Niech żyje król Julian

Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Niech żyje król Julian

Post autor: kacrudy » 2016-11-21, 15:26

Niech żyje król Julian (ang. "All Hail King Julien") - serial opowiadający o perypetiach króla Juliana XIII wyprodukowany przez grupę Netflix. Serial zaczyna się w momencie, gdy król Julian XII dowiaduje się, że król zostanie pożarty przez fossy. Przebiegły lemur abdykuje, a koronę przejmuje jego siostrzeniec, Julian XIII. Julian wraz z Mauricem i nadmierną szefową ochrony, Clover, musi stawić czoła Fossowi, Karolowi oraz swemu wujowi, którzy starają się go zgładzić...
Dotychczas powstały trzy sezonu. W Polsce serial jest emitowany przez Nickelodeon Polska.

Co sądzicie o serialu? Dla mnie nawet niezły, ale zdecydowanie słabszy od PzM. Sporo dobrego humoru, ale Mort stał się jeszcze głupszy, a nieraz bywa nazbyt obsesyjny i to nie tylko na punkcie stóp.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Niech żyje król Julian

Post autor: Pabfer » 2016-11-21, 15:44

Jak byłem mały, to oglądałem 2 części Madagscaru i Pingwiny z Madagascaru. Trzecią część Madagascaru, film Pingwiny z Madagascaru i Niech żyje król Julian oglądałem już dużo później i tylko z sentymentu do jednej z ulubionych bajek. Nie spodziewałem się po nich wiele, bo wyrosłem i wiedziałem, że to już mnie nie będzie śmieszyło ani ciekawiło, tylko chciałem sobie zerknąć informacyjnie. Dostałem jednak mniej niż się spodziewałem- było za dużo nudów. Doróby doróbek doróbek prawie nigdy nie wychodzą dobrze. Juliana widziałem kilka odcinków, ale nie wszystkie i nie zamierzam tego nadrabiać w 100%, bo twórcom się chyba trochę kończą pomysły.

P.S. Brzmi znajomo? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Niech żyje król Julian

Post autor: Luko » 2017-04-09, 11:21

Nie wiem co śmiesznego jest w tym całym Julianie. Oglądnąłem to parę razy i jak dla mnie jest to straszna nuda i dwa kilometry mułu.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”