Strona 1 z 1

Czy Chmurka powinna wrócić na forum?

: 2018-04-22, 19:55
autor: Kiepski Widz
Na pewno wielu z was pamięta okres, kiedy konto na forum miała userka o nicku Chmurka. W bardzo widowiskowy sposób została stąd dwukrotnie wyrzucona, a teraz chce wrócić po raz trzeci. Minęło już trochę czasu i od niedawna pisze co jakiś czas wiadomości z prośbą o powrót na forum. Twierdzi, że bardzo jej brakuje tego miejsca, że już dojrzała, zrozumiała swoje głupie zachowanie. Ile w tym jest prawdy, to już niech każdy sam oceni. Przechodząc do sedna, postanowiliśmy, że najsprawiedliwiej będzie zapytać was, czyli userów o zdanie w sprawie powrotu ww. userki. Już raz popełniliśmy błąd, przywracając ją. Zagłosujcie w ankiecie czy jesteście za czy przeciw powrotowi Chmurki. Ankieta będzie trwała tydzień. Jak zdecydujecie, tak będzie. Dla nas jako Administracji jest to trudna decyzja, bo Chmurka była kontrowersyjną postacią, niektórzy do dziś za nią nie przepadają, innym z kolei nie przeszkadzała.

Ale uwaga:

Jeśli podejmiecie decyzję, że Chmurka ma wrócić, to nie będzie miała dostępu do Wolnego Tematu. Ani nie będzie go widziała, ani nie będzie mogła pisać i to jest warunek nieodwołalny do jej ewentualnego powrotu. Ponadto będzie musiała wysłać 2 SMS-y na serwer, a także napisać na stronie 3 artykuły miesięcznie przez pewien okres. Jako ciekawostkę dodam, bo może nie każdy wie, ale to Chmurka jest autorką naszego obecnego logo forum ;)

No i druga sprawa to ewentualne kary, których mam nadzieję nie będzie: za każde przewinienie będzie karana 2 razy surowiej niż pozostali. Czyli to nie jest powrót wraz z pełnią praw i traktowaniem na równi z innymi. Jeśli już, to będzie ona tutaj na specjalnych warunkach.

W ramach przypomnienia zacytuję przeprosiny, jakie wystosowała po swoim ostatnim powrocie: viewtopic.php?p=208940&sid=c31be0743f25 ... 78#p208940

Zapraszam jak najwięcej osób do głosowania, wszystko w waszych rękach!

Re: Czy Chmurka powinna wrócić na forum?

: 2018-04-29, 19:55
autor: Kiepski Widz
Większość głosujących zdecydowała, że Chmurka powinna wrócić na forum. Więc gdy opłaci serwer, będzie mogła ponownie założyć konto.

Re: Czy Chmurka powinna wrócić na forum?

: 2018-04-29, 22:17
autor: Kizior
To już pan rób następną ankietę - "na jak długo".

Re: Czy Chmurka powinna wrócić na forum?

: 2018-04-30, 10:36
autor: Pabfer
Popieram! Pół godziny przeboleję, ale potem znowu wypad!

Re: Czy Chmurka powinna wrócić na forum?

: 2018-04-30, 22:52
autor: Fistakowa
Mimo to, że nie było mnie za jej czasów to nie sądzę, że jej powrót będzie dobry po tym co przeczytałam o niej.

Re: Czy Chmurka powinna wrócić na forum?

: 2018-05-01, 10:20
autor: Irina
Witam serdecznie. Na samym początku chciałabym gorąco podziękować za danie mi tej ostatniej szansy Administracji oraz szanownym użytkownikom, których głos był brany pod uwagę. Niemniej jednak pragnę przeprosić stałych bywalców tego forum, którzy doświadczyli moją ludzką głupotę i nadmuchane ego - fakt, te czasy już minęły, ale pozostanie to w pamięci. Czytając obecnie swoje gnioty zastanawiam się, czy przypadkiem nie miałam czegoś z głową. Obecnie prosiłam o powrót, ponieważ brakuje mi tej atmosfery, chcę zacząć nowy, lepszy etap i przeprosić pozostałych za wszystkie tamte akcje. Mówi się, że to zwykłe gadanie, ale będę czyniła starania, by Wasze zaufanie w moim kierunku w pewnym stopniu powróciło. Jestem tego absolutnie świadoma, iż nie nastąpi to zaraz, aczkolwiek mam jeszcze taką cichą nadzieję. To tyle ze swej strony. Dziękuję całemu gronu. :-)

Re: Czy Chmurka powinna wrócić na forum?

: 2018-05-01, 21:25
autor: Pabfer
Tylko zapomniałaś powiedzieć czy zagłosowałaś w tej ankiecie na "tak" czy "nie" :-D :-D :-P