Informacje o zmianach w gronie moderatorskim

www.forum.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym forum.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Informacje o zmianach w gronie moderatorskim

Post autor: Pabfer » 2014-11-30, 21:02

Brawo! Gratuluję!
Obrazek
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2014-11-30, 21:52

Ja też gratuluję i życzę powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2014-11-30, 23:11

Oby się nie dał prowokować jak JC.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Martezz

Post autor: Martezz » 2014-12-03, 17:26

Gratuluje ;)
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2014-12-04, 17:01

Napiszę to co McPolo, tylko w kulturalny sposób, bo podzielam jego zdanie. Jaki sens ma ten temat? Przecież każdy widzi, że KiepskiWidz awansował. Proponuję przenieść ten temat do OGŁOSZENIA NA KAŻDY TEMAT, bo można o tym trochę pogadać, ale bez przesady
Kizior pisze:Oby się nie dał prowokować jak JC.
Świetny fan (nie chcę mówić o człowieku, bo za słabo go znam) ze zdrowymi poglądami. Jego zdanie zawsze było mądre i ważne. Tylko szkoda, że nie przedstawiał go ,,po ludzku'', tylko jak islamski ekstremista. Szkoda, że nikt go nie docenia, patrzać jedynie przez pryzmat formy, a olewając treść. Oczywiście go nie usprawiedliwiam, bo czytałem co czasem pisał, ale moim zdaniem powinien dostać 1-2 warny, a nie degradację. Pisał mądrze, tylko przesadnie
P.S Brzmi troszkę wazeliniarsko, ale się nie podlizuję, bo przecież nic nie mogę ugrać. W czym mi może pomóc, albo zaszkodzić. Ale tak mnie wzięło pod wpływem liczznych szczerych postow i wiadomości Nirvany
Ostatnio zmieniony 2014-12-04, 17:15 przez Pabfer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2014-12-04, 17:03

Przecież Mc Polo się nie wypowiadał w tym temacie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2014-12-04, 17:13

Coś napisał:,,temat bez sensu. Wiadomo, że Kiepski Widz, a nie Helena''. Wszedłem na Forum dopiero po usunięciu tego posta, ale sam przyznasz, że najbardziej to pasuje tu.
Oczywiście nie chciałem cię skrytykować tym postem, bo byłeś cennym userem nawet gdy byłeś ,,zwykłej rangi'', ale uważam, że nie ma co robić draki
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2014-12-04, 17:20

On napisał "Wiadomo kto, przecież nie Halinka". O mnie tam nic nie było.
To nie był ten temat, nie ma co się sugerować tym co jest w Koszu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2014-12-04, 20:17

Pabfer pisze:
Świetny fan (nie chcę mówić o człowieku, bo za słabo go znam) ze zdrowymi poglądami. Jego zdanie zawsze było mądre i ważne. Tylko szkoda, że nie przedstawiał go ,,po ludzku'', tylko jak islamski ekstremista. Szkoda, że nikt go nie docenia, patrzać jedynie przez pryzmat formy, a olewając treść. Oczywiście go nie usprawiedliwiam, bo czytałem co czasem pisał, ale moim zdaniem powinien dostać 1-2 warny, a nie degradację. Pisał mądrze, tylko przesadnie
P.S Brzmi troszkę wazeliniarsko, ale się nie podlizuję, bo przecież nic nie mogę ugrać. W czym mi może pomóc, albo zaszkodzić. Ale tak mnie wzięło pod wpływem liczznych szczerych postow i wiadomości Nirvany
Dzięki, miłe to co piszesz.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2014-12-05, 17:35

Kiepski Widz pisze:On napisał "Wiadomo kto, przecież nie Halinka". O mnie tam nic nie było.
To nie był ten temat, nie ma co się sugerować tym co jest w Koszu.
Sorki :D Chcialem trochę uporządkować, a sam zrobiłem zamieszanie :D Tak czy owak proponuję przenieść to do OGŁOSZEŃ NA KAŻDY TEMAT. Temat ważny, ale nie wiem, czy musi być odrębny, skoro pasuje do czegoś innego
Johnny Cage pisze:
Pabfer pisze:
Dzięki, miłe to co piszesz.
Spoko, tylko nie wszyscy są tak nastawieni, więc radzę niektóre posty pisać delikatniej (aczkolwiek zachowując sens :D ) Dobrze, że Pan wrócił, myślałem, że Pan nas opuszcza
Obrazek
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2014-12-05, 17:44

Jaki macie problem z tematem? Przecież admin doskonale wiedział, gdzie należy go umieścić :) A ogłoszenie jest ważne, niecodzienna sytuacja więc należy się specjalna wzmianka :)

Aczkolwiek, z czasem pewnie temat zostanie zamknięty i nie będzie problemu :)
Ostatnio zmieniony 2014-12-05, 17:45 przez Nirvana, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Post autor: Kiepsky » 2014-12-05, 22:27

Z czasem temat zostanie scalony do tego: http://forum.kiepscy.org.pl/informacje- ... vt3578.htm

Nowi moderatorzy to jak najbardziej sprawy forum, więc trudno o lepszy dział na ten temat ;)
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Kiepski Widz nowym Adminiem

Post autor: Kiepsky » 2015-04-02, 18:00

W związku z tym, że mam bardzo mało czasu muszę wycofać się z funkcji administratora forum. Nie oznacza to, że opuszczam forum. Po prostu będę zajmował się wyłącznie technicznymi sprawami: serwer, rozwiązywanie problemów technicznych, aktualizacje forum i strony itd. Po prostu - administrator techniczny ;).
Na administratora forum wybrałem Kiepskiego Widza - od dziś to on będzie prowadził forum, rozstrzygał konflikty, dodawał nowe działy itd. oraz zadba o to by nadal było to miejsce gdzie większość użytkowników czuje się dobrze i lubi tu jak najczęściej wracać.
Kiepski Widz jest aktualnie najbardziej zasłużonym użytkownikiem na forum - świetnie je moderuje, prowadzi stronę kiepscy.org.pl i myślę, że każdy z Was będzie zadowolony z tego, że to właśnie on został administratorem. Ja oddając mu forum pod dowodzenie wiem, że w tej roli sprawdzi się równie dobrze jak w każdej innej jakiej się tu podejmował.

Życzę Kiepskiemu Widzowi powodzenia w prowadzeniu forum i dziękuję mu za całą dotychczasową - i tą, która dopiero nastąpi - działalność.
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-04-02, 18:19

W takim razie powodzenia Kiepskiemu Widzowi, choć jest tutaj dopiero trochę więcej niż 2 lata a już został adminem. Powodzenia - Fredzio i Edzio :-) !!!
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2015-04-02, 18:51

Gratulacje Kiepski Widzu :) Mam nadzieję, że nie będziesz kiepskim administratorem :mrgreen: Powodzenia w pracy :)
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2015-04-02, 19:10

Nie nadążam. :mrgreen: Najpierw Redaktor Naczelny, potem Moderator, teraz Junior Admin. Dobrze że więcej już się nie da. :-P

A tak na serio to dziękuję wszystkim, a szczególnie Kiepsky'emu, który mianował mnie na to najważniejsze stanowisko. :-) Jakoś bardzo chyba się to nie różni od Moderowania, ale postaram się jak najlepiej wypełniać moje nowe obowiązki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2015-04-02, 19:12

Kiepski Widz pisze:Nie nadążam. :mrgreen: Najpierw Redaktor Naczelny, potem Moderator, teraz Junior Admin. Dobrze że więcej już się nie da. :-P
Da się, po Junior Admin jest jeszcze Administrator :mrgreen:
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
Awatar użytkownika
Babka Kiepska.
Paździoch
Paździoch

Post autor: Babka Kiepska. » 2015-04-02, 19:20

Gratuluje Widzu ! Dobrze moderujesz to i mam nadzieje że będziesz dobrym Adminem.
Halinko - Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy !
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2015-04-02, 19:57

No no Widzu cóż za zawrotna kariera, ale szczerze gratuluję zasłużyłeś sobie :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2015-04-02, 20:41

No no, szybko pniesz się po szczeblach forumowej drabiny! Gratuluję i życzę powodzenia na nowym stanowisku! :-)
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2015-08-09, 16:29

Możliwe, że wkrótce będę miał mniej czasu na przebywanie na forum, dlatego trzeba było znaleźć do pomocy nowego Moderatora. Został nim Matrixun, ponieważ:

+ma długi staż na forum
+jego posty są wartościowe, pisze zawsze z sensem, nie spamuje
+nigdy w swojej karierze na forum nie miał ostrzeżenia
+jest członkiem Redakcji, pomaga w prowadzeniu strony kiepscy.org.pl
+interesuje się życiem forum
+przebywa odpowiednio często na forum

Myślę, że każdy powinien być zadowolony z tej kandydatury. A ja ze swojej strony życzę powodzenia Matrixunowi w pełnieniu nowej funkcji. :)
Ostatnio zmieniony 2015-08-09, 17:49 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
murao22
Boczek
Boczek

Post autor: murao22 » 2015-08-09, 16:33

Matrixun, serdecznie gratuluję i życzę Ci powodzenia na nowym stanowisku. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2015-08-09, 18:08

Cóż, trochę niespodziewanie to na mnie spadło, ale mam nadzieję, że nie zawiodę. :-) Bardzo dziękuję za nominację na to zaszczytne stanowisko. ;-)
Ostatnio zmieniony 2015-08-10, 16:16 przez Matrixun, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Miguel
Waldek
Waldek

Post autor: Miguel » 2015-08-10, 09:10

To było aż dziwne, że jeden admin tak długo sam moderował całe forum, we dwóch powinno być Wam łatwiej. Powodzenia Matrixun :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-01, 11:48

Z dniem dzisiejszym Matrixun zrezygnował z pełnienia funkcji moderatora forum. Powodem jest brak czasu na zajmowanie się forum i nadmiar innych obowiązków. W Redakcji jednak zostaje i nadal będzie pisał nowe artykuły.

W związku z tym trzeba było wybrać nowego moderatora, którym został Ferdas20. Wybór padł na niego, ponieważ jest jednym z aktywniejszych userów, codziennie odwiedza forum, nigdy nie miał ostrzeżenia, a nawet zwróconej uwagi (przynajmniej przeze mnie), co oznacza, że jego posty są zawsze na wysokim poziomie. Ponadto ma długi staż i interesuje się życiem forum. Osobiście uważam, że na chwilę obecną nie ma lepszego kandydata na to stanowisko.

Tak więc Matrixunowi dziękuję za 2,5 roku wzorowej współpracy i wypełnienia obowiązków, a Ferdasowi20 życzę powodzenia na nowym stanowisku :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „FORUM”