Nowy styl

www.forum.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym forum.

Najbardziej mi się podoba styl:

kiepscy_org_pl
1
10%
kiepscy
4
40%
stare-forum
5
50%

Liczba głosów: 10
Awatar użytkownika
-.Kajman.-
Halinka
Halinka

Re: Nowy styl

Post autor: -.Kajman.- » 2012-02-07, 13:50

ja wcale nie mówie że ją lubie .. a z resztą, róbcie jak chcecie 8-)
Ostatnio zmieniony 2012-02-07, 13:51 przez -.Kajman.-, łącznie zmieniany 2 razy.
[center]Obrazek[/center][center]Ferdek Song™[/center]
Adam908
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Adam908 » 2012-02-07, 13:57

PontifexMaximus pisze:
ada908 pisze:nie ... dlaczego ? przecież dołączyła do obsady sam jej nie lubię ale nic nie miał bym przeciwko gdyby się pojawiła
Sam sobie zapzreczasz... jak można kogoś nie lubić jako postaci jednoczesnie niemając nic przeciwko jej udziałowi w serialu?
-.Kajman.- pisze:no właśnie, nie można jej odrzucać z serialu tylko dla tego że jej nie lubimy
Ty myślisz, ze w ten sposób robimy Ilczuk krzywde? Ona ma to w d*&ie. Tak jak ten serial, to jest dla niej sposób na zarobienie kasy. Wszystko będziesz lubił co Ci Yoka powie?
Ale ja tylko wyrażam swoje subiektywne uczucia...

Może i sobie zaprzeczam .... ja jej nie lubię jako postaci grającej w serialu sposobu mówienia i w ogóle ale uważam że mogła by się pojawić choćby dlatego że jest żoną Waldka

Aha i jeszcze jedno sam komuś błędy wytykasz a sam ich masz w nadmiarze
* Zaprzeczasz , jednocześnie,nie mając
Ostatnio zmieniony 2012-02-07, 14:06 przez Adam908, łącznie zmieniany 2 razy.
- Ale deska się rozdupcyła
- No rozdupcyła się, ale przecie nie dlatego, że Niemiecka
- A niby dlaczego ?
- A dlatego, że pan źle na nią dupą siadasz o
Dan-TuTenCham

Post autor: Dan-TuTenCham » 2012-02-07, 14:36

ada908 pisze:Nie wiem dlaczego patrząc na inne fora są bardziej jaskrawe i tu tego brakuje
Tak, zrobimy to forum na typowy, standardowy i współczesny kicz.

I tacy ;udzie niszczą świat :-? (nie przesadzam, bo tak jest teraz w XXI wieku w każdej dziedzinie życia, na cokolwiek spojrzę) :evil: :!: Wszystko jest przedobrzone, jakieś wygibasy. Wszędzie "dizajnerskie", plastikowe(dosłownie i w przenośni) chińskie pedryle z przyszłości się panoszą :!: Na szczęście ich dzieła się psują, a stare wynalazki się trzymają. ;-) Dusza tego forum tkwi właśnie w tej prostocie(prostocie, ale nie jest też prymitywne, odsługuje się je fantastycznie :!: :-o 8-) )

Motto dobrej rzeczy- "Funkcjonalna prostota"

Ja jestem bardzo "tradycyjny" , jedynie wbrew pozorom nowi Kiepscy mi się podobają.

Moja mentalnościowa dygresja. :-)
Ostatnio zmieniony 2012-02-07, 14:43 przez Dan-TuTenCham, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
-.Kajman.-
Halinka
Halinka

Post autor: -.Kajman.- » 2012-02-07, 14:53

nawet ferdek mówił w którymś z odcinków że najlepsza jest prostota ;-)
[center]Obrazek[/center][center]Ferdek Song™[/center]
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2012-04-10, 15:52

Mnie tam jak najbardziej odpowiada styl forum
Obrazek
Awatar użytkownika
badura­
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: badura­ » 2012-04-11, 22:28

Mi się ten styl podoba, nie ma co zmieniać, a jak już, to z opcją wyboru tego stylu.
Pa pa pa...
woofer

Post autor: woofer » 2013-04-20, 23:43

Mam pytanie, a jaki byl poprzedni styl przed tym?
Awatar użytkownika
PharellMan
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: PharellMan » 2013-04-21, 12:24

http://twojestyle.pl/demo1125/index.php?s=239
A co wy na to, żeby zainstalować taki styl?

http://twojestyle.pl/demo1125/index.php?s=51
Albo taki?
Moim zdaniem bardziej pasują do Kiepskich. 8-)
Ostatnio zmieniony 2013-04-21, 12:25 przez PharellMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ayikan
Paździoch
Paździoch

Post autor: Ayikan » 2013-04-21, 12:28

Pierwszy styl jest ciekawy. O drugim nie chce się wypowiadać...
Wyższy stopień paranoi
Awatar użytkownika
KorK
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: KorK » 2013-04-21, 12:36

Faktycznie drugi kompletnie się nie nadaje :-? Według mnie powinno się wprowadzić opcję wyboru stylu...dodać kilka takich spokojnych skórek,ale jako domyślną zostawić obecną.
[center]Obrazek[/center]
woofer

Post autor: woofer » 2013-04-21, 12:42

Sorry, ale oba są do dupy, ten pierwszy lepszy ale nie pasuje ani ten ani ten :-/, najlepszy jest ten styl co jest obecnie, więc jaki był ten pierwszy styl forum :roll:
Myślę że ten styl jest nawet, nawet http://twojestyle.pl/demo1125/index.php?s=109 - który obecnie jest u mnie na forum.
Ostatnio zmieniony 2013-04-21, 12:44 przez woofer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2013-04-21, 12:47

Nie za dużo zmian? Średnio raz na miesiąc dyskusja nt. loga forum, teraz będzie co rusz dyskusja o stylu/tle , bo kazdy inną propozycje będzie dawał. Z tłem jest taki problem, że jak każdy sobie ustawi inne kolory, to nie będą grupy pasować kolorystycznie ;) Za zmianą tła jestem na nie - wszyscy się przyzwyczaili do tych kolorów i powinno tak zostać. Tym bardziej, że wycięte avatary na jaśniejszym tle nie wyglądają tak dobrze :mrgreen:
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
woofer

Post autor: woofer » 2013-04-21, 12:59

No właśnie brałem pod uwage zmiany kolorów rang, i zaproponowałem ten styl.
Ale ten styl jest najlepszy i nie trzeba zmian, bo jeszcze drugie logo trzeba robić. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2013-04-21, 13:05 przez woofer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mike Tytla
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mike Tytla » 2013-04-21, 13:14

Jeśli chodzi o zmianę stylu forum jestem zdecydowanie na nie! Chyba, że byłby to styl lepszy od obecnego, a nie sądzę by taki istniał, bo przeglądałem listę dostępnych stylów i wszystkie one z nielicznymi wyjątkami są do dupy.
Pocałuj mnie w dupę, Marian!
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2013-04-21, 18:07

Dla mnie powinno zostać tak jak jest. Tło jest idealne, a zbyt jasne byłoby beznadziejne ;)
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: david123lost » 2013-04-21, 19:00

Błaaagam.. Te style, które podałeś, kompletnie się nie nadają. Pierwszy niczym się nie wyróżnia, a drugi aż odstrasza.
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2013-04-21, 19:09

Ten pierwszy to taki typowy amator jest ;) Jakoś mnie nie przekonuje, a raczej zniechęca ;) Po co zmieniać coś co jest dobre i każdemu się podoba?
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2013-04-21, 20:24

Żeby było o czym dyskutować i nabijać posty.
Nie ma sensu zmieniać wszystkiego na forum, jak wam logo nie pasuje, to zabieracie się za tło a po drodze jeszcze każden jeden sobie nick zmienia. Tak dobrze to jeszcze w Polsce nie ma moi drodzy, forum wygląda ładnie i ja na zmianę zgody nie wyrażam. Podobnie jak na kolejne logo, jakby co :D
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
-Ferdas-
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: -Ferdas- » 2013-04-28, 20:51

Uważam, że obecny styl forum (Akgahara) jest lepszy od poprzedniego, a wyglądał on tak:

Obrazek
woofer

Post autor: woofer » 2013-04-28, 23:28

Szukałem tego jak wyglądało forum kiedyś znc styl, dzięki.
Też przyznam że ten styl jest o niebo lepszy, od poprzedniego, w ogóle ten Styl jest jeden z najlepszych na takie fora. 8-)
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-03-10, 11:58

Nowe style forum - 10.03.2018

Na forum zostały zainstalowane 3 nowe style. Pierwszy z nich ustawiony jako domyślny to "kiepscy_org_pl", drugi "kiepscy" i trzeci "stare-forum" przypominający styl z poprzedniego forum. To dla tradycjonalistów, którzy zmian nie lubią :P

Wybrać dowolny styl można klikając ikonkę ludzika na pasku, na górze po prawej stronie, a następnie "Twój profil" i "Ustawienia witryny". Wszystkie 3 style mają te same funkcje, różnią się jedynie znakami graficznymi i oczywiście kolorystyką. Przetestujcie każdy z nich i zagłosujcie w ankiecie, który Wam się najbardziej podoba.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-03-10, 12:08

Wszystkie 3 style mi się podobają, ale z sentymentu wybrałem stare forum. Do tego zielonego też się szybko przyzwyczaję, bo jest ustawiony jako domyślny i go widzę zanim się zaloguję (właśnie- dlaczego stare Forum nie jest domyślne, tylko to zielone?)
Tylko wolałem starszy system pokazywania nieprzeczytanych postów i prywatnych wiadomości- wcześniej to było lepiej widoczne. Jednak do tego też się przyzwyczaję, a po innych forach widzę, że da się gorzej :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-03-10, 12:16

Najpierw wywoływał u mnie ambiwalentne uczucia, ale z minuty na minutę jestem coraz bardziej na tak, zwłaszcza po ustawieniu sobie starego wyglądu, w nowej, odświeżonej i moim zdaniem lepszej wersji. Zacznę od krytyki :-P jak dla mnie ten zielony domyślny wygląda trochę kiczowato, ale kwestia gustu, zawsze można sobie zmienić, następna wada to kolor tytułów tematu w wyglądzie ''Stare Forum'' ledwo co widać, zlewa się z niebieskim. Ostatnia rzecz to wersja mobilna, nie wiem czy to mój telefon czy tak jest wszędzie czy tylko u mnie, ale zmieniając z wersjii mobilnej na pełną (wg. mnie bardziej przejrzystą) wywala i trzeba się na nowo logować. Ale to są straszne pierdoły :-P

Teraz pochwalę ten przecudowny nowy panel w górnej części ekranu, i wspaniałe wymarzone przeze mnie powiadomienia, w nim właśnie. Cytując Janerkę: ''Jezu jak się cieszę'' zawsze o tym marzyłem :-) :-). Bardzo przejrzyście i nowocześnie. Podoba mi się to, że wszystko ma jednolity styl, z czym był mały problem na poprzednim forum. Cieszę się, że forum poszło z czasem i to na szczęście tylko w pozytywnych aspektach :-). Mówię o zakładkach, obserwowaniu tematu czy sortowaniu itd.

Cieszę się, że oprócz ''a dam im inny kolor tła niech się cieszą'' ktoś włożył w to masę serca. I za to ogromny szacunek, widać masę pracy włożonej w projekt i na prawdę opłaciło się. Jestem pewien, że pisanie postów będzie teraz jeszcze lepsze. Aż chce się zapracować na usera miesiąca :-p.

Zgadzam się z Pabferem który wyświetlił mi się w podgladzie :-P (wow) powinniście ustawić domyślny ten klasyczny niebieski ;-).
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-03-10, 12:31

Mi się najbardziej podoba styl kiepscy, jest bardzo ładny i elegancki. Styl kiepscy_org_pl jest dla mnie za jasny i za bardzo razi w oczy. Natomiast w starym stylu to forum wygląda trochę dziwnie i nie podoba mi się za bardzo. Wybieram styl kiepscy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-03-10, 12:33

Ja także ustawiłem sobie styl "kiepscy" i uważam podobnie jak Ferdas20 - kiepscy_org_pl za jasny, a stare forum by było OK, gdyby profile przy postach były po lewej stronie, a nie po prawej. Także najlepszy "kiepscy".
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „FORUM”