CZAT Z PANIĄ ZOFIĄ CZERWIŃSKĄ

www.forum.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym forum.
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny
Posty: 4662
Rejestracja: 2013-01-02, 21:05

CZAT Z PANIĄ ZOFIĄ CZERWIŃSKĄ

Post autor: Kiepski Widz » 2017-03-15, 23:05

[center]NIESPODZIANKA Z OKAZJI 10. URODZIN FORUM!!!

W niedzielę, 19 marca 2017r. o godz. 15:00 na naszym forum, w ShoutBoxie odbędzie się czat z Panią Zofią Czerwińską - serialową Malinowską.[/center]

[center]

Obrazek

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU WSZYSTKICH, KTÓRZY NAPISALI CO NAJMNIEJ 50 POSTÓW![/center]

Pani Zofia Czerwińska odpowiedziała na nasze zaproszenie i zgodziła się wziąć udział w rozmowie z Fanami ŚWK na naszym forum. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zadać Aktorce pytania związane zarówno z serialem, jak i życiem zawodowym. W czacie będzie mógł wziąć udział każdy, kto napisał co najmniej 50 postów na forum. Zdecydowaliśmy, że w ShoutBoxie odbędzie się to sprawniej, niż gdyby miało być w normalnym temacie, dlatego też tylko na czas czatu będzie włączony na forum ShoutBox. Po zakończeniu rozmowy cała jej treść zostanie przeze mnie skopiowana do tego tematu.

Jest to pierwsze tak ogromne wydarzenie na forum, dlatego proszę Was bardzo o kulturalną rozmowę, bez żadnych zbędnych ironii, złośliwości czy obrażania. Jeśli ktoś się będzie źle zachowywał i np. obrażał Gościa, ekipę czy którąkolwiek z postaci to zostanie wykluczony z czatu i otrzyma ostrzeżenie o wartości 2 bez żadnego wcześniejszego upomnienia oraz możliwości ich zdjęcia poprzez pomoc w poszukiwaniu zdjęć na stronę.

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁ CZAT?

Najpierw Aktorka zostanie powitana przeze mnie lub Kiepsky'ego (jeśli on też będzie), następnie będzie możliwość zadawania pytań. Prowadzącym dyskusję będzie Kiepski Widz i to on będzie wyznaczał kolejne osoby do zadawania pytań. Osoby, które chcą zadawać pytania muszą się zgłosić do Kiepskiego Widza na PW, w przeciwnym razie nie uzyskają możliwości pisania na czacie. Kiedy każdy chętny zada po jednym pytaniu, to w miarę możliwości czasowych, zaczniemy kolejną rundę pytań, która będzie wyglądała tak samo jak pierwsza. Pytanie będzie można zadać dopiero po odpowiedzi przez Panią Zofię na poprzednie i wywołaniu przez prowadzącego. Pojemność ShoutBoxa będzie największa jaką się da, żeby te wiadomości za szybko nie znikały. Możecie pytać o wszystko co chcecie, tylko oczywiście w granicach kultury i dobrego smaku. Czas trwania nie wiem jaki będzie, to zależy od Pani Zofii oraz aktywności użytkowników.

Wszystko jest ustalone, konto Pani Zofii na pewno będzie autentyczne, w niedzielę będziemy się z nią i tak kontaktować. Otrzyma ona także specjalną rangę VIP. Dziękuję Pabferowi i Matrixunowi za pomoc w organizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia, a wszystkich userów zapraszam na forum w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00! :)Istnieje oczywiście prawdopodobieństwo odwołania czatu lub zmiany terminu czy też godziny z przyczyn zależnych od naszego Gościa, ale o tym też zostaną wszyscy poinformowani.
Ostatnio zmieniony 2017-03-19, 17:26 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 6 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny
Posty: 4662
Rejestracja: 2013-01-02, 21:05

Re: CZAT Z PANIĄ ZOFIĄ CZERWIŃSKĄ

Post autor: Kiepski Widz » 2017-03-19, 17:25

Niestety, z powodów technicznych czat na forum się nie odbył, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pani Zofia Czerwińska odpowiedziała na wybrane pytania, które planowaliście jej zadać, na Facebooku. Serdecznie dziękuję Pabferowi za przeprowadzenie z nią tej rozmowy. Jej zapis znajduje się na stronie i nigdzie indziej on się nie pojawi:

http://kiepscy.org.pl/rozmowa-z-pania-zofia-czerwinska/

Wszelkie komentarze proszę zamieszczać w temacie o aktorce, ten temat jest zamknięty, a pytania przeniesione, gdyby kiedyś miała się odbyć kolejna rozmowa.
Ostatnio zmieniony 2017-03-19, 17:26 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny
Posty: 4662
Rejestracja: 2013-01-02, 21:05

Re: CZAT Z PANIĄ ZOFIĄ CZERWIŃSKĄ

Post autor: Kiepski Widz » 2017-03-19, 22:03

Obrazek

A tutaj zapis wiekopomnej chwili i dowód, że Pani Czerwińska jednak coś napisała w naszym ShoutBoxie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera
Posty: 447
Rejestracja: 2007-10-19, 19:54

Re: CZAT Z PANIĄ ZOFIĄ CZERWIŃSKĄ

Post autor: Kiepsky » 2017-03-20, 16:31

Pełen podziw dla wszystkich, którzy mimo przeciwności sprawili, że jednak się udało.
Nie tak jak było w planach - ale plan B wypalił!
Jestem dumny, że na forum pojawiła się taka inicjatywa i tak sobie poradziliście. TO SIĘ NAZYWA DOBRA EKIPA. Moje gratulacje! Jesteście wspaniali! Takie pomysły, takie działania... aż czekam z niecierliwością czym zaskoczycie następnym razem. :)
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Zablokowany

Wróć do „FORUM”