039 Żłopuś

Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Re: 039 Żłopuś

Post autor: Ferdas20 » 2016-11-30, 14:55

Bardzo dobry odcinek, chociaż trochę dziwna postać Żłopusia. Świetny doktor Sztajms, zwłaszcza to jak się zachowywał w programie w TV. Dobre było jak Żlopuś mówił, że Ferdek to bohater narodowy i że uczą się o nim w szkole :-P Na plus też rozmowa ze Żłopusiem w kuchni. Dobry motyw z piosenką "Ułan chłopak młody" i jak Halina się przestraszyła. Fajna scena z wizytą Żłopusia w kiblu i zakapowanie Ferdka przez Paździocha i Boczka. Genialne jak Halina zamknęła Sztajmsa w szafie. Fajny też pomysł Ferdka na biznes. 9/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2017-02-20, 19:45

Podobał mi się ten odcinek, choć nie był na najwyższym poziomie. Pierwsza scena - raczej na plus. Dużym plusem był Kiersznowski jako Sztajms. Postać Żłopusia ciekawa, ale nie tak śmieszna. Fragment z piosenką "Ułan chłopak młody, ułan chłopak gładki..." na minus. Niby fajnie, że zrobili taki romantyczny przerywnik, ale to nie było ani śmieszne ani konieczne. Podobał mi się tekst Ferdka "Mam cię ty, małpo jedna, włochata. Będzie tu cudze browce podpieprzać…" oraz wyprowadzanie Żłopusia do łazienki. Końcówka też na plus. Ale zabrakło tu "tego czegoś", jakoś bez polotu to wszystko wyszło. Tylko mocne 6 punktów stawiam.
Ostatnio zmieniony 2017-02-20, 19:46 przez Matrixun, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-12, 22:44

Bardzo dobry odcinek w którym było się z czego pośmiać i oglądało się go fajnie, jednak niczym szczególnym się na tle sezonu nie wyróżnia. Pomysłowa fabuła, bardzo fajna postać Żłopusia i doktora Sztajmsa, chociaż sam stwór był niezbyt śmieszny, ale po prostu git. Na plus złapanie Żłopusia przez Ferdka, wyprowadzenie go do kibla i nazwanie Ferdka "bohaterem narodowym" i Waldka "bystrzakiem". Zakończenie także ok, typowy odcinek z tej serii pod względem oceny.

8/10
Ty byku ty!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 1 [odcinki 1-145]”