Uzasadnienie działań moderatorskich

www.forum.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym forum.
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Re: Uzasadnienie działań moderatorskich

Post autor: Kiepsky » 2015-07-17, 22:22

Matrixun; w tym wszystkim jest i zawsze było miejsce na zdrowy rozsądek: nigdy nie przywróciłbym na forum hakera ani kogoś kto założył kilkadziesiąt multikont. Propozycja zdjęcia bana dla użytkownika odpowiedzialnego za to drugie była po banie, ale przed akcją z multimultimultikontami.
Wtedy ryzyko dla forum jest większe niż zysk.
Z Edziem jaki jest problem? Opłacił serwer, przeprosił, jest miły i grzeczny. Co forum straciło na tej decyzji? Zyskało kolejny miesiąc serwera. Ale tego nie widzi nikt poza mną. I w ewentualnym głosowaniu będzie podobnie, choć na pewno część głosujących zrozumie mój punkt widzenia.
Moim zdaniem niektórzy robią problem z niczego, nie sprowadziłem tu żadnej Apokalipsy, tylko usera, który na razie jest w porządku.
Moim jedynym błędem było niezastosowanie się do punktu regulaminu, który teraz jest już precyzyjny:
4. Ban otrzymany za łączną wartość ostrzeżeń równą 6 lub z pominięciem systemu ostrzeżeń może zostać zdjęty wyłącznie po uzyskaniu zgody administratora na powrót na forum w zamian za opłacenie serwera forum (na okres miesiąca) u dostawcy usług hostingowych forum.
Kiepski Widz: w takim razie nie zrozumiałem Cię odnośnie Pharella.[/quote]
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Post autor: Kiepsky » 2015-07-17, 22:25

Do tego dodam jeszcze: przepraszam - racja, że kolejność powinna być odwrotna. Najpierw doprecyzować punkt regulaminu, następnie działać. Jest to mój błąd i w przyszłości postaram się nie dopuścić do kolejnych. To było nieprofesjonalne.
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2015-07-17, 22:34

Trudno odmówić Widzowi racji, ale moim zdaniem są sprawy ważne i ważniejsze, a opłacenie serwera jest tą najważniejszą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mungo Jerry
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mungo Jerry » 2015-07-17, 22:39

Obserwując forum już od kilku ładnych lat, zauważyłem , że userzy często byli banowani przez kłótnie do których byli prowokowani przez typowych spamerów itp. Użytkownicy, którzy wylecieli z forum przez konflikty czy sprzeczki powinni według mnie mieć możliwość powrotu za warunkiem opłacenia serwera. W przypadku Fredzia I Edzia nie rozumie tego niezadowolenia. Nie wiem co dokladniej było przyczyną jego bana, ale wnioskujac po przeprosinach były to pewnie jakieś odżywki w stronę Widza oraz multikonto. Jednak zapłacił i wrócił. Jest tu za pozwoleniem admina - legalnie. Czy wam się to podoba czy nie. A że jest dwóch adminow to ich sprawa czy będa się naradzac czy też nie. Ogólnie jestem za tym by za opłatą wracali zbanowani . Nie ma co z tego robić afer - nie wypuszczamy morderców na wolność.
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2015-07-17, 22:43

Żeby było jasne, nikt nic nie ma do powrotu Fredzia i Edzia, tylko do sytuacji, która została już wyjaśniona. ;)
Ostatnio zmieniony 2015-07-17, 22:43 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-07-18, 10:47

Kiepski Widz pisze:Żeby było jasne, nikt nic nie ma do powrotu Fredzia i Edzia, tylko do sytuacji, która została już wyjaśniona.
Dziękuję za to, że możemy znów żyć w zgodzie oraz informuję Cię, że rozumiem w czym tkwi twój problem.
Z drugiej strony sam się cieszę, że jestem pierwszym, który wrócił po zbanowaniu.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2015-07-31, 14:16

Chcę nawiązać do ostrzeżenia dla Pabfera. Moglibyście sobie to darować i nie być tacy służbowi. Chłopak się starał i stara, a Wy go ostrzeżeniami częstujecie? Wstyd!!! Choc sam się przekonałem na własnej skórze. Mielibyście choć odrobinę szacunku i przez to, że doprowadził do napisania nowej Petycji nie karalibyście go tak jak to uczyniliście.

Wnoszę więc o zdjęcie mu ostrzeżeń w trybie natychmiastowym.
Dziękuję.
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-07-31, 14:43

Johnny Cage pisze:Chcę nawiązać do ostrzeżenia dla Pabfera. Moglibyście sobie to darować i nie być tacy służbowi. Chłopak się starał i stara, a Wy go ostrzeżeniami częstujecie? Wstyd!!! Choc sam się przekonałem na własnej skórze. Mielibyście choć odrobinę szacunku i przez to, że doprowadził do napisania nowej Petycji nie karalibyście go tak jak to uczyniliście.

Wnoszę więc o zdjęcie mu ostrzeżeń w trybie natychmiastowym.
Dziękuję.
Można wiedzieć za co Pabfer dostał te ostrzeżenie? Jak za nijaki ''Spam'' to popieram. Popieram nie tylko dlatego, ale również dlatego że robi wszystko aby serial odbudować ;-)
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2015-07-31, 14:58

Petycja nie ma tu nic do rzeczy, swoim zachowaniem jest po prostu uciążliwy, były na niego skargi od innych i musieliśmy wreszcie zareagować. W uzasadnieniu jest wszystko napisane.
Ostatnio zmieniony 2015-07-31, 15:00 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-07-31, 15:00

Kiepski Widz pisze:Petycja nie ma tu nic do rzeczy, swoim zachowaniem jest po prostu uciążliwy, były na niego skargi od innych i musieliśmy wreszcie zareagować.
Pabfer z tego co wiem na szczęście ma tylko ostrzeżenie wartości 3, więc jeszcze może być normalnie aktywny na forum. A dlaczego mówisz, że petycja nie ma nic do rzeczy?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2015-07-31, 15:03

Bo po prostu w ogólnym rozrachunku nie jest ważne czy stworzył tą petycję czy nie.
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-07-31, 15:04

Kiepski Widz pisze:Bo po prostu w ogólnym rozrachunku nie jest ważne czy stworzył tą petycję czy nie.
Nie żebym się czepiał, ale jakie zadanie Pabfer ma spełniać na tym forum? ;-)
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2015-07-31, 15:07

Co to w ogóle za pytanie? Jak ktoś zasługuje na karę to ją dostaje - nieważne czy to Redaktor, Kiepski Znawca, czy nawet mod.
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-07-31, 15:08

Kiepski Widz pisze:Co to w ogóle za pytanie? Jak ktoś zasługuje na karę to ją dostaje - nieważne czy to Redaktor, Kiepski Znawca, czy nawet mod.
To kto niby może nałożyć Tobie ostrzeżenie, albo Kiepsky'emu? ;-)
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2015-07-31, 15:10

My sobie nawzajem i skończmy już tę dyskusję. Wspólnie z Kiepsky'm podjęliśmy decyzję o warnie dla Pabfera, który zresztą może "odkupić" SMS-em na utrzymanie serwera.
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-07-31, 15:11

Pabfer stanął w mojej obronie jak wróciłem na forum. Ja również staję w jego obronie ;-)
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-07-31, 16:33

Ja się na nic nie skarżyłem i dlatego popieram amnestię dla Pabfera.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Mungo Jerry
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mungo Jerry » 2015-07-31, 17:12

Z całym szacunkiem dla Pabfera, ale ostrzeżenia nie powinny mu za darmo sciagniete. Jego posty to bardzo często bełkot, nabijanie postów, pomyłki itp. Jak to mówią nie liczy się ilość, a jakość. Pabfer już raz miał zakaz pisania. Odkupił się, ale dalej popełniał te same błędy. Wcale nie mówię tego ze złośliwości, ale wypowiadam się obiektywnie. Co do petycji to nie ma nic do rzeczy.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2015-07-31, 19:23

Jeszcze trochę, a sami w 3-4 osoby na tym forum zostaniecie.

Raz jeszcze wnoszę o ściągniecie ostrzeżeń dla Pabfera.
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2015-07-31, 21:55

Johnny Cage pisze:Jeszcze trochę, a sami w 3-4 osoby na tym forum zostaniecie.
Spokojnie, przyjdą nowi. Nudzić się nie będziemy :mrgreen:
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-08-01, 09:45

Mungo Jerry pisze:Z całym szacunkiem dla Pabfera, ale ostrzeżenia nie powinny mu za darmo sciagniete. Jego posty to bardzo często bełkot, nabijanie postów, pomyłki itp.
Nie żebym się czepiał, ale to chyba trzeba mu zwrócić uwagę lub porozmawiać drogą PW ;-)
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2015-08-01, 09:47

Było już tyle rozmów i szans, ale nic do niego nie dotarło jak widać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2015-08-01, 09:49

Wielokrotnie miał zwracaną uwagę. Był czas, że zastosował się do próśb Admina i użytkowników forum o większą staranność i uważność w pisaniu przez niego postów, ale potem znów zaczął pisać mało rzeczowo ignorując prośby forumowiczów i Admina.
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-08-01, 10:07

Matrixun pisze:ignorując prośby forumowiczów i Admina.
To nie jest tak jak wy gadacie, ale ta dyskusja większego sensu nie ma bo i tak ani Kiepski Widz, ani Kiepsky nie ściągną warna Pabferowi :roll:
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2015-08-01, 10:08

Z całym szacunkiem, ale my chyba wiemy lepiej jak jest bo znamy Pabfera odkąd tylko się tu pojawił.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „FORUM”