Apel: avatary

www.forum.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym forum.
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Apel: avatary

Post autor: Kiepsky » 2016-01-17, 16:05

Ważna sprawa.
Chyba wszystkie avatary z imageshack wygasły. Podobnie w przypadku innych serwerów np. tinypic. W związku z tym połowa userów (nawet Ci aktywni, którzy piszą) ma teraz pusty kwadrat zamiast obrazka. Przekłada się to na wygląd forum, widok tematów przestaje być przyjemny dla oka.
Stąd mój apel:
- jeśli Twój avatar wygasł to koniecznie zamień go na nowy
Wiele avatarów związanych z serialem zostało udostępnionych w tym dziale:
http://forum.kiepscy.org.pl/grafika-vf61.htm
- jeśli widzisz, że któryś z użytkowników ma avatar, który się nie wyświetla napisz do niego PW z informacją o tym + prośbą o wgranie sobie nowego.
Tu moja prośba do moderatorów, by zwracali na to uwagę, również tym starym użytkownikom, którzy może poza dokonaniem zmiany (jeśli zachce im się zajrzeć w tym celu) wpadną coś napisać na forum.

Z góry dzięki :)
Ostatnio zmieniony 2016-02-22, 13:19 przez Kiepsky, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Chmurka

Re: Apel: avatary

Post autor: Chmurka » 2016-01-17, 16:17

Bardzo dobrze, że w końcu ktoś to zauważył. :) Tak samo nie podobał mi się wygląd jakiegoś tematu ze względu na te brzydkie kwadraciki zamiast avataru, mam kilka starych avatarów z tamtego tematu (które nie są już aktywne) na moim komputerze, więc postaram się je podesłać.
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2016-01-17, 16:25

Rozesłałem ok. 10 PW do użytkowników, którzy się u nas raz na jakiś czas pojawiają, a mają wygasły avatar, aby pomyśleli o nowym obrazku. ;-)
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Post autor: Kiepsky » 2016-01-17, 16:58

Pani Chmurka pisze:Bardzo dobrze, że w końcu ktoś to zauważył. :)
Mój avatar też wygasł, ale Pharell mi wysłał nowy. Bardzo miło z jego strony.

Matrixun, dzięki. Najlepiej pisz do każdego kto ma wygasły avatar. Zawsze jest szansa, że doda, a może nawet przypomni sobie o forum i coś napisze :)

Niby duperele, ale lubię jak tu wszystko ładnie wygląda.
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2016-01-17, 18:39

Już od dawna starałem się re-uploadować wygasłe avatary jeśli takowe posiadałem na dysku (a mam sporo starych avatarków) i wysyłałem je do użytkowników przez PW. Jeśli znajdę jakieś to na pewno będę tak dalej robił.

A co do tego, żeby forum ładniej wyglądało... Sporo użytkowników nie zmieni sobie wygasłego avatara z różnych przyczyn. Może ustawić dla takich osób jakiś szablonowy, standardowy avatar z jakimś mini-logo forum?
Awatar użytkownika
Mungo Jerry
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mungo Jerry » 2016-01-17, 19:22

Dobrze, że administracja zwróciła na to uwagę. Szkoda, że na prawdę duża ilość prac użytkowników wygasła, a tamci nie są już częstymi użytkownikami tego forum. Może czas, by moderacja przeglądnęła tematy z avatarami i usunęła posty z nieaktywnymi pracami lub po prostu edytowała tak by zostały same aktywne dzieła.
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2016-01-17, 19:30

Może czas, by moderacja przeglądnęła tematy z avatarami i usunęła posty z nieaktywnymi pracami lub po prostu edytowała tak by zostały same aktywne dzieła.
W zeszłym roku już usunąłem wszystkie wygasłe avatary i sygnatury, a teraz zrobiło się ich jeszcze więcej i w najbliższym czasie się tym zajmiemy.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „FORUM”