen (np. te z otwieraniem piwa i Boczkiem ) i przede wszystkim świetne zakończenie. Rzeźbiarz uwiecznił wszystkich sąsiadów, ale chyba nie tak jak by chcieli :D

Jedyne co mi trochę przeszkadzało to sam Biedrona, był dobrze zagrany, ale czasem mnie irytował, zwłaszcza na początku, jak nagrywał się na dyktafon.

8/10
Ostatnio zmieniony 2014-11-08, 10:03 przez Miguel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2015-07-26, 11:37

Trochę nijaki ten odcinek. Ani dobry, ani zły.

PLUSY:
Kreacja postaci artysty
Scena w sypialni
Pozowanie Ferdka
Konkurencja ze strony sąsiadów

MINUSY:
Właściwie to cala reszta. Dziwny klimat, zakończenie, pomysł na pomnik, wygląd pomnika (w kwestii scenariusza), a na dodatek niedopracowanie go przez twórców (w kwestii technicznej). Wszystko wieńczy durne zakończenie.

7/10
Plusów było mało, ale to ważne i liczące się plusy, które uratowały odcinek i ocena jest całkiem wysoka, mimo tylu niedociągnięć.
Obrazek
Awatar użytkownika
StorN
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: StorN » 2016-02-07, 22:54

Niezły odcinek, chociaż poziomem zdecydowanie odstaje od innych w tym okresie. Oczywiście najlepsze było zakończenie, w którym Biedrona odsłonił swoją rzeźbę, ale bardzo podobała mi się też rozmowa Ferdka z Haliną w sypialni. Sceny w których Ferdek pozował na początku może były zabawne, ale później dłużyły się i nudziły.

6/10
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-07-31, 21:37

Średni odcinek.

Dobra byłaby pierwsza scena z podglądaniem Ferdka gdyby nie została przedłużona do granic możliwości.Scena w sypialni neutralna, dobry tekst Ferdka, że Halinka się nie zna na sztuce.
Na plus też ogólna parodia artystów i zarazem cytat Staszewskiego w ustach Halinki. Gra Rozmusa ok. Scena rzeźbienia Ferdka nudna. Dobry tylko Paździoch i Boczek.
Zakończenie świetne.

Odcinek przedłużony do granic możliwości i dość nudny.

Na ogromny plus muzyka, nie wiem czemu, ale w tym i jeszcze w jakimś odcinku jest muzyka brzmiąca jak ze starych filmów, pasuje ona moim zdaniem do serialu.

Na plus też brak Waldka.

4/10
Kanapkowy seropodobny z szynką parmeńską na dupce od chleba

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK) 

- Powiedz mi, po co jest ten Kopernik?
- No właśnie po co!

Post autor: Pabfer » 2018-08-01, 09:13

Bździuch pisze:
2018-07-31, 21:37
Na plus też brak Waldka.
On nie uczestniczył w okresie zdjęciowym 135-155. Licz to na plus lub minus, jak chcesz, ja też liczyłem na plus jego brak w 22 sezonie (chociaż bardziej Jolaśki niż jego) i nikt mi nie zabierze tej radości, tylko zmierzam do tego, że to nic nadzwyczajnego (pod koniec 22 sezonu też się pojawiały głosy, że brak Pupcińskich tutaj jest normalny).
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-01, 13:37

Pabfer pisze:
2018-08-01, 09:13
Bździuch pisze:
2018-07-31, 21:37
Na plus też brak Waldka.
On nie uczestniczył w okresie zdjęciowym 135-155. Licz to na plus lub minus, jak chcesz, ja też liczyłem na plus jego brak w 22 sezonie (chociaż bardziej Jolaśki niż jego) i nikt mi nie zabierze tej radości, tylko zmierzam do tego, że to nic nadzwyczajnego (pod koniec 22 sezonu też się pojawiały głosy, że brak Pupcińskich tutaj jest normalny).
No dobra, ale jak nie ma Pupcińskich (Czy jednego czy drugiego) bo w przeciwieństwie do takiego Badury czy Kozłowskiej są to główne postacie, których bardzo nie lubię to daję plus, który ma co prawda bardzo mały wpływ na ocenę, prawie zerowy, ale jednak milej się ogląda. 22 sezon też minimalnie podwyższałem.
Kanapkowy seropodobny z szynką parmeńską na dupce od chleba

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK) 

- Powiedz mi, po co jest ten Kopernik?
- No właśnie po co!

Boczek
Boczek

Post autor: Szymek_19 » 2018-09-26, 14:32

Nienajlepszy odcinek. Na plus sceny z Boczkiem, Ferdek zawieszony na linach i zakończenie. Na minus strasznie irytująca postać artysty i wiele nudów. To chyba najgorszy odcinek Okiła jaki oglądałem.
3/10
Zapraszam do lektury i recenzji moich scenariuszy ;-)
viewtopic.php?f=28&t=7592&sid=f122a36ad ... 7243393ead
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-10-27, 12:22

Średni odcinek. Dziwny pomysł na odcinek i irytująca postać Biedrony. Na minus nudny początek, przedłużona na maksa pierwsza scena na korytarzu i scena łóżkowa. Nawet niezła scena z Biedronem za oknem poza nudnym nagrywaniem się na dyktafon. Potem neutralna scena łóżkowa poza Halinką cytującą Kazika. :P Bardzo dobra scena na korytarzu z tańczącym Paździochem i genialnym wejściem Boczka. :lol: Fajne też pozowanie Boczka do rzeźby i zamawanie pizzy. Dobre zakończenie, niezłe teksty Edzia: "Nie mów pan, żeś pan pracę znalazł" i "Właściciel skromniutkiego siusiaka". :lol:
5/10.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 1 [odcinki 1-145]”