Odwoływanie się od kar

www.forum.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym forum.
paździoch91
MODERATOR DEKADY
MODERATOR DEKADY

Re: Odwoływanie się od kar

Post autor: paździoch91 » 2012-05-13, 16:07

Admin ma wgląd do IP, więc widocznie tamte konta również były jego.
Mam nadzieję, że nigdy nie doczekam 457 odcinka ŚWK.
Eramis
Paździoch
Paździoch

Post autor: Eramis » 2012-05-13, 16:36

Skoro spamował to się cieszę że nie powróci. Widać nie jest taki fajny jak się sądziło. Tak więc administratorze nie daj się im i nie przywracaj tego spamera!
Piotrek2011
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Piotrek2011 » 2012-05-13, 16:39

Eramis pisze:Skoro spamował to się cieszę że nie powróci. Widać nie jest taki fajny jak się sądziło. Tak więc administratorze nie daj się im i nie przywracaj tego spamera!
Eramis,święte słowa.I zobacz jak swego czasu nie mogliśmy dogadać się a teraz,co ? Całkowicie popieram Twoje zdanie w sprawie Pontiego................................................ Kropki oznaczają przybliżoną ilość kont tego spamera,wiem,trochę ironiczne z mojej strony,ale cóż,lubię czasami sobie poironizować.
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2012-05-13, 16:58

Pontifex miał tylko 2 konta.

Do użytkowników z ostrzeżeniami: jakim prawem oceniacie Pontifexa? Na początku, to sami zachowujcie się nienagannie, potem możecie oceniać innych. ;)
Ostatnio zmieniony 2012-05-13, 17:04 przez Władysław, łącznie zmieniany 1 raz.
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2012-05-13, 17:09

Piotrek2011 pisze:
Eramis pisze:Skoro spamował to się cieszę że nie powróci. Widać nie jest taki fajny jak się sądziło. Tak więc administratorze nie daj się im i nie przywracaj tego spamera!
Eramis,święte słowa.I zobacz jak swego czasu nie mogliśmy dogadać się a teraz,co ? Całkowicie popieram Twoje zdanie w sprawie Pontiego................................................ Kropki oznaczają przybliżoną ilość kont tego spamera,wiem,trochę ironiczne z mojej strony,ale cóż,lubię czasami sobie poironizować.

Nie potrafisz zrozumieć że miał 2 konta a nie tyle co uważasz? Teraz to wy prowadzicie do jakiejś wojny, próbując przekonać do czegoś czego nie ma....

Z tych dwóch kont napisał maksymalnie kilkanaście postów. I to jest spam? Spam to jest to co robił 1996!

Jak już się czepiamy Piotrek to twoją ostatnią działalność też można uznać jako spam. Pomimo tego że już wcześniej oceniałeś odcinek, cytujesz kogoś i interpretujesz... Po co to? Skoro raz już swoją opinię wyraziłeś to wystarczy, reszta jak dla mnie to jest spam i nabijanie sobie postów...
Człowiekiem jezdem i muszę mieć na browara

"Gaz STOP , Ropa STOP Jop Twoju Mać STOP"
_/
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2012-05-13, 17:28

Piotrek2011 pisze:Eramis,święte słowa.I zobacz jak swego czasu nie mogliśmy dogadać się a teraz,co ? Całkowicie popieram Twoje zdanie w sprawie Pontiego................................................ Kropki oznaczają przybliżoną ilość kont tego spamera,wiem,trochę ironiczne z mojej strony,ale cóż,lubię czasami sobie poironizować.
Pontifex prosił przekazać:
PontifexMaximus pisze:Piotrek, ironie opanowales do perfekcji, grę słów opanowaleś w stopniu wybitnym
A od siebie powiem tyle:
O ja cież pierdziele, jaki śmieszny żart :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 2012-05-13, 17:30 przez Władysław, łącznie zmieniany 1 raz.
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2012-05-13, 17:56

W takim razie i Ja musze coś powiedzieć na ten temat. Ponti popełnił błąd, ale powinien dostać jeszcze jedna szanse! Jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów! Piotrek, Eramis całkowicie się z Wami nie zgadzam. Pisałem z Pontim na gg i to bardzo sympatyczny user. Dodawał sporo swieżoći temu forum, a teraz co? Dwóch naj, naj naj userów(Dan i Ponti) wyleciało z forum!? Co to ku*wa ma znaczyć? ! I co dostane warna, bo nie uniosłem? Na tym ma polegać Wasza praca?! Skoro tak ma to wszystko wyglądać to nie widze sensu, aby to forum dalej funkcjonowało, bo to co się tutaj się dzieje przekracza wszelkie granice!
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: david123lost » 2012-05-13, 18:01

Równiez musze coś dopowiedziec: Eramis, Piotrek - nie wypominajcie cudzych błędów, jak sami je popełniacie.
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2012-05-13, 18:04

I to właśnie jest najgorsze. Ja na ten przykład wysłałem tego głupiego sms-a, ale nie dla tego, aby skasować sobie warna, ale dlatego żeby wspomóc forum. Przy okazji anulowano mi warna i trafiłem do strefy "zasłużonych". A co do Pontiego to sprawe nie uważam za zamkniętś! ;-)
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Post autor: Kiepsky » 2012-05-13, 19:19

Nie ma sensu tu się kłócić o to ile miał kont.
Argumenty w stylu, że to były tylko (zarówno z cudzysłowem i bez) do mnie nie przemawiają.
Nawet za jedno w stylu GosiaSalwin pożegnałby się z forum na zawsze.
Zwłaszcza, że nie uczynił w moją stronę żadnego kroku by to wyjaśnić (jak Stachu).

Wiem, że znajomym Pontifexa ta decyzja się nie podoba.
Pozostaje Wam gg, mail, facebook, spotkanie na żywo, telefon i cokolwiek poza tym forum.
Nie widzę sensu dalszego dialogu, skoro wy jesteście subiektywni i w ogóle nie interesuje Was moje zdanie poparte argumentami mocniejszymi, niż "chcemy go z powrotem na forum".
Szanuję Was i nie odbierajcie tego osobiście, ale do niczegom nie dojdziemy poza wymienianiem tych samych argumentów opisanych w inny sposób przez kolejne tygodnie.
Także moja propozycja: skończmy to.
Nie miał chyba możliwości przeproszenia, skoro ma bana
Jest ogólnodostępny adres kiepscy(małpa)10g.pl
Jeśli Stachu go znalazł (a Ponti, o ile dobrze pamiętam, wysyłał na niego kiedyś kod) to myślę, że żaden użytkownik nie powinien mieć z tym problemu.
I o ile Stachu pokazał klasę i przeprosił tak Pontifex wysyłał jedynie żądania i warunki swojego powrotu "zza grobu".
Po drugie, nie on zaczął ataki spamerskie Z tego co pamiętam, pierwszy był Mati, później reszta kont, a Gosia i Salceson pojawili się dopiero później, gdy atak się rozwijał
Mi wygląda na to, że zaczęło się od Gosi - patrz: lista użytkowników.
Dwóch naj, naj naj userów(Dan i Ponti) wyleciało z forum!? Co to ku*wa ma znaczyć? ! I co dostane warna, bo nie uniosłem? Na tym ma polegać Wasza praca?! Skoro tak ma to wszystko wyglądać to nie widze sensu, aby to forum dalej funkcjonowało, bo to co się tutaj się dzieje przekracza wszelkie granice!
Przekracza wszelkie granice, bo administrator i moderatorzy wyznaczyli tu zasady i ich przestrzegają?
Jak powinno wyglądać forum wegług gafika? Użytkownik uznany za "naj naj usera" może robić co chce i dalej bez żadnych konsekwencji olewać regulamin: wyzywać innych od ch*&ów, załadać spamujące konta, obrażać w prywatnych wiadomościach itd.
Jeśli takie chcesz forum to poszukaj go gdzie indziej, bo tutaj nigdy tak nie będzie.
Nigdy nie będzie tu "kolesiostwa" w stylu zasady są dla nowicjuszów, inni mogąś je łamać, ale i tak ich przywrócimy za tydzień. Na to nie ma szans.
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2012-05-13, 21:37

Po rozmowie z Pontim, ustaliliśmy wspólnie, że nie ma sensu dalej prowadzić operacji. Dlatego proszę całą "grupę szturmową" o zakończenie działań. Zrobiliśmy to, co mogliśmy. Niestety, nie udało się.

Pontifex prosił mnie, żebym przekazał.
PontifexMaximus pisze:Przepraszam wszystkich, których uraziłem. Założyłem dwa konta, które miały humorystycznie zobrazować poziom niektórych osób na forum - GosiaSalwin i BoczekSalceson. Przypominam, że z tych kont nie padały żadne wulgaryzmy. Niektórzy użytkownicy ostro na mnie nastają - Eramisowi przypominam, ze po wejściu Gosi sam ją 'podpuszczał' - podawał tematy gdzie ma pisać, a nawet mówił by napisała opowiadanie w Fan Fiction. Gosia została zbanowana, a ja zainspirowany napisaniem historyjki założyłem drugie konto przypominam opowiadanie boczek na rybach. Eramis, zanim kogoś osadzisz najpierw sam zachowuj się wzorowo. To samo Piotrze do Ciebie. Wszystkich Was przepraszam i dziękuje za wspólnie spędzone fajne chwile. Kiedy zarejestrowałem się na forum shoutbox stal odłogiem - przez tydzień nie był zapełniany w całości, kiedy odchodziłem zapełniał się kilka razy na dzień. Poznałem wiele wspaniałych osób - szczególnie Pozdrawiam Dana, Kazika - którego tez już nie ma, Montiego, Dawida, Johnnego - z którym to na początku miałem zatargi, ale potem układało nam się świetnie - Rasreva, Gafika. Dodam jeszcze nasze nowe nabytki -Sheine, Matta czy Ferdynanda K. Naprawdę miło mi się z Wami dyskutowało. Pewnych rzeczy nie można cofnąć, dlatego ostatecznie żegnam. Dzięki za wszystko!
Z poważaniem
Pontifex Maximus
I to by było na tyle.
Dobranoc.

(-)Monterr07 vel. ppor. Jan Kos.
Ostatnio zmieniony 2012-05-13, 21:37 przez Władysław, łącznie zmieniany 1 raz.
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2012-05-13, 21:42

I c#!j, cały misterny plan w pizdu :D
Człowiekiem jezdem i muszę mieć na browara

"Gaz STOP , Ropa STOP Jop Twoju Mać STOP"
_/
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-05-13, 21:47

PontifexMaximus pisze:Przypominam, że z tych kont nie padały żadne wulgaryzmy. Niektórzy użytkownicy ostro na mnie nastają - Eramisowi przypominam, ze po wejściu Gosi sam ją 'podpuszczał' - podawał tematy gdzie ma pisać, a nawet mówił by napisała opowiadanie w Fan Fiction.
I co teraz Panie Eramis? Jak to Paździoch czy Ferdek mówią: zatkało kakało?
Masz już 2 ostrzeżenia. Ode mnie nie dostaniesz kolejnego ale uważaj, bo każdy następny błąd (oby się jednak nie pojawił :)) będzie groził wiadomo czym.

Ja Pontiemu dziękuję za ten wspólnie spędzony ponad rok. Trzymaj się stary i do zobaczenia kiedyś... tu :)

Sprawa wydaje się oczywista, więc możemy uważać ją pomału za zakańczaną...
Eramis
Paździoch
Paździoch

Post autor: Eramis » 2012-05-13, 21:48

Johnny Cage pisze:I co teraz Panie Eramis? Jak to Paździoch czy Ferdek mówią: zatkało kakało?
Tak, zatkało :oops:
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2012-05-13, 22:24

Oj Poti, Ponti :oops: Szkoda, że ju prawdopodobnie nigdy do Nas nie wrócisz :cry: Ale zawsze będziemy o Tobie pamiętać i miło Cię wspominać ;)
Kiepsky pisze:Przekracza wszelkie granice, bo administrator i moderatorzy wyznaczyli tu zasady i ich przestrzegają?
Jak powinno wyglądać forum wegług gafika? Użytkownik uznany za "naj naj usera" może robić co chce i dalej bez żadnych konsekwencji olewać regulamin: wyzywać innych od ch*&ów, załadać spamujące konta, obrażać w prywatnych wiadomościach itd.
Jeśli takie chcesz forum to poszukaj go gdzie indziej, bo tutaj nigdy tak nie będzie.
Nigdy nie będzie tu "kolesiostwa" w stylu zasady są dla nowicjuszów, inni mogąś je łamać, ale i tak ich przywrócimy za tydzień. Na to nie ma szans.
Widzisz Kiepsky. Ponti przeprosił. Czy naprawdę ni mógłbyś mu dać szansy? Mogę za niego zaręczyć. Jeśli zrobi jakąś głupotę, będzie spamował itd to mnie a to ukaraj dając mi kolejne warny. Bardo zależy mi na jego powrocie. Proszę nie zostawiaj tak tego i daj Mu jeszcze szanse. A i chciałem Cię przeprosić za mojego posta, bo mnie trochę poniosło i nie pohamowałem emocji.
paździoch91
MODERATOR DEKADY
MODERATOR DEKADY

Post autor: paździoch91 » 2012-05-14, 09:25

gafik3 pisze:Czy naprawdę ni mógłbyś mu dać szansy? Mogę za niego zaręczyć. Jeśli zrobi jakąś głupotę, będzie spamował itd to mnie a to ukaraj dając mi kolejne warny. Bardo zależy mi na jego powrocie. Proszę nie zostawiaj tak tego i daj Mu jeszcze szanse.
Kiepsky powiedział, że ban dożywotni jest decyzją ostateczną i nieodwołalną a Ponti pogodził się z tym i przekazał słowa pożegnania dla użytkowników. Po co więc ten temat znów rozgrzebywać? Koniec, finito, arrivederci Roma. :->

Ja ze swej strony chciałbym tylko podziękować Pontiemu za wkład włożony w rozwój forum zanim nastały te awantury. Do tego czasu byłeś fajnym userem, dużo wnosiłeś, rozwinąłeś dyskusje na różne ciekawe tematy. Szkoda, że tak się stało, ale niestety - regulamin jest i musieliśmy cię ukarać a ostatecznie usunąć z forum.
Mam nadzieję, że nigdy nie doczekam 457 odcinka ŚWK.
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Post autor: Kiepsky » 2012-06-05, 17:34

Wprowadzam nową możliwość zdjęcia ostrzeżeń.

Za 10 dodanych artykułów na stronę zdejmuję 1 punkt ostrzeżenia.
Mogą to być np opisy odcinków.

Ważna sprawa: artykuły mają być własnego autorstwa (czyli nie z wikipedii itd, nie powielamy treści) i dobrze napisane. Jeśli nie masz odpowiednich umiejętności by napisać dobry artykuł/opis odcinka nie ma sensu tego robić, bo nie zostanie uwzględniony.
Adam908 zgłosił się do redakcji, więc pewnie będzie 1szą osobą, która straci ostrzeżenia w ten sposób.
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2014-01-01, 18:11

Do modka który dał mi ostrzeżenie - zobacz najpierw jak ten Diethart wygląda dopiero rzucaj warny :roll:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2014-01-01, 18:13

Kizior pisze:Do modka który dał mi ostrzeżenie - zobacz najpierw jak ten Diethart wygląda dopiero rzucaj warny :roll:
Co ty chcesz ? Gościu ma po prostu krzywe zęby
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2014-01-01, 18:14

Vito_Corleone pisze:
Kizior pisze:Do modka który dał mi ostrzeżenie - zobacz najpierw jak ten Diethart wygląda dopiero rzucaj warny :roll:
Co ty chcesz ? Gościu ma po prostu krzywe zęby
Bez kasku !!!!
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2014-01-01, 18:20

Chodzi oto że blondyn ? :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2014-01-01, 18:22

Vito_Corleone pisze:Chodzi oto że blondyn ? :lol:
Przefarbowany i do tego te kolczyki czy jak to się nazywa - nie widać ?
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Estavan
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Estavan » 2014-01-01, 18:45

No nie przesadzajcie z wyglądających inaczej :lol:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2014-01-02, 16:25

Lonzio ręce mi opadają.

Nie iem jak to zrobisz ale masz zdjąć Kiziorowi ostrzeżenie. Bo niby za co one jest? :roll:

Dla mnie też niektórzy wyglądają jak pedały. I co dasz mi teraz warna? Top mogę Ci 3 nazwiska wymienić i możesz dać mi zakaz pisania :roll: Dziecinada :/
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2014-01-02, 16:29

Kiepsky może tylko zdejmować ostrzeżenia. Lonzio postąpił prawidłowo nie wiem czemu się czepiasz ? a Kizior to skąd niby wie że ten skoczek to gej ?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „FORUM”