ABBA

Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

ABBA

Post autor: Władysław » 2015-04-08, 20:41

[center]Obrazek [/center]
ABBA – szwedzki zespół muzyczny grający muzykę pop, założony w 1972 roku przez Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog. Działalność muzyczna grupy przypada na lata siedemdziesiąte i początek lat osiemdziesiątych.

Najbardziej znane utwory zespołu to m.in Mamma Mia, Gimme! Gimme! Gimme!, Super Trouper i wiele wiele innych znakomitych utworów. Słuchacie tego zespołu? Jakie utwory najbardziej lubicie?

Ja z ABBY najbardziej lubię m.in: Taka A Change On Me, Super Trouper, Knowing Me Knowing You, Another Town Another Train, Dancing Queen.

ABBA - Fernando
ABBA - Knowing Me, Knowing You
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Re: ABBA

Post autor: Matrixun » 2015-04-09, 15:05

ABBA to dobry zespół. Choć to nie są do końca moje klimaty, to lubię takie piosenki jak "Gimme Gimme", "Knowing Me Knowing You" czy też "Mamma mia". Myślę, że ABBA to grupa, którą kojarzy i z chęcią posłucha niemal każdy. ;-)
Obrazek
Chmurka

Re: ABBA

Post autor: Chmurka » 2016-01-03, 16:41

Zgadzam się z Matrixun, ABBA jest naprawdę dobrym zespołem o niesamowitym głosie. Moim najlepszym utworem z tego zespołu jest piosenka "Mamma mia".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”