Sylwester

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Sylwester

Post autor: Kiepski Widz » 2017-12-10, 17:16

W jaki sposób najbardziej lubicie spędzać sylwestra? Imprezy, spotkania, a może po prostu wieczór przed telewizorem czy internetem?

Co planujecie robić podczas tegorocznego sylwestra?

[dopisał Kiepsky]: Czy w ogóle lubicie to Święto?

Zapraszam do wypowiedzi! :)
Ostatnio zmieniony 2017-12-12, 03:41 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Sylwester

Post autor: kacrudy » 2017-12-10, 18:18

Najczęściej przed telewizorem z rodziną i oglądamy wszystkie trzy Sylwestry - na Dwójce, Polsacie i TVN-ie. Czyli po prostu skaczemy po kanałach. Raczej w tym roku nic się nie zmieni.
Pamiętam natomiast schyłek roku poprzedniego, kiedy to na ATM Rozrywka leciał jakiś rzadki odcinek kulisowy Kiepskich (wstyd, ale nie pamiętam tytułu :-P ), nagrałem go, ale potem męczarnie z wycinaniem reklam, konwersją i takie tam, a wszystko to tylko po to, aby rozesłać linki userom z tegoż Forum, i to non-profit. ;-) Ale myślę, że się opłaciło. :-)
No a północy nic innego, jak tylko fajerwerki. :lol:

PS I jakoś, kurczę, nigdy nie miałem żadnego postanowienia noworocznego. Na 2018 rok może sobie coś wynajdę... ale na razie jeszcze pozostanie to tajemnicą i dla was, i dla mnie. :-D
Ostatnio zmieniony 2017-12-10, 18:19 przez kacrudy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-12-10, 18:19

Najwięcej sylwestrów spędziłem przed telewizorem, a na imprezach tylko niektóre, ale zdecydowanie bardziej wolę imprezy i może w tym roku też się uda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2017-12-10, 20:52

Pabfer pisze:Najwięcej sylwestrów spędziłem przed telewizorem, a na imprezach tylko niektóre, ale zdecydowanie bardziej wolę imprezy i może w tym roku też się uda.
I pod tym się podpisuję. Kiedyś siedziało się albo przed telewizorem albo sporadycznie z kolegami na planszówkach lub czymś w tym rodzaju, ale od jakiegoś czasu Sylwester to synonim imprezy w dobrym, damsko-męskim gronie. :-D Fajerwerkami już się nie bawię, bo robiłem to kiedyś i jak sobie pomyślę ile pieniędzy na to poszło to myśli o zakupie sztucznych ogni natychmiast odchodzą. :mrgreen: Postanowienia noworoczne... chyba nigdy ich nie robiłem i podobnie będzie w tym roku. ;-)
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-12-10, 21:01

Preferuję w wąskim gronie, w dobrym towarzystwie i atmosferze.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „OFFTOPIC”