Lotto

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Lotto

Post autor: Kiepski Widz » 2016-06-10, 11:21

Temat przeznaczony do dyskusji o grach Lotto. Zdarza wam się nieraz grać? Ja puszczam tylko jak są duże kumulacje, ponad 30 milionów, chociaż nie chce mi się wierzyć, że nikt nie ingeruje w te wyniki. Np. teraz wymyślili jakąś grę Super Szansę, gdzie można wygrać 2 mln zł.

http://www.lotto.pl/super-szansa

Co ciekawe nie pokazują losowania tej gry na żywo tylko od razu podają wyniki. Co na to słynna Komisja Kontroli Gier i Zakładów? :lol: W ogóle Lotto ostatnio schodzi na psy, coraz częściej są duże kumulacje.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Lotto

Post autor: Vito_Corleone » 2016-06-10, 13:17

A otwieranie sejfów w RMFie? :P Nikt nic się nie czepiał :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-06-10, 14:35

Osobiście nie za bardzo wierzę w Lotto, czasem przy dużej kumulacji zagram, ale i tak nie wierzę, że wygram. Nigdy nie trafiłem nawet trójki. Za to moja mama często gra i trafiła nawet dwa razy czwórkę i kilka razy trójkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-06-10, 16:39

Gram już tylko dla sportu, nie liczę na wygraną.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2016-06-10, 21:35

Fajnie jest mieć nadzieję, że wygra się duże pieniądze. Dlatego ludzie nadal w to grają.
Ja osobiście grywałem, gdy byłem młodszy. Najwięcej to raz "trójkę" trafiłem. Aktualnie się w to nie bawię już od kilku lat, nawet kumulacje mnie nie przyciągnęły szczerze mówiąc.

Ogólnie to jest za dużo dowodów na przekręty i manipulacje, aby bezgranicznie we wszystko wierzyć jak kiedyś. Żal mi ludzi, którzy wydają bardzo dużo pieniędzy rocznie, myśląc że los się do nich uśmiechnie. Tak naprawdę lepiej by było, gdyby je po prostu zaoszczędzili. Śmieszą mnie także fanatycy, którzy ciągle powtarzają, że "w końcu znajdą system i trafią szóstkę". Trochę to podchodzi pod paranoję i niektórym pieprzy się w głowie :lol:
Ostatnio zmieniony 2016-06-10, 21:36 przez Nirvana, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-06-10, 22:34

Takie trójki najbardziej szkodliwe - zachęcają do dalszego grania, typowa podpucha speców od wyłudzania kasy od ludzi.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OFFTOPIC”