Chemtrail

Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Chemtrail

Post autor: Nirvana » 2015-01-12, 23:04

Pharell wyluzuj jakoś mieszkamy w tym samym kraju a jakoś nie każdego dusi. Autosugestia też robi swoje. Nawet jeśli coś rozpylają(bo jednak coś w tym jest) to nie działa tak, żeby zaraz mocne objawy dawać.
Awatar użytkownika
PharellMan
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: PharellMan » 2015-01-12, 23:07

Vito_Corleone pisze:
PharellMan pisze:Dzisiaj rano wysiadając autobusem do szkoły w mieście, poczułem taki smród po tych wichurach i opadach śniegu, a potem odwilżach, że ledwo oddychałem. W szkole aż bezdechu dostawałem, bo świeższe powietrze trochę było... Ale mówcie se dalej, że to wymysły małej Rabbit...
gnojowicą dawało?
Nie, siarką... Choć w sumie nie wiem co to za zapach był... Może nawet aluminum... Ale mnie dusiło. Tak, mam osłabiony organizm, ale jak mnie coś dusi albo osłabia gorzej, to lepiej tego w domu nie powtarzać.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-01-13, 12:55

Pharell, to chyba jakiś twój ziomek.
Uwe Gemballa w tajemniczych okolicznościach zniknął w lutym 2010 roku w Republice Południowej Afryki, od tamtego czasu tylko raz nawiązując kontakt ze swoją żoną. 28 września 2010 roku południowoafrykańska policja odnalazła zafoliowane ciało na zachód od Pretorii, które po porównaniu z kartą dentystyczną zidentyfikowano jako zwłoki Uwe Gemballi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gemballa
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2015-01-13, 14:28

PharellMan pisze:
Vito_Corleone pisze:
PharellMan pisze:Dzisiaj rano wysiadając autobusem do szkoły w mieście, poczułem taki smród po tych wichurach i opadach śniegu, a potem odwilżach, że ledwo oddychałem. W szkole aż bezdechu dostawałem, bo świeższe powietrze trochę było... Ale mówcie se dalej, że to wymysły małej Rabbit...
gnojowicą dawało?
Nie, siarką... Choć w sumie nie wiem co to za zapach był... Może nawet aluminum... Ale mnie dusiło. Tak, mam osłabiony organizm, ale jak mnie coś dusi albo osłabia gorzej, to lepiej tego w domu nie powtarzać.
W latach 50-tych ubiegłego stulecia w Londynie kilka tysięcy ludzi zmarło w wyniku zatrucia się smogiem. Choć tutaj aż takiego zagęszczenia tej niebezpiecznej substancji zapewne nie było, no i wiatr go zapewne też trochę rozwiał. Poza tym po wichurach wszędzie powietrze "smakuje" trochę inaczej, więc to jak dla mnie nie jest jakiś powód do niepokoju. A może po prostu w pobliżu miejsca, w którym wysiadłeś znajdują się jakieś zakłady przemysłowe lub chemiczne (skoro siarką zajeżdżało)? Jak pod Warszawą jest ogromna góra śmieci, a na obrzeżach (ale w innej części miasta) spalarnia śmieci, to ludzie w promieniu dobrych dwóch kilometrów uciekają, bo jak wiatr powieje od tych śmieci, to zemdleć można - taki smród.
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2015-11-09, 15:48

Pan nowy minister środowiska w Kaczystanie też w 2013 interesował się chemitrail. :mrgreen:
:arrow: http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/interp ... &view=null
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „OFFTOPIC”