Dr House

Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Dr House

Post autor: Vito_Corleone » 2013-07-27, 10:51

Fabuła serialu koncentruje się na osobie doktora Gregory'ego House'a. W każdym odcinku doktor House wraz ze swoim zespołem (w pierwszych trzech sezonach to lekarze Allison Cameron, Robert Chase i Eric Foreman, a od czwartego sezonu Chris Taub, Lawrence Kutner (do piątego sezonu) oraz Remy Hadley (znana jako "Trzynastka") próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, niewyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy. Oprócz tego serial ukazuje także prywatne życie House'a i członków jego zespołu. Postać House'a była pod pewnymi względami wzorowana na postaci Sherlocka Holmesa. <br /><br /> House zdobywa pozytywne oceny krytyków oraz cieszy się dużą oglądalnością. Dystrybuowany w 66 krajach, Dr House był najczęściej oglądanym programem telewizyjnym w 2008 roku. Otrzymał też wiele nagród, m.in. Peabody Award, dwa Złote Globy i trzy Emmy.

Świetny serial :) Polecam wszystkim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Dr House

Post autor: Inn » 2013-09-10, 17:45

Ten serial to po prostu klasyka. Nie obejrzałem chyba 20 odcinków , które chce jak najszybciej obejrzeć. Te niewyemitowane w języku polskim (na razie) obejrzałem chyba z 5.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Dr House

Post autor: Pabfer » 2016-07-30, 14:17

Przypadki medyczne raz były ciekawe, raz nudne, ale chętnie oglądałem ten serial dla postaci doktora House' a! Bardzo ciekawy człowiek. podoba mi się jego poczucie humoru i ironia.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”